Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Poniedziałek, 25 września 2017 r.
Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kleofas, Kamila

PÓŁMARATON TOMASZOWSKI PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA 1939

OSiR „TOMASOVIA”
Tomaszów Lubelski
VI PÓŁMARATON TOMASZOWSKI PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA 1939

LISTA ZGŁOSZONYCH
do VI PÓŁMARATONU TOMASZOWSKIEGO PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA 1939

16. września 2017 r.

 L.p. 
Nazwisko i imię
Data
 urodzenia 
 Płeć 
 Narodowość 
Miejscowość
 Województwo 
Sł.
 mund. 
Parlament.
 samorząd. 
1.  Piwko-Witkowska Ewa  21-09-1977  K Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
2.  Zaburko Mateusz 25-04-1985 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
3.  Kot Piotr 30-09-1978 M Polska Zamość lubelskie Tak  
4.  Balicki Zbigniew 06-06-1973 M Polska Zwierzyniec lubelskie Nie Nie
5.  Mazurek Krzysztof 27-01-1973 M Polska Zamość lubelskie Tak  
6.  Marucha Tomasz 04-04-1985 M Polska Krasnystaw lubelskie Nie Nie
7.  Wawryn Marcin 23-03-1981 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
8.  Bryła Krzysztof 26-11-1979 M Polska Warszawa mazowieckie Nie Nie
9.  Wojewoda Przemysław 17-06-1997 M Polska Nielisz lubelskie Nie Nie
10.  Jasiewicz Marta 15-08-1990 K Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
11.  Birski Piotr 05-10-1977 M Polska Warszawa mazowieckie    
12.  Żółkiewska Małgorzata 14-04-1972 K Polska Tyszowce lubelskie    
13.  Bedłuszak Tomasz 18-11-1982 M Polska Chełm lubelskie Nie Nie
14.  Strumidło Mikołaj 06-09-1993 M Polska Dyniska lubelskie    
15.  Sokalska-Pizun Roksana 30-10-1989 K Polska Zamość lubelskie Nie Nie
16.  Goch Kacper 18-04-1993 M Polska Zarzecze podkarpackie Nie Nie
17.  Soński Sebastian 20-03-1994 M Polska Rzeszów podkarpackie Nie Nie
18.  Więch Tomasz 25-02-1993 M Polska Markuszowa podkarpackie Nie Nie
19.  Adamczuk Sebastian 03-06-1986 M Polska Zamość lubelskie Tak Nie
20.  Sak Krzysztof 20-05-1957 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
21.  Orybkiewicz Bartosz 10-12-1986 M Polska Lublin lubelskie Nie Nie
22.  Łukasz Stanisław 1972 M Polska Narol podkarpackie Nie Nie
23.  Maciąg Sławomir 02-05-1977 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Tak  
24.  Hrymak Stanisław 01-09-1950 M Polska Lubaczów podkarpackie Nie Nie
25.  Marzec Patryk 23-04-1997 M Polska Biłgoraj lubelskie Nie Nie
26.  Kardasz Jacek 01-08-1980 M Polska Zamość lubelskie Nie Nie
27.  Czajka Karol 25-04-1981 M Polska Krępiec lubelskie Nie Nie
28.  Jankowski Tomasz 09-07-1981 M Polska Lublin lubelskie Tak Nie
29.  Motyka Kamil 01-07-1984 M Polska Jarosław podkarpackie Tak Nie
30.  Adamczuk Sebastian 06-03-1986 M Polska Zamość lubelskie Tak Nie
31.  Działa Grzegorz 21-02-1983 M Polska Wieliczka małopolskie Nie Nie
32.  Panek Damian 06-02-1993 M Polska Tyszowce lubelskie Nie Nie
33.  Łyda Piotr 11-07-1988 M Polska Huta Różanciecka podkarpackie Nie Nie
34.  Szady Tomasz 17-10-1985 M Polska Horodło lubelskie Tak  
