Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
27° 15°
Poniedziałek
27° 17°
 
Niedziela, 20 czerwca 2021 r.
Imieniny obchodzą: Diana, Bogna, Bogumiła, Florentyna, Rafael, Rafał

Artykuły


DEBATA NAD RAPORTEM O STANIE MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI ZA 2019 ROK

 

DEBATA NAD RAPORTEM
O STANIE MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI ZA 2019 ROK

Na najbliższej sesji Rady Miasta Tomaszów Lubelski, która odbędzie się 28 sierpnia 2020 roku, Rada Miasta rozpatrzy Raport o stanie Miasta Tomaszów Lubelski za 2019 rok. Nad przedstawionym przez Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski raportem zostanie przeprowadzona debata, w której oprócz radnych, będzie mogło wziąć udział 15 mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego. Po zakończeniu debaty, Rada Miasta przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem burmistrzowi wotum zaufania.

Mieszkaniec, który chce zabrać głos w debacie nad raportem o stanie gminy musi złożyć do Przewodniczącego Rady Miasta Tomaszów Lubelski, pisemne zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz podpis, poparte podpisami co najmniej 20 osób udzielających poparcia zgłaszającemu się do udziału w debacie. Zgłoszenie składa się najpóźniej do dnia 27 sierpnia 2020 r.

Zgłoszenia mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego do udziału w debacie nad Raportem o stanie Miasta Tomaszów Lubelski za 2019 rok, przyjmowane będą do dnia 27 sierpnia 2020 r. w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski, ul. Lwowska 57, w godzinach pracy urzędu, w pokoju numer 31 – Biuro Rady Miasta.

Do pobrania:

Wersja do druku Generuj PDF
---