Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Czwartek
18°
Dziś
20° 11°
 
Piątek, 18 października 2019 r.
Imieniny obchodzą: Juliusz, Łukasz, Julian, Bogumił, Hanna, Klementyna

IV liga 2018/2019, grupa: lubelska

28.08.2019

IV liga 2018/2019, grupa: lubelska

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Zamość 30 84 28 0 2 117-22
2.  Lewart Lubartów 30 60 18 6 6 73-20
3.  Lublinianka Lublin 30 57 17 6 7 58-29
4.  Kryształ Werbkowice 30 56 17 5 8 60-42
5.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 54 15 9 6 55-30
6.  Powiślak Końskowola 30 50 15 5 10 68-47
7.  Górnik II Łęczna 30 45 14 3 13 60-56
8.  Victoria Żmudź 30 45 13 6 11 49-47
9.  Kłos Chełm 30 44 12 8 10 52-52
10.  Łada 1945 Biłgoraj 30 39 11 6 13 51-50
11.  Włodawianka Włodawa 30 32 9 5 16 40-82
12.  Orlęta Łuków 30 30 9 3 18 41-66
13.  Huczwa Tyszowce 30 29 9 2 19 42-79
14.  Polesie Kock 30 23 5 8 17 33-63
15.  Start Krasnystaw 30 22 5 7 18 23-57
16.  MKS Ryki 30 9 2 3 25 26-106

Eko Różanka występuje pod nazwą Włodawianka Włodawa.


Kolejka 1 - 15 sierpnia
Lewart Lubartów 1-1 Kłos Chełm
Start Krasnystaw 0-0 Victoria Żmudź
Włodawianka Włodawa 0-4 Orlęta Łuków
Hetman Zamość 5-0 MKS Ryki
Kryształ Werbkowice 2-1 Powiślak Końskowola
Lublinianka Lublin 5-0 Polesie Kock
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Huczwa Tyszowce
Górnik II Łęczna 5-0 Łada Biłgoraj

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia
Kłos Chełm - Łada Biłgoraj
Huczwa Tyszowce 1-2 Górnik II Łęczna
Polesie Kock 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola 3-3 Lublinianka Lublin
MKS Ryki 1-1 Kryształ Werbkowice
Orlęta Łuków 1-4 Hetman Zamość
Victoria Żmudź 0-1 Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów 2-0 Start Krasnystaw
Reklama

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia
Start Krasnystaw 2-1 Kłos Chełm
Włodawianka Włodawa 0-1 Lewart Lubartów
Hetman Zamość 6-1 Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice 1-0 Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin 2-0 MKS Ryki
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna 1-3 Polesie Kock
Łada Biłgoraj 2-3 Huczwa Tyszowce

Kolejka 4 - 29 sierpnia
Kłos Chełm 3-2 Huczwa Tyszowce
Polesie Kock 2-3 Łada Biłgoraj
Powiślak Końskowola 2-1 Górnik II Łęczna
MKS Ryki 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków 2-3 Lublinianka Lublin
Victoria Żmudź 1-1 Kryształ Werbkowice
Lewart Lubartów 0-1 Hetman Zamość
Start Krasnystaw 2-2 Włodawianka Włodawa

Kolejka 5 - 1-2 września
Włodawianka Włodawa 2-1 Kłos Chełm
Hetman Zamość 3-0 Start Krasnystaw
Kryształ Werbkowice 1-2 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 1-0 Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Orlęta Łuków
Górnik II Łęczna 5-2 MKS Ryki
Łada Biłgoraj 1-2 Powiślak Końskowola
Huczwa Tyszowce 1-2 Polesie Kock

Kolejka 6 - 8-9 września
Kłos Chełm 1-1 Polesie Kock
Powiślak Końskowola 4-0 Huczwa Tyszowce
MKS Ryki 1-2 Łada Biłgoraj
Orlęta Łuków 1-2 Górnik II Łęczna
Victoria Żmudź 5-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów 1-2 Lublinianka Lublin
Start Krasnystaw 0-2 Kryształ Werbkowice
Włodawianka Włodawa 0-3 Hetman Zamość

Kolejka 7 - 15-16 września
Hetman Zamość 6-0 Kłos Chełm
Kryształ Werbkowice 2-1 Włodawianka Włodawa
Lublinianka Lublin 2-0 Start Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna 3-0 Victoria Żmudź
Łada Biłgoraj 0-1 Orlęta Łuków
Huczwa Tyszowce 2-0 MKS Ryki
Polesie Kock 0-5 Powiślak Końskowola

Kolejka 8 - 22-23 września
Kłos Chełm 1-0 Powiślak Końskowola
MKS Ryki 1-1 Polesie Kock
Orlęta Łuków 2-0 Huczwa Tyszowce
Victoria Żmudź 3-0 Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów 6-0 Górnik II Łęczna
Start Krasnystaw 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Włodawianka Włodawa 2-1 Lublinianka Lublin
Hetman Zamość 4-1 Kryształ Werbkowice

