Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
12°
Wtorek
13°
 
Poniedziałek, 19 kwietnia 2021 r.
Imieniny obchodzą: Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Artykuły


Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski w imieniu samorządów partnerskich gmin tworzących inicjatywę „Aktywnego Roztocza” ogłasza o przystąpieniu do konsultacji społecznych w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla Strategiczneg

 

Tomaszów Lubelski, dnia 10.03.2017 r.

 

OBWIESZCZENIE

 

Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski w imieniu samorządów partnerskich gmin tworzących inicjatywę „Aktywnego Roztocza” ogłasza o przystąpieniu do konsultacji społecznych w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla Strategicznego Planu Terytorialno-Funkcjonalnego w ramach inicjatywy „Aktywne Roztocze” do 2023 r.

 

Na podstawie art. 34 ustawy z dnia 3 października 2008 r. „O udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2016 r. poz. 961 j. t z późn.zm..)

 

Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego zawiadamia o:

  1. Uchwaleniu „Strategicznego Planu Terytorialno-Funkcjonalnego w ramach inicjatywy „Aktywne Roztocze” do 2023r.
  2. Możliwość zapoznania się z treścią Strategicznego Planu Terytorialno-Funkcjonalnego w ramach inicjatywy „Aktywne Roztocze” do 2023r. oraz podsumowaniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla Strategicznego Planu Terytorialno-Funkcjonalnego w ramach inicjatywy „Aktywne Roztocze”
    a) w wersji elektronicznej na stronie internetowej - www.tomaszow-lubelski.pl, w zakładce: „Ogłoszenia”.
    b) w wersji papierowej w Wydziale Inwestycji i Rozwoju w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski, ul. Lwowska 57, od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy urzędu tj. 7.30-15.30.
Wersja do druku Generuj PDF
---