Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
10°
Poniedziałek
11°
 
Niedziela, 17 listopada 2019 r.
Imieniny obchodzą: Salomea, Grzegorz, Elżbieta, Waleria

TKS Tomasovia

IV liga 2019/2020, grupa: lubelska

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lewart Lubartów 3 9 3 0 0 9-3
2.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 9 3 0 0 7-3
3.  Huragan Międzyrzec Podlaski 3 7 2 1 0 9-2
4.  Granit Bychawa 3 6 2 0 1 7-3
5.  Victoria Żmudź 3 6 2 0 1 5-5
6.  Powiślak Końskowola 3 6 2 0 1 3-4
7.  Orlęta Łuków 3 5 1 2 0 7-5
8.  Kryształ Werbkowice 3 4 1 1 1 2-3
9.  Górnik II Łęczna 3 3 1 0 2 6-6
10.  Włodawianka Włodawa 3 3 1 0 2 11-10
11.  Unia Hrubieszów 3 3 1 0 2 3-7
12.  Łada 1945 Biłgoraj 3 3 1 0 2 1-4
13.  Sparta Rejowiec Fabryczny 3 2 0 2 1 5-6
14.  Lublinianka Lublin 3 1 0 1 2 0-4
15.  Huczwa Tyszowce 3 1 0 1 2 7-14
16.  Kłos Gmina Chełm 3 0 0 0 3 3-6

Kolejka 1 - 15 sierpnia
Łada 1945 Biłgoraj 0-1 Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin 0-0 Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Kłos Gmina Chełm
Unia Hrubieszów 0-4 Huragan Międzyrzec Podlaski
Powiślak Końskowola 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Orlęta Łuków 4-2 Włodawianka Włodawa
Huczwa Tyszowce 1-3 Lewart Lubartów
Granit Bychawa 3-1 Górnik II Łęczna

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia
Victoria Żmudź 1-3 Lewart Lubartów
Włodawianka Włodawa 8-3 Huczwa Tyszowce
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Orlęta Łuków
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Powiślak Końskowola
Kłos Gmina Chełm 2-3 Unia Hrubieszów
Kryształ Werbkowice 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Granit Bychawa 3-0 Lublinianka Lublin
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Górnik II Łęczna

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia
Górnik II Łęczna 2-3 Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin 0-1 Łada 1945 Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Granit Bychawa
Unia Hrubieszów 0-1 Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola 1-0 Kłos Gmina Chełm
Orlęta Łuków 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
Huczwa Tyszowce 3-3 Sparta Rejowiec Fabryczny
Lewart Lubartów 3-1 Włodawianka Włodawa

Kolejka 4 - 28 sierpnia
Victoria Żmudź - Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny - Lewart Lubartów
Huragan Międzyrzec Podlaski - Huczwa Tyszowce
Kłos Gmina Chełm - Orlęta Łuków
Kryształ Werbkowice - Powiślak Końskowola
Granit Bychawa - Unia Hrubieszów
Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik II Łęczna - Lublinianka Lublin

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września
Lublinianka Lublin - Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna
Unia Hrubieszów - Łada 1945 Biłgoraj
Powiślak Końskowola - Granit Bychawa
Orlęta Łuków - Kryształ Werbkowice
Huczwa Tyszowce - Kłos Gmina Chełm
Lewart Lubartów - Huragan Międzyrzec Podlaski
Włodawianka Włodawa - Sparta Rejowiec Fabryczny

Kolejka 6 - 7-8 września
Victoria Żmudź - Sparta Rejowiec Fabryczny
Huragan Międzyrzec Podlaski - Włodawianka Włodawa
Kłos Gmina Chełm - Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice - Huczwa Tyszowce
Granit Bychawa - Orlęta Łuków
Łada 1945 Biłgoraj - Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna - Unia Hrubieszów
Lublinianka Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 7 - 14-15 września
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Victoria Żmudź
Unia Hrubieszów - Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola - Górnik II Łęczna
Orlęta Łuków - Łada 1945 Biłgoraj
Huczwa Tyszowce - Granit Bychawa
Lewart Lubartów - Kryształ Werbkowice
Włodawianka Włodawa - Kłos Gmina Chełm
Sparta Rejowiec Fabryczny - Huragan Międzyrzec Podlaski