Kolejka 9 - 29-30 września
Kryształ Werbkowice 4-3 Kłos Chełm
Lublinianka Lublin 2-1 Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Włodawianka Włodawa
Górnik II Łęczna 0-0 Start Krasnystaw
Łada Biłgoraj 1-4 Lewart Lubartów
Huczwa Tyszowce 1-2 Victoria Żmudź
Polesie Kock 3-1 Orlęta Łuków
Powiślak Końskowola 2-0 MKS Ryki

Kolejka 10 - 6-7 października
Kłos Chełm 6-1 MKS Ryki
Orlęta Łuków 0-0 Powiślak Końskowola
Victoria Żmudź 2-0 Polesie Kock
Lewart Lubartów 7-0 Huczwa Tyszowce
Start Krasnystaw 0-3 Łada Biłgoraj
Włodawianka Włodawa 1-9 Górnik II Łęczna
Hetman Zamość 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice 2-1 Lublinianka Lublin

Kolejka 11 - 13-14 października
Lublinianka Lublin 1-1 Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Kryształ Werbkowice
Hetman Zamość 4-1 Górnik II Łęczna
Łada Biłgoraj 1-2 Włodawianka Włodawa
Huczwa Tyszowce 4-0 Start Krasnystaw
Polesie Kock 0-4 Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola 3-1 Victoria Żmudź
MKS Ryki 2-3 Orlęta Łuków

Kolejka 12 - 20-21 października
Kłos Chełm 1-3 Orlęta Łuków
Victoria Żmudź 9-1 MKS Ryki
Lewart Lubartów 0-0 Powiślak Końskowola
Start Krasnystaw 1-0 Polesie Kock
Włodawianka Włodawa 3-0 Huczwa Tyszowce
Hetman Zamość 4-1 Łada Biłgoraj
Kryształ Werbkowice 0-2 Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin 3-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 13 - 27-28 października
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Kłos Chełm
Górnik II Łęczna 0-1 Lublinianka Lublin
Łada Biłgoraj 0-1 Kryształ Werbkowice
Huczwa Tyszowce 1-5 Hetman Zamość
Polesie Kock 2-2 Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola 3-3 Start Krasnystaw
MKS Ryki 1-1 Lewart Lubartów
Orlęta Łuków 0-2 Victoria Żmudź

Kolejka 14 - 3-4 listopada
Kłos Chełm 3-3 Victoria Żmudź
Lewart Lubartów 5-1 Orlęta Łuków
Start Krasnystaw 5-0 MKS Ryki
Włodawianka Włodawa 1-3 Powiślak Końskowola
Hetman Zamość 3-1 Polesie Kock
Kryształ Werbkowice 2-2 Huczwa Tyszowce
Lublinianka Lublin 1-0 Łada Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-1 Górnik II Łęczna

Kolejka 15 - 10-11 listopada
Kłos Chełm 0-2 Górnik II Łęczna
Łada Biłgoraj 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huczwa Tyszowce 2-1 Lublinianka Lublin
Polesie Kock 1-2 Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola 1-2 Hetman Zamość
MKS Ryki 2-5 Włodawianka Włodawa
Orlęta Łuków 1-0 Start Krasnystaw
Victoria Żmudź -1 2Lewart Lubartów

Kolejka 16
Kłos Chełm 0-3 Lewart Lubartów
Victoria Żmudź 1-1 Start Krasnystaw
Orlęta Łuków - Włodawianka Włodawa
MKS Ryki 0-5 Hetman Zamość
Powiślak Końskowola 4-1 Kryształ Werbkowice
Polesie Kock 1-1 Lublinianka Lublin
Huczwa Tyszowce 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Łada Biłgoraj 3-2 Górnik II Łęczna

Kolejka 17
Łada Biłgoraj 0-1 Kłos Chełm
Górnik II Łęczna 4-2 Huczwa Tyszowce
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Polesie Kock
Lublinianka Lublin 3-2 Powiślak Końskowola
Kryształ Werbkowice 3-0 MKS Ryki
Hetman Zamość 5-1 Orlęta Łuków
Włodawianka Włodawa 2-0 Victoria Żmudź
Start Krasnystaw 1-1 Lewart Lubartów

Kolejka 18
Kłos Chełm 2-0 Start Krasnystaw
Lewart Lubartów 0-1 Włodawianka Włodawa
Victoria Żmudź 0-7 Hetman Zamość
Orlęta Łuków 3-6 Kryształ Werbkowice
MKS Ryki 0-4 Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polesie Kock 1-1 Górnik II Łęczna
Huczwa Tyszowce 1-3 Łada Biłgoraj

Kolejka 19
Huczwa Tyszowce 0-1 Kłos Chełm
Łada Biłgoraj 3-1 Polesie Kock
Górnik II Łęczna 0-2 Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 MKS Ryki
Lublinianka Lublin 2-0 Orlęta Łuków
Kryształ Werbkowice 2-1 Victoria Żmudź
Hetman Zamość 3-1 Lewart Lubartów
Włodawianka Włodawa 1-2 Start Krasnystaw

