Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Niedziela, 24 września 2017 r.
Imieniny obchodzą: Gerard, Teodor, Tomira, Tomir, Rupert, Dora, Maryna

Artykuły


KOMUNIKAT KOMISARZA WYBORCZEGO W LUBLINIE

KOMUNIKAT
KOMISARZA WYBORCZEGO
w LUBLINIE
z dnia 20 listopada 2014 r.
o wynikach wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast
przeprowadzonych w dniu 16 listopada 2014 r.

Na podstawie art. 168 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. — Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.[1])) Komisarz Wyborczy w Lublinie podaje do publicznej wiadomości wyniki wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast na obszarze województwa lubelskiego, przeprowadzonych w dniu 16 listopada 2014 r. według następującej właściwości terytorialnej komisarzy wyborczych: 1. Komisarz Wyborczy w Lublinie

l.p.  Nazwa Gminy/Miasta Imię i nazwisko wybranego kandydata Skrót lub nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata
1 Gmina Abramów Artur Sławomir Chomiuk KWW DLA GMINY
2 Gmina Baranów Robert Wojciech Gagoś KWW RAZEM
3 Gmina Borzechów Zenon Madzelan KWW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM
4 Gmina Chodel Jan Wincenty Majewski KWW JANA MAJEWSKIEGO
5 Gmina Cyców Wiesław Stanisław Pikuła KWW WSPÓLNA SPRAWA
6 Gmina Dęblin Beata Siedlecka KWW DĘBLIN NA PLUS
7 Dzierzkowice Marcin Gąsiorowski KOMITET WYBORCZY PSL
8 Gmina Firlej Sławomir Marian Cieszko KWW GMINA FIRLEJ – NASZ WSPÓLNY DOM
9 Gmina Garbów Kazimierz Firlej KWW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH
10 Gmina Głusk Jacek Zbigniew Anasiewicz KWW WSPÓLNA GMINA
11 Gmina Gościeradów Mariusz Szczepanik KWW MARIUSZA SZCZEPANIKA NOWA INICJATYWA
12 Gmina Jabłonna Magdalena Sylwia Sałek KWW RAZEM DLA ROZWOJU
13 Gmina Janowiec Jan Jacek Gędek KWW GMINA JANOWIEC RAZEM
14 Gmina Józefów nad Wisłą Grzegorz Kapica KWW MAŁA OJCZYZNA
15 Gmina Kamionka Karol Marek Ługowski KWW WSPÓLNE DOBRO
16 Gmina Karczmiska Janusz Konrad Goliszek KOMITET WYBORCZY PSL
17 Gmina Kazimierz Dolny Andrzej Pisula KWW ANDRZEJA PISULI
18 Gmina Kłoczew Zenon  Mirosław Stefanowski KWW ZENONA STEFANOWSKIEGO
19 Gmina Kock Tomasz Futera KWW ROZWÓJ MIASTA I GMINY KOCK
20 Gmina Konopnica Mirosław Żydek KOMITET WYBORCZY PSL
21 Gmina Końskowola Stanisław Gołębiowski KWW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
22 Gmina Kraśnik   Mirosław Stanisław Chapski KOMITET WYBORCZY PSL
23 Gmina Krzczonów Katarzyna Honorata Bryda KWW LUBIĘ KRZCZONÓW KATARZYNA BRYDA
24 Gmina Kurów Stanisław Wójcicki KWW ST. WÓJCICKI
25 Gmina Lubartów   Krzysztof Grzegorz Kopyść KWW KRZYSZTOFA KOPYŚCIA
26 Miasto Lublin Krzysztof Jan Żuk KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
27 Gmina Ludwin Andrzej Marcin Chabros KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA - LUDWIN
28 Gmina Markuszów Andrzej Szczepan Rozwałka KOMITET WYBORCZY PSL
29 Gmina Michów Janusz Antoni Jankowski KOMITET WYBORCZY PSL
30 Gmina Milejów Tomasz Andrzej Suryś KWW RAZEM W GMINIE
31 Gmina Niedźwiada Janusz Stanisław Marzęda KOMITET WYBORCZY PSL
32 Gmina Niemce Krzysztof Urbaś KOMITET WYBORCZY PSL
33 Gmina Nowodwór Ryszard Piotrowski KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA
34 Gmina Ostrów Lubelski Józef Krzysztof Gruszczyk KWW WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
35 Gmina Piaski Michał Tomasz Cholewa KOMITET WYBORCZY PSL
36 Gmina Puchaczów Adam Paweł Grzesiuk KOMITET WYBORCZY PSL
37 Gmina Puławy   Krzysztof Marek Brzeziński KWW DWA BRZEGI  KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
38 Miasto Puławy Janusz Marian Grobel KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PRAWICY PUŁAWSKIEJ
39 Gmina Rybczewice Elżbieta Krystyna Masicz KOMITET WYBORCZY PSL
40 Gmina Serniki Stanisław Marian Marzęda KWW SERNIKI
41 Gmina Spiczyn Dorota Zofia Szczęsna KWW PRZYJAZNA I AKTYWNA GMINA
42 Gmina Stężyca Zbigniew Witold Chlaściak KWW RAZEM DO SUKCESU
43 Gmina Strzyżewice Jan Andrzej Dąbrowski KOMITET WYBORCZY PSL
44 Gmina Szastarka Artur Piotr Jaskowski KWW ARTURA JASKOWSKIEGO
45 Gmina Świdnik Waldemar Jakson KWW RODZINA I PRAWO
46 Gmina Trawniki Jerzy Szpakowski KWW ROZWÓJ GMINY
47 Gmina Ułęż Krzysztof Józef Olszak KWW GMINY UŁĘŻ
48 Gmina Wilkołaz Paweł Zbigniew Głąb KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49 Gmina Wólka Edwin Gortat KWW SŁUŻBA LUDZIOM
50 Gmina Wysokie Anna Elżbieta Wojtas KWW ANNY WOJTAS
51 Gmina Zakrzew Teodora Zaręba KWW NASZA GMINA ZAKRZEW

