Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Niedziela, 21 kwietnia 2019 r.
Imieniny obchodzą: Bartosz, Feliks, Konrad, Anzelm, Jarosław, Selma

„Album o Tomaszowie Lubelskim”

12.09.2018

      W dniu 10 września 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tomaszowie Lubelskim odbyła się promocja albumu fotograficznego o Tomaszowie Lubelskim. Wśród zaproszonych gości znaleźli się, m.in.: Poseł na Sejm RP Tomasz Zieliński (inicjator i współtwórca albumu), Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski, Piotr Łoza (autor zdjęć) oraz Mikołaj Malarczyk (odpowiedzialny za koncepcję graficzną, skład komputerowy i koloryzację starych fotografii). Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Jacek Pawłucki podkreślił niezwykłe walory estetyczne i artystyczne wydawnictwa, zachęcił do promowania i zakupu.

      Na Rynku Miejskim znajduje się wystawa promująca album, który jest już do nabycia w MBP.


Zadanie pn. “Wydanie albumu fotograficznego o Tomaszowie Lubelskim" mające na celu poprawa promocji lokalnego dziedzictwa poprzez wydanie albumu fotograficznego o Tomaszowie Lubelskim, opracowane przez Stowarzyszenie „Nowe Miasto”, współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

„Projekt dofinansowany za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  Pobierz album


 

Wersja do druku Generuj PDF
---