Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
12°
Poniedziałek
12°
 
Niedziela, 18 kwietnia 2021 r.
Imieniny obchodzą: Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława

Artykuły


Nabór ankiet do projektu z zakresu odnawialnych źródeł energii

Nabór ankiet do projektu z zakresu odnawialnych źródeł energii

      Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski informuje, że w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Miasto Tomaszów Lubelski w 2016 r. będzie ubiegało się o dofinansowanie działania "Wsparcie wykorzystania OZE" (odnawialnych źródeł energii).

      Projekt będzie dotyczył instalacji kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, kotłów na biomasę i pomp ciepła. Maksymalny poziom dofinansowania wynosi do 85 %.

      W związku z powyższym osoby fizyczne zainteresowane uczestnictwem w projekcie mogą składać ankiety uczestnictwa do 4 marca 2016 r. w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski pok. 20. Ankiety do pobrania ze strony internetowej www.tomaszow-lubelski.pl lub w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 84 6643740 w. 35 w godz. 8:00-14:30.

      Z uwagi na limity i ograniczenia w realizacji projektów ankiety będą wstępnym rozpoznaniem zainteresowania mieszkańców udziałem w projekcie oraz rodzajem inwestycji. O zakwalifikowaniu do projektu zadecyduje kolejność złożonych deklaracji.

Nabór ankiet mieszkańców prowadzony jest przez Miasto Tomaszów Lubelski w celu przygotowania wniosku aplikacyjnego z zakresu odnawialnych źródeł energii w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE

Interaktywne ankiety PDF (możliwe wypełnienie elektroniczne i wydruk)

DEKLARACJA UDZIAŁU W PROJEKCIE
ANKIETA - KOLEKTORY SŁONECZNE
ANKIETA - KOTŁY NA BIOMASĘ
ANKIETA - OGNIWA FOTOWOLTAICZNE
ANKIETA - POMPA CIEPŁA

UWAGA: Przeglądarki Mozilla Firefox i Google Chrome używają domyślnie wbudowanych przeglądarek plików PDF, które mogą niepoprawnie wyświetlać formularze interaktywne.


Ankiety PDF (możliwy tylko wydruk)

DEKLARACJA UDZIAŁU W PROJEKCIE
ANKIETA - KOLEKTORY SŁONECZNE
ANKIETA - KOTŁY NA BIOMASĘ
ANKIETA - OGNIWA FOTOWOLTAICZNE
ANKIETA - POMPA CIEPŁA

Wersja do druku Generuj PDF
---