2. Komisarz Wyborczy w Białej Podlaskiej

l.p. Nazwa Gminy/Miasta Imiona i nazwisko wybranego kandydata Skrót lub nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata
1. Miasto Terespol Jacek Danieluk KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TERESPOLA
2. Gmina Adamów Sławomir Skwarek KWW SŁAWOMIRA SKWARKA
3. Gmina Biała Podlaska Wiesław Marian Panasiuk KOMITET WYBORCZY PSL
4. Gmina Borki Radosław Adam Sałata KWW RAZEM DLA GMINY BORKI
5. Gmina Drelów Piotr Kazimierski KWW DLA DOBRA WSZYSTKICH
6. Gmina Jabłoń Dariusz Łobejko KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O ROZWÓJ
7. Gmina Janów Podlaski Jacek Mariusz Hura KOMITET WYBORCZY PSL
8. Gmina Kąkolewnica Zbigniew Ładny KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
9. Gmina Konstantynów Romuald Andrzej Murawski KOMITET WYBORCZY PSL
10. Gmina Łuków Mariusz Osiak KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM-TWOJA GMINA
11. Gmina Międzyrzec Podlaski Krzysztof Adamowicz KWW KRZYSZTOF ADAMOWICZ
12. Gmina Milanów Paweł Krępski KWW ZADBAJMY O ROZWÓJ
13. Gmina Podedwórze Krzysztof Józef Chilczuk KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PODEDWÓRZE
14. Gmina Radzyń Podlaski Wiesław Stanisław Mazurek KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MAZURKA
15. Gmina Rokitno Jacek Szewczuk KWW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
16. Gmina Rossosz Kazimierz Eugeniusz Weremkowicz KOMITET WYBORCZY PSL
17. Gmina Sławatycze Grzegorz Kiec KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
19. Gmina Stanin Krzysztof Kazana KOMITET WYBORCZY PSL
19. Gmina Stoczek Łukowski Marek Jan Czub KOMITET WYBORCZY PSL
20. Gmina Terespol Krzysztof Jerzy Iwaniuk KWW KRZYSZTOFA IWANIUKA
21. Gmina Tuczna Zygmunt Stanisław Litwiniuk KOMITET WYBORCZY PSL
22. Gmina Ulan-Majorat Jarosław Waldemar Koczkodaj KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
23. Gmina Wisznice Piotr Robert Dragan KWW PERSPEKTYWA DLA GMINY WISZNICE
24. Gmina Wojcieszków Janusz Tadeusz Wylotek KW PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
25. Gmina Wola Mysłowska Władysław Robert Mika KW SRG WOLA MYSŁOWSKA
26. Gmina Zalesie Jan Henryk Sikora KOMITET WYBORCZY PSL

3. Komisarz Wyborczy w Chełmie

l.p. Nazwa Gminy/Miasta Imię i nazwisko wybranego kandydata Skrót lub nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata
1. Miasto Rejowiec Fabryczny Stanisław Bodys KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA
2. Gmina Białopole Henryk Maruszewski KOMITET WYBORCZY PSL
3. Gmina Chełm Wiesław Kociuba KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY
4. Gmina Dorohusk Wojciech Sawa KWW WOJCIECHA SAWY
5. Gmina Kamień Roman Karol Kandziora KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KANDZIORY
6. Gmina Leśniowice Wiesław Radzięciak KOMITET WYBORCZY PSL
7. Gmina Rejowiec Fabryczny Zdzisław Ireneusz Krupa KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
8. Gmina Ruda-Huta Kazimierz Smal KWW KAZIMIERZA SMALA
9. Gmina Siedliszcze Hieronim Zonik KWW HIERONIMA ZONIKA
10. Gmina Wojsławice Henryk Grzegorz Gołębiowski KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA GOŁĘBIOWSKIEGO
11. Gmina Żmudź Edyta Niezgoda KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY NIEZGODY
12. Gmina Rejowiec Tadeusz Górski KWW REJOWIEC 2014
13. Gmina Gorzków Marek Kasprzak KOMITET WYBORCZY PSL
14. Gmina Izbica Jerzy Lewczuk KWW „JERZEGO LEWCZUKA”
15. Gmina Krasnystaw Janusz Korczyński KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KORCZYŃSKIEGO
16. Gmina Kraśniczyn Małgorzata Jolanta Sapiecha KWW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
17. Gmina Rudnik Tadeusz Zdunek KOMITET WYBORCZY PSL
18. Gmina Siennica Różana Leszek Waldemar Proskura KOMITET WYBORCZY PSL
19. Gmina Żółkiewka Jacek Lis KOMITET WYBORCZY PSL
20. Gmina Hańsk Marek Krzysztof Kopieniak KOMITET WYBORCZY PSL
21. Gmina Stary Brus Paweł Nikodem Kołtun KOMITET WYBORCZY PSL
22. Gmina Urszulin Tomasz Andrzej Antoniuk KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKA
23. Gmina Wola Uhruska Jan Władysław Łukasik KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA

