Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
12°
Poniedziałek
12°
 
Niedziela, 18 kwietnia 2021 r.
Imieniny obchodzą: Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława

Artykuły


KONSULTACJE W SPRAWIE PROGRAMU WSPÓŁPRACY MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA 2018 ROK

KONSULTACJE W SPRAWIE PROGRAMU WSPÓŁPRACY MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA 2018 ROK

 

      Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn. zm.) zwanych dalej organizacjami pozarządowymi, działających na terenie Miasta Tomaszów Lubelski i na rzecz społeczności lokalnej Miasta, do konsultacji w sprawie „Rocznego Program Współpracy Miasta Tomaszów Lubelski z organizacjami pozarządowymi i podmiotami ustawowo uprawnionymi do prowadzenia działalności pożytku publicznego na 2018 rok”, które odbędą się w dniu 19 września 2017 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski ul. Lwowska 57.

 

Zarządzenie Nr 71/2017 Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski z dnia 11 września 2017 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie projektu uchwały Rady Miasta Tomaszów Lubelski w sprawie uchwalenia rocznego programu współpracy Miasta Tomaszów Lubelski z organizacjami pozarządowymi i podmiotami ustawowo uprawnionymi do prowadzenia działalności pożytku publicznego na rok 2018.

PROGRAM WSPÓŁPRACY MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I PODMIOTAMI USTAWOWO UPRAWNIONYMI DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO NA 2018 ROK

Wersja do druku Generuj PDF
---