Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
28° 19°
Środa
28° 14°
 
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r.
Imieniny obchodzą: Bernard, Samuel, Sobiesław, Sabina

OGŁOSZENIE

18.01.2019

 

OGŁOSZENIE

 nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na usuwanie
wyrobów zawierających azbest na rok 2019

 

Burmistrz Miasta Tomaszowa Lubelskiego informuje mieszkańców Miasta, o naborze wniosków na udzielenie dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie na usuwanie wyrobów zawierających azbest (eternit) dla osób które planują w roku 2019 zmienić pokrycie dachowe na budynku mieszkalnym lub gospodarczym. Istnieje również możliwość dofinansowania usunięcia odpadów azbestowych zgromadzonych na działkach w okresie wcześniejszym. Wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim, w pokoju nr 26 lub pokoju nr 23 (sekretariat) w terminie do 29 marca 2019 r. W w/w miejscu można także pobrać niezbędne formularze i uzyskać dodatkowe informacje.

Wnioski o dofinansowanie będą realizowane według kolejności ich złożenia do czasu wyczerpania środków pieniężnych przeznaczonych w budżecie w 2019 roku oraz dotacji na realizację zadań założonych w „Programie usuwania wyrobów zawierających azbest dla miasta Tomaszów Lubelski na lata 2012-2032”.

 

UWAGA !
Dofinansowanie nie pokrywa kosztów związanych z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych oraz kosztów związanych Z DEMONTAŻEM STAREJ KONSTRUKCJI DACHU.

Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski

Wersja do druku Generuj PDF
---