Tomaszów Lubelski, 8 kwietnia 2026 r.
IR.6220.6.11.2026
ZAWIADOMIENIE – OBWIESZCZENIE
Na podstawie art. 61 § 4 oraz art. 49 Kodeksu postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r., poz. 1691 t.j. – dalej, jako „k.p.a.”), w związku z art. 74 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2024 r., poz. 1112 z późn. zm. – dalej, jako „ustawa o udostępnianiu informacji”)
zawiadamiam strony postępowania,
że spółka RST „Roztocze” Sp. z o.o., ul. Zamojska 42A, 22-600 Tomaszów Lubelski złożyła do tut. urzędu pismo dot. zmiany we wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz aneks do karty informacyjnej przedsięwzięcia polegającego na: demontażu zbiornika gazu (azot) o pojemności 20850 l na istniejącym fundamencie na działce nr 40 ark. 2, wymianie zbiornika gazu (tlen) o pojemności 3070 l na zbiornik o pojemności 8970 l na istniejącym fundamencie na działce nr 40 ark. 2, montażu zbiornika gazu (azot) o pojemności do 54000 l z dwiema parownicami typu CNLP 4x6x5000 na projektowanym fundamencie na działce nr 38 ark. 2 z wykonaniem instalacji przyłączeniowej gazu na estakadzie.
Informuję, o uprawnieniach wszystkich stron tego postępowania wynikających z art. 10 k.p.a., do czynnego w nim udziału w każdym jego stadium. Strony postępowania mogą zapoznać się dokumentacją sprawy oraz zgłosić własne uwagi i wnioski w siedzibie Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski przy ul. Lwowskiej 57 w godzinach pracy urzędu (pon., śr., czw., pt. – 7.30-15.30, wt. – 8.00-16.00).
Ponieważ w powyższym postępowaniu liczba stron przekracza 10, zgodnie z art. 74 ust. 3 ustawy o udostępnianiu informacji oraz art. 49 k.p.a. strony postępowania zostają zawiadomione przez ogłoszenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski oraz na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski, przy ul. Lwowskiej 57. Zgodnie z art. 49 KPA, w wypadku zawiadomienia przez obwieszczenie lub w inny zwyczajowo przyjęty w danej miejscowości sposób publicznego ogłaszania, zawiadomienie bądź doręczenie uważa się za dokonane po upływie 14 dni od dnia publicznego ogłoszenia .
W myśl art. 41 § 1 i k.p.a., w toku postępowania strony oraz ich przedstawiciele i pełnomocnicy mają obowiązek zawiadomić organ administracji publicznej o każdej zmianie swego adresu. W razie zaniedbania tego obowiązku doręczenie pisma pod dotychczasowym adresem ma skutek prawny.
Otrzymują:
- Strony postępowania przez obwieszczenia zgodnie z art. 49 k.p.a.
- aa
Do wiadomości:
- Inwestor
Zamieszczono na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski w dniu 9 kwietnia 2026 r. na okres 14 dni, tj. do dnia 24 kwietnia 2026 r. oraz udostępniono w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski w dniu 9 kwietnia 2026 r.