Spektakl „Dziadek do orzechów”

11 stycznia 2024 roku na długo zapadnie w naszej pamięci. „Dziadek do orzechów” w wykonaniu Królewskiego Baletu Klasycznego z Poznania zachwycił mieszkańców nie tylko Tomaszowa, ale także Zamościa, Krasnobrodu i okolic, których mieliśmy przyjemność gościć w Tomaszowskim Domu Kultury.

„Dziadek do orzechów” to wyjątkowy spektakl, którego widzami wieczorem byli dorośli mieszkańcy naszego miasta. Tego samego dnia przed południem młodsi widzowie, uczniowie tomaszowskich szkół mogli obejrzeć to przepiękne widowisko. Aby tak zwana „kultura wysoka” stała się bardziej dostępna także dla najmłodszych Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski dzięki owocnej współpracy z Dyrektorem Tomaszowskiego Domu Kultury Dariusz Krech wsparł inicjatywę dofinansowując w 50% dzieciom z tomaszowskich szkół bilety na spektakl.

Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski oraz dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury Dariusz Krech podziękowali artystom za piękny spektakl zapowiadając jednocześnie kolejne przedstawienie baletowe: „Jezioro łabędzie”, które odbędzie się już 13 marca.

#TomaszówLubelski, #BurmistrzTomaszowaLubelskiego, #TomaszowskiDomKultury, #DziadekDoOrzechów, #KrólewskiBaletKlasyczny