Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
-1°
Poniedziałek
-1°
 
Niedziela, 5 grudnia 2021 r.
Imieniny obchodzą: Saba, Kryspin, Gerard, Sabina, Edyta, Krystyna, Norbert

Artykuły


Mikroprojekt pt. „Transgraniczne barwy Roztocza - Współpraca Tomaszowa Lubelskiego i Rawy Ruskiej”

 

 UNIA EUROPEJSKA    

Mikroprojekt pt. „Transgraniczne barwy Roztocza - Współpraca Tomaszowa Lubelskiego i Rawy Ruskiej” realizowany jest przy wsparciu Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2007 - 2013. Projekt Parasolowy pt. „Kultura pogranicza pomostem integracji społeczności lokalnych w Euroregionie Bug”

 

Szanowni Państwo,

      Miło nam poinformować, że rozpoczynamy nabór do warsztatów etnograficznych w ramach projektu „Transgraniczne barwy Roztocza - Współpraca Tomaszowa Lubelskiego i Rawy Ruskiej”.

      W celu ochrony i propagowania dziedzictwa kulturowego regionów Tomaszowa Lubelskiego i Rawy Ruskiej chcemy, aby poza ochroną muzealną kultura tradycyjna stała się pełnoprawnym kreatorem kultury i sztuki współczesnej, dlatego organizujemy warsztaty etnograficzne z zakresu garncarstwa, na które bardzo serdecznie Państwa zapraszamy.

      Warsztaty odbędą się w Tomaszowie w terminie 3-4 maja 2014 r. Obejmą one grupę Polaków (25 osób) i Ukraińców (25 osób). Do współpracy zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na płaszczyźnie kultury, twórców i artystów ludowych.

      Udział w warsztatach jest bezpłatny. Swoje uczestnictwo zgłaszać można telefonicznie lub osobiście w Wydziale Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim. Tel. 84 664 39 93.

INFORMACJA O PROJEKCIE

Wersja do druku Generuj PDF
---