Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
Piątek
 
Czwartek, 21 stycznia 2021 r.
Imieniny obchodzą: Agnieszka, Jarosław, Nora

WYNIKI KONKURSU

11.12.2020

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO I FOTOGRAFICZNEGO „REZERWAT BIOSFERY ROZTOCZE”

  1. Liczba prac plastycznych przekazanych do udziału w konkursie przez poszczególne powiaty:

POWIAT BIŁGORAJSKI:
2 prace

POWIAT JANOWSKI:
2 prace

POWIAT TOMASZOWSKI:
30 prac

POWIAT ZAMOJSKI:
10 prac

  1. Liczba prac fotograficznych przekazanych do udziału w konkursie przez poszczególne powiaty:

POWIAT BIŁGORAJSKI:
18 fotografii

POWIAT JANOWSKI:
1 fotografia

POWIAT KRAŚNICKI:
3 fotografie

POWIAT TOMASZOWSKI:
68 fotografii

POWIAT ZAMOJSKI:
18 fotografii


Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody w poszczególnych kategoriach:

 

Konkurs Plastyczny klasy I-III

POWIAT ZAMOJSKI (Zamość, Kotlice, Wierzbie )

Dawid WYSOKIŃSKI kl. II
Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu, opiekun: Anna Stabińska

Filip SACHAJKO kl. I
Szkoła Podstawowa w Wierzbie, praca indywidualna

POWIAT JANOWSKI ( Dzwola )

Agata ZIĘBA kl. I
ZS w Dzwoli, opiekun: Elżbieta Kapica

Antoni PAPIERZ kl. I
ZS w Dzwoli, opiekun: Elżbieta Kapica

POWIAT BIŁGORAJSKI ( Biłgoraj)

Błażej ZYGMUNT kl. II
Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju, opiekun: Joanna Solska

Faustyna FRANKIEWICZ kl. I b
Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju, opiekun Marta Polowy

POWIAT TOMASZOWSKI ( Tomaszów Lubelski, Podhorce, Rogóźno, Sabaudia, Tarnawatka)

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim:
Małgorzata PRZYBYŁA kl. I, opiekun: Donata Żmuda Aleksandra KATA kl. I, opiekun: Elżbieta Uchman

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim:
Amelia GRABEK kl. II
, opiekun: Elżbieta Skórzyńska - NAGRODA DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

Julia MUCA kl. II, opiekun: Bożena Gajewska, Ewa Wawerek

Mateusz PITURA kl. II, opiekun: Marta Gałan

Szkoła Podstawowa w Podhorcach:
Julia KRUPA kl. III
, opiekun: Dorota Piwko

Szkoła Podstawowa w Rogóźnie:
Kuba KOŁTUN kl. I,
opiekun: Anna Domańska

Szkoła Podstawowa w Sabaudii:
Piotr RYŚ kl. I
, opiekun: Beata Gromek-Dzida

Szkoła Podstawowa w Tarnawatce:
Antoni LASZCZYŃSKI kl. I,
opiekun: Elżbieta Jakubczak
Alicja MIRECKA kl. I, opiekun: Elżbieta Jakubczak

 

Konkurs Fotograficzny w kategoriach kl. IV-VI i VII-VIII

POWIAT BIŁGORAJSKI (Biłgoraj, Smólsko, Sól)

Bartłomiej MAZUR kl. IV
Źródła rzeki Stok w Woli Dużej koło Biłgoraja
SP nr 5 w Biłgoraju, opiekun: Anna Krawczyk

Bartłomiej KACZOR kl. IV
Rezerwat przyrody Obary-kwitnąca wełnianka
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Soli, opiekun: Marzena Kaczor

Michał SUDOŁ kl. IV
Stawy Echo i koniki biłgorajskie
SP nr 1 w Biłgoraju, opiekun Edyta Borowiec

Natalia PYDA kl. VI
Wodospad na rzece Jeleń-Roztocze Środkowe
SP nr 1 Biłgoraj, opiekun Edyta Borowiec

Franciszek GNYP kl. VII
Rzeka Tanew w miejscowości Huta Szumy
SP nr 5 Biłgoraj, opiekun: Anna Krawczyk

Katarzyna SUDOŁ kl. VIII /lat 13
W drodze na Bukową Górę
SP nr 1 Biłgoraj, opiekun: Edyta Borowiec

Adrian GROMADZKI kl. VIII
Staw w Smólsku
SP w Smólsku, opiekun: Jolanta Nizio

POWIAT ZAMOJSKI (Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Wielącza)

Julia ŚWISTOWSKA kl. IV
Kościół na wodzie w Zwierzyńcu
SP Wielącza, opiekun: Magdalena Głąb

Piotr MISIARZ kl. IV
Roztoczański Park Narodowy
SP Sułów, opiekun: Marta Misiarz

Aleksandra BIELECKA kl. VI
Sieć wąwozów - Szczebrzeski Park Krajobrazowy
SP nr 3 Szczebrzeszyn, opiekun: Piotr Wanat

Jagoda ZAKRZEWSKA kl. VII
Wodospad nad Tanwią
SP Sułów, opiekun: Marta