Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
29° 16°
Niedziela
29° 16°
 
Sobota, 31 lipca 2021 r.
Imieniny obchodzą: Ignacy, Lubomir, Helena, Roman

Torowe Mistrzostwa Polski

16.06.2021

Pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego w dniach 11-13.06.2021 roku na torze RSS Arena Roztocze Tomaszów Lubelski odbyły się Torowe Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na wrotkach. Ponad 400 zawodników przez trzy dni rywalizowało w 5 konkurencjach. W uroczystym otwarciu wzięli udział : Poseł na Sejm RP Pan Tomasz Zieliński, Radny Województwa Lubelskiego Pan Robert Bondyra, Wicestarosta Powiatu Tomaszowskiego Pan Jarosław Korzeń, Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Pan Wojciech Żukowski, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 Pan Piotr Szumilak, Prezes Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich Pan Bartosz Pisarek.

Po powitaniu Burmistrz Miasta Pan Wojciech Żukowski podkreślił, że bardzo się cieszy z tak licznej obsady zawodów, a następnie zauważył że warto dla takiego licznego grona młodych sportowców czynić dalsze starania dla rozwoju infrastruktury i takie działania.

Wyniki i galerie zdjęć z przebiegu zawodów na stronie: http://www.tuksroztocze.org.pl/news/554/0/torowe-mistrzostwa-polski---11-13062021-rok.html

fot. Robert Kuźmiński

Wersja do druku Generuj PDF
---