Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
 
Środa, 30 listopada 2022 r.
Imieniny obchodzą: Maura, Andrzej, Justyna, Justyn, Konstanty, Ondraszek, Maura

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski

04.11.2022

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski
o naborze członków do Komitetu Rewitalizacji

 

W związku z podjęciem przez Radę Miasta Tomaszów Lubelski dnia 28.10.2022 r. Uchwały nr L/543/2022 w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji, Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski ogłasza nabór członków do Komitetu Rewitalizacji trwający od 4 do 18 listopada 2022 roku.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez czytelne wypełnienie wniosku zgłoszeniowego oraz dostarczenie go w jeden z wybranych sposobów:
a) drogą elektroniczną w formie skanu formularza na adres e-mail: umtomaszow@tomaszow-lubelski.pl, w tytule e-maila wpisując: „Nabór na członków Komitetu Rewitalizacji";
b) drogą korespondencyjną na adres Wydziału Inwestycji i Rozwoju, Urząd Miasta Tomaszów Lubelski, ul. Lwowska 57, 22-600 Tomaszów Lubelski, z dopiskiem: „Nabór na członków Komitetu Rewitalizacji" (liczy się data wpływu do Urzędu);
c) bezpośrednio do Wydziału Inwestycji i Rozwoju, ul. Lwowska 57, 22-600 Tomaszów Lubelski /pokój nr 28/ w godzinach pracy Urzędu.

Zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji określone zostały w Regulaminie Komitetu Rewitalizacji, stanowiącym załącznik do Uchwały Rady Miasta Tomaszów Lubelski nr L/543/2022 z dnia 28 października 2022 roku.

Formularz zgłoszeniowy na członka Komitetu Rewitalizacji, stanowiący załącznik do Regulaminu Komitetu Rewitalizacji dostępny jest również w formie papierowej w pokoju nr 28 Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski przez czas trwania naboru.

Regulamin Komitetu Rewitalizacji

Wersja do druku Generuj PDF
---