35.  Madejski Artur 09-02-1980 M Polska Tarnawatka-Tartak lubelskie Tak Nie
36.  Pasieczny Jerzy 11-01-1957 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
37.  Klin Mariusz 06-02-1979 M Polska Chełm lubelskie Tak Nie
38.  Gurgacz Dominik 02-09-1993 M Polska Zagórz podkarpackie    
39.  Przekaza Łukasz 30-04-1991 M Polska Domanice mazowieckie Nie Nie
40.  Staszak Piotr 27-09-1985 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
41.  Łobocki Tomasz 04-01-1974 M Polska Komarów-Osada lubelskie Nie Nie
42.  Podskarbi Mariusz 28-03-1974 M Polska Zamość lubelskie Tak Nie
43.  Nocuń Marcin 15-12-1978 M Polska Lublin lubelskie Nie Nie
44.  Kołakowski Michał 20-07-1978 M Polska Warszawa mazowieckie Nie Nie
45.  Poszelężny Jerzy 24-06-1973 M Polska Jasło podkarpackie Tak  
46.  Wróblewski Adam 09-05-1975 M Polska Łabuńki Pierwsze lubelskie Nie Nie
47.  Smoliniec Tomasz 29-04-1975 M Polska Dachnów podkarpackie Tak  
48.  Pachołek Krzysztof 07-03-1994 M Polska Dachnów podkarpackie Nie Nie
49.  Karwat Radek 05-10-1980 M Polska Stryjów lubelskie Tak Nie
50.  Zarzeczna Olga 21-03-1987 K Polska Lublin lubelskie    
51.  Jędrzejewski Marcin 01-02-1984 M Polska Zamość lubelskie Tak  
52.  Szewc Marian 15-10-1954 M Polska Bilgoraj lubelskie Nie Nie
53.  Ciesielczuk Wiesław 09-01-1978 M Polska Pniówek lubelskie Tak Nie
54.  Kuliński Bogdan 07-10-1959 M Polska Głogów dolnośląskie Nie Nie
55.  Gałan Tomasz 31-03-1974 M Polska Lublin lubelskie Nie Nie
56.  Markowski Marcin 05-06-1977 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Tak Nie
57.  Woszczak Leszek 30-06-1981 M Polska Lubycza Królewska lubelskie Nie Nie
58.  Dworzycki Piotr 15-03-1980 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
59.  Bąkowski Piotr 18-12-1969 M Polska Lipniak lubelskie Nie Nie
60.  Wawrzykowski Jarosław 21-01-1972 M Polska Lublin lubelskie Nie Nie
61.  Ryczek Dariusz 27-03-1975 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
62.  Balichev Oleksander 15-06-1966 M Ukraina Chervonograd Lviv Nie Nie
63.  Koprowski Ryszard 02-02-1957 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Tak
64.  Madej Grzegorz 21-02-1966 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
65.  Dominik Mariusz 01-02-1975 M Polska Biłgoraj lubelskie Nie Nie
66.  Radu Roman 24-05-1985 M Rumunia Sighetu Marmatiei maramures Nie Nie
67.  Tkaczyk Krzysztof 01-06-1982 M Polska Chełm lubelskie Tak Nie
68.  Zaborniak Paweł 15-06-1983 M Polska Kowalówka podkarpckie Nie Nie
69.  Hawryluk Ireneusz 06-05-1969 M Polska Krasnystaw lubelskie Tak Nie
70.  Mandziuk Mateusz 13-02-1990 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie    
71.  Dudek Barbara 15-12-1970 K Polska Lublin lubelskie    
72.  Śliwa Anna 28-01-1978 K Polska Łaszczówka lubelskie Nie Nie
73.  Gwozda Grzegorz 28-01-1979 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
74.  Kiliarska Valentyna 02-07-1990 K Ukraine Nikolaev   Nie Nie
75.  Veretskyi Pavlo 08-03-1985 M Ukraine Donetsk   Nie Nie
76.  Zięba Wojciech 12-12-1990 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
77.  Pikor Jacek 11-07-1973 M Polska Zamość lubelskie Tak Nie
78.  Hałasa Piotr 20-03-1978 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
79.  Wołoszyn Piotr 05-09-1982 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
80.  Bielecki Andrzej 02-04-1972 M Polska Zamość lubelskie Nie Nie
81.  Woźnica Robert 30-06-1964 M Polska Borucin śląskie Tak  
82.  Witkowski Ireneusz 10-07-1974 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
83.  Baran-Hałasa Lucyna 29-04-1985 K Polska Zamość lubelskie Tak Nie
84.  Szkoda Robert 02-05-1985 M Polska Biłgoraj lubelskie Nie Nie
85.  Starodubtsev Viktor 26-09-1970 M Ukraine Lwiw   Nie Nie
86.  Stempak Marcin 11-02-1983 M Polska Szówsko podkarpacie Nie Tak
87.  Dejneka Janusz 24-06-1973 M Polska Chełm lubelskie Tak  
88.  Kępiński Maksymilian 31-01-1984 M Polska Warszawa mazowieckie Nie Nie
89.  Małka Marta 07-12-1987 K Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
90.  Wilgos Marek 18-06-1987 M Polska Jarosławiec k.Uchań lubelskie Nie Nie
91.  Żak Urszula 25-04-1999 K Polska Biłgoraj lubelskie Nie Nie
92.  Sawicki Paweł 10-12-1977 M Polska Zamość lubelskie Nie Nie
93.  Jarzynka Krzysztof 23-03-1968 M Polska Lublin lubelskie Tak Nie
94.  Jurczyszyn Krystian 04-01-1991 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
95.  Sikora Mariusz 01-02-1970 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
96.  Ostrykiewicz Henryk 01-01-1949 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
97.  Tatsyak Ivan 13-01-1965 M Ukraine Hiiche Lwiw Nie Nie
98.  Zych Zbigniew 08-07-1972 M Polska Lublin lubelskie Nie Nie
99.  Maczuga Michał 07-04-1999 M Polska Jasło podkarpackie Nie Nie
100.  Wybranowski Paweł 11-12-1990 M Polska Zamość lubelskie    
101.  Przybylski Tomasz 10-06-1976 M Polska Trzeszczany lubelskie    
102.  Leszek Agnieszka 14-03-1973 K Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Tak  
 103.  Furmanik Ewa 09-06-1978 K Polska Świerże lubelskie Nie Tak
104.  Dec Wioletta 06-05-1968 K Polska Lubycza Królewska lubelskie Nie Nie
105.  Jakubczak Aleksandra 29-09-1982 K Polska Zamość lubelskie Tak Nie
106.  Mączka Bronisław 01-07-1953 M Polska Gliwice śląskie    
107.  Mączka Krystyna 21-05-1955 K Polska Gliwice śląskie    
108.  Gardias Tomasz 11-08-1970 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
109.  Nieśpiał Marcin 26-10-1981 M Polska Rogóźno lubelskie Nie Nie
110.  Krawiec Mateusz 06-05-1990 M Polska Wólka Łosiniecka lubelskie Nie Nie
111.  Karpowicz Jacek 04-01-1972 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie Nie
112.  Mickiewicz Jerzy 10-11-1968 M Polska Jarosław podkarpackie Nie Nie
113.  Pudełko Kamil 25-07-1987 M Polska Bełżec lubelskie Nie Nie
114.  Krawiec Marian 17-03-1957 M Polska Wólka Łosiniecka lubelskie Nie Nie
115.  Mroczka Agnieszka 03-10-1975 K Polska Jarosław podkarpackie Nie Tak
116.  Bernaś Dariusz 15-09-1976 M Polska Biłgoraj lubelskie    
117.  Dubanik Piotr 29-04-1961 M Polska Munina podkarpackie   Tak
Wersja do druku Generuj PDF
---