4. Komisarz Wyborczy w Zamościu

l.p. Nazwa Gminy/Miasta Imię i nazwisko wybranego kandydata Skrót lub nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata
1 Gmina Aleksandrów Józef Henryk Biały KWW JÓZEFA BIAŁEGO
2 Gmina Biłgoraj Wiesław Marian Różyński KOMITET WYBORCZY PSL
3 Gmina Biszcza Zbigniew Pyczko KWW ZBIGNIEWA PYCZKO
4 Miasto i Gmina Józefów Roman Antoni Dziura KWW JÓZEFOWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
5 Gmina Łukowa Stanisław Kozyra KWW STANISŁAWA KOZYRY
6 Gmina Obsza Andrzej Placek KWW "PRZYJAZNA GMINA"
7 Gmina Potok Górny Edward Adam Hacia KWW NASZA GMINA POTOK
8 Miasto i Gmina Tarnogród Eugeniusz Stróż KWW "EDUKACJA, PRACA, ROZWÓJ"
9 Gmina Turobin Eugeniusz Krukowski KWW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO
10 Gmina Dołhobyczów Grzegorz Drewnik KOMITET WYBORCZY PSL
11 Gmina Horodło Krzysztof Bożek KWW NASZA GMINA HORODŁO
12 Gmina Hrubieszów Jan Mołodecki KWW "RAZEM ŁATWIEJ"
13 Gmina Mircze Marta Ewa Małyszek KOMITET WYBORCZY PSL
14 Gmina Trzeszczany Stanisław Czarnota KWW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
15 Gmina Werbkowice Lech Franciszek Bojko KWW LECHA BOJKO
16 Gmina Batorz Henryk Aleksander Michałek KOMITET WYBORCZY PSL
17 Gmina Chrzanów Czesław Jaworski KOMITET WYBORCZY PSL
18 Miasto i Gmina Janów Lub. Krzysztof Adam Kołtyś KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19 Gmina Potok Wielki Jerzy Piotr Pietrzyk KWW SAMORZĄD
20 Miasto Tomaszów Lubelski Wojciech Sławomir Żukowski KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21 Gmina Bełżec Andrzej Adamek KOMITET WYBORCZY PSL
22 Gmina Jarczów Zdzisław Franciszek Wojnar KWW ZDZISŁAWA WOJNARA "BĄDŹMY RAZEM"
23 Gmina Lubycza Królewska Tomasz Grzegorz Leszczyński KWW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"
24 Gmina Telatyn Irena Elżbieta Witkowska KWW ELŻBIETY WITKOWSKIEJ NASZA GMINA TELATYN
25 Miasto i Gmina Tyszowce Mariusz Marian Zając KWW MARIUSZA ZAJĄCA
26 Gmina Ulhówek Łukasz Daniel Kłębek KWW ŁUKASZA KŁĘBKA
27 Gmina Adamów Dariusz Szykuła KWW DARIUSZA SZYKUŁY
28 Gmina Komarów-Osada Wiesława Antonina Sieńkowska KWW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ
29 Gmina Łabunie Antoni Wojciech Turczyn KWW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
30 Gmina Nielisz Adam Wal KWW ODRODZENIE
31 Gmina Sitno Marian Tadeusz Bernat KW STOWARZYSZENIE ROZWOJU I PROMOCJI
32 Gmina Stary Zamość Waldemar Raczyński KWW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ
33 Gmina Sułów Leon Bulak KWW "PRZYJAZNA GMINA SUŁÓW"
34 Miasto i Gmina Szczebrzeszyn Marian Jan Mazur KWW MJ MAZURA
35 Gmina Zamość Ryszard Mieczysław Gliwiński KWW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

Komisarz Wyborczy
w Lublinie
/-/ Magdalena Kuczyńska

 

[1])    Zmiany wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2011 r. Nr 26, poz. 134, Nr 94, poz. 550, Nr 102, poz. 588, Nr 134, poz. 777, Nr 147, poz. 881, Nr 149, poz. 889, Nr 171, poz. 1016 i Nr 217, poz. 1281, z 2012 r. poz. 849, 951 i 1529 oraz z 2014 r. poz. 179, 180 i 1072.


TREŚĆ KOMUNIKATU

Wersja do druku Generuj PDF
---