Kolejka 8 - 21-22 września
Victoria Żmudź - Huragan Międzyrzec Podlaski
Kłos Gmina Chełm - Sparta Rejowiec Fabryczny
Kryształ Werbkowice - Włodawianka Włodawa
Granit Bychawa - Lewart Lubartów
Łada 1945 Biłgoraj - Huczwa Tyszowce
Górnik II Łęczna - Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin - Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Hrubieszów

Kolejka 9 - 28-29 września
Unia Hrubieszów - Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków - Lublinianka Lublin
Huczwa Tyszowce - Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów - Łada 1945 Biłgoraj
Włodawianka Włodawa - Granit Bychawa
Sparta Rejowiec Fabryczny - Kryształ Werbkowice
Huragan Międzyrzec Podlaski - Kłos Gmina Chełm

Kolejka 10 - 5-6 października
Victoria Żmudź - Kłos Gmina Chełm
Kryształ Werbkowice - Huragan Międzyrzec Podlaski
Granit Bychawa - Sparta Rejowiec Fabryczny
Łada 1945 Biłgoraj - Włodawianka Włodawa
Górnik II Łęczna - Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin - Huczwa Tyszowce
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków
Unia Hrubieszów - Powiślak Końskowola

Kolejka 11 - 12-13 października
Powiślak Końskowola - Victoria Żmudź
Orlęta Łuków - Unia Hrubieszów
Huczwa Tyszowce - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów - Lublinianka Lublin
Włodawianka Włodawa - Górnik II Łęczna
Sparta Rejowiec Fabryczny - Łada 1945 Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski - Granit Bychawa
Kłos Gmina Chełm - Kryształ Werbkowice

Kolejka 12 - 19-20 października
Victoria Żmudź - Kryształ Werbkowice
Granit Bychawa - Kłos Gmina Chełm
Łada 1945 Biłgoraj - Huragan Międzyrzec Podlaski
Górnik II Łęczna - Sparta Rejowiec Fabryczny
Lublinianka Lublin - Włodawianka Włodawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lewart Lubartów
Unia Hrubieszów - Huczwa Tyszowce
Powiślak Końskowola - Orlęta Łuków

Kolejka 13 - 26-27 października
Orlęta Łuków - Victoria Żmudź
Huczwa Tyszowce - Powiślak Końskowola
Lewart Lubartów - Unia Hrubieszów
Włodawianka Włodawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sparta Rejowiec Fabryczny - Lublinianka Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski - Górnik II Łęczna
Kłos Gmina Chełm - Łada 1945 Biłgoraj
Kryształ Werbkowice - Granit Bychawa

Kolejka 14 - 2-3 listopada
Victoria Żmudź - Granit Bychawa
Łada 1945 Biłgoraj - Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna - Kłos Gmina Chełm
Lublinianka Lublin - Huragan Międzyrzec Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Hrubieszów - Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola - Lewart Lubartów
Orlęta Łuków - Huczwa Tyszowce

Kolejka 15 - 9-10 listopada
Huczwa Tyszowce - Victoria Żmudź
Lewart Lubartów - Orlęta Łuków
Włodawianka Włodawa - Powiślak Końskowola
Sparta Rejowiec Fabryczny - Unia Hrubieszów
Huragan Międzyrzec Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Gmina Chełm - Lublinianka Lublin
Kryształ Werbkowice - Górnik II Łęczna
Granit Bychawa - Łada 1945 Biłgoraj


Wyniki za: www.90minut.pl

Wersja do druku Generuj PDF
---