Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
 
Środa, 6 lipca 2022 r.
Imieniny obchodzą: Gotard, Dominika, Łucja, Teresa

3 medale dla KKTTL

22.06.2022

Puchar Polski – 3 medale !!!

Tym razem to Łódź gościła karateków z całej Polski. 18-19 czerwca 20022 roku odbył się tam XXII Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski reprezentowało 14 zawodników, którzy startowali w kata, kumite, oraz kata drużynowym.

Konkurencja była duża, upał też nie pomagał w zmaganiach, oczekiwaniu na swoją kolej i koncentracji, ale są wyniki, mamy medale.

  • Lena Mrozik 1 miejsce w Kata
  • Julia Grzechnik 3 miejsce w Kata
  • Oliwia Krawczyk 3 miejsce w Kata

Dziewczyny po prostu spisały się na medal.

Wszyscy walczyli dzielnie, na bardzo wysokim poziomie, lecz nie wszystkim się udało. Czasem zabrakło jednej chorągiewki, czasem więcej szczęścia, czasem trochę większej koncentracji…

Nie mniej jednak było warto, bez względu na wyniki wziąć udział w zawodach. Spotkania ze znajomymi z maty, spędzenie wspólnie czasu z kolegami z Klubu, wspólny wyjazd, odwiedzenie najnowszego w Europie Orientarium w Łódzkim ZOO, spacer po pięknym mieście, a nawet nocne zabawy naszych najmłodszych karateków na hotelowym korytarzu to jest to co wzbogaci nasze wspomnienia W PAMIĘTNIKU KARATEKI. 

Nauczycielom i mentorom naszych dzieci Senseiom Robert Łój i Artur Łój bardzo dziękujemy za czas poświęcony na doskonalenie umiejętności, twarde i obiektywne podejście, oraz wsparcie i dobrą zabawę zarówno na treningach jak i na wyjeździe. OSS

Rodzice, pani prezes, pilotka oraz najmłodszy kibic również się spisali…..

Wersja do druku Generuj PDF
---