Kolejka 20
Kłos Chełm 2-1 Włodawianka Włodawa
Start Krasnystaw 0-2 Hetman Zamość
Lewart Lubartów 3-0 Kryształ Werbkowice
Victoria Żmudź 1-0 Lublinianka Lublin
Orlęta Łuków 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
MKS Ryki 0-2 Górnik II Łęczna
Powiślak Końskowola 3-3 Łada Biłgoraj
Polesie Kock 2-2 Huczwa Tyszowce

Kolejka 21
Polesie Kock 0-2 Kłos Chełm
Huczwa Tyszowce 4-6 Powiślak Końskowola
Łada Biłgoraj 5-0 MKS Ryki
Górnik II Łęczna 6-3 Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin 0-0 Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice 3-0 Start Krasnystaw
Hetman Zamość 6-0 Włodawianka Włodawa

Kolejka 22
Kłos Chełm 1-6 Hetman Zamość
Włodawianka Włodawa 0-4 Kryształ Werbkowice
Start Krasnystaw 1-2 Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Victoria Żmudź 2-1 Górnik II Łęczna
Orlęta Łuków 0-5 Łada Biłgoraj
MKS Ryki 4-2 Huczwa Tyszowce
Powiślak Końskowola 1-0 Polesie Kock

Kolejka 23
Powiślak Końskowola 5-2 Kłos Chełm
Polesie Kock 4-1 MKS Ryki
Huczwa Tyszowce 2-0 Orlęta Łuków
Łada Biłgoraj 0-0 Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna 0-3 Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-1 Start Krasnystaw
Lublinianka Lublin 9-0 Włodawianka Włodawa
Kryształ Werbkowice 1-2 Hetman Zamość

Kolejka 24
Kłos Chełm 2-2 Kryształ Werbkowice
Hetman Zamość 2-1 Lublinianka Lublin
Włodawianka Włodawa 1-5 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Start Krasnystaw 0-2 Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów 1-2 Łada Biłgoraj
Victoria Żmudź 1-0 Huczwa Tyszowce
Orlęta Łuków 0-1 Polesie Kock
MKS Ryki 1-3 Powiślak Końskowola

Kolejka 25
MKS Ryki 0-5 Kłos Chełm
Powiślak Końskowola 2-4 Orlęta Łuków
Polesie Kock 2-3 Victoria Żmudź
Huczwa Tyszowce 0-3 Lewart Lubartów
Łada Biłgoraj 2-0 Start Krasnystaw
Górnik II Łęczna 2-2 Włodawianka Włodawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Hetman Zamość
Lublinianka Lublin 2-0 Kryształ Werbkowice

Kolejka 26
Kłos Chełm 2-0 Lublinianka Lublin
Kryształ Werbkowice 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hetman Zamość 3-4 Górnik II Łęczna
Włodawianka Włodawa 0-4 Łada Biłgoraj
Start Krasnystaw 0-2 Huczwa Tyszowce
Lewart Lubartów 5-0 Polesie Kock
Victoria Żmudź 2-1 Powiślak Końskowola
Orlęta Łuków 3-1 MKS Ryki

Kolejka 27
Orlęta Łuków 1-1 Kłos Chełm
MKS Ryki 0-4 Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola 0-3 Lewart Lubartów
Polesie Kock 2-0 Start Krasnystaw
Huczwa Tyszowce 2-1 Włodawianka Włodawa
Łada Biłgoraj 0-2 Hetman Zamość
Górnik II Łęczna 0-3 Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Lublinianka Lublin

Kolejka 28
Kłos Chełm 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin 2-0 Górnik II Łęczna
Kryształ Werbkowice 5-3 Łada Biłgoraj
Hetman Zamość 12-0 Huczwa Tyszowce
Włodawianka Włodawa 2-2 Polesie Kock
Start Krasnystaw 2-1 Powiślak Końskowola
Lewart Lubartów 5-0 MKS Ryki
Victoria Żmudź 2-1 Orlęta Łuków

Kolejka 29
Victoria Żmudź 2-4 Kłos Chełm
Orlęta Łuków 0-5 Lewart Lubartów
MKS Ryki 3-1 Start Krasnystaw
Powiślak Końskowola 7-0 Włodawianka Włodawa
Polesie Kock 1-3 Hetman Zamość
Huczwa Tyszowce 0-3 Kryształ Werbkowice
Łada Biłgoraj 1-1 Lublinianka Lublin
Górnik II Łęczna 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 30
Kłos Chełm 4-0 Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Łada Biłgoraj
Lublinianka Lublin 2-3 Huczwa Tyszowce
Kryształ Werbkowice 3-0 Polesie Kock
Hetman Zamość 4-1 Powiślak Końskowola
Włodawianka Włodawa 5-2 MKS Ryki
Start Krasnystaw 1-4 Orlęta Łuków
Lewart Lubartów 2-0 Victoria Żmudź


Wyniki za: www.90minut.pl

Wersja do druku Generuj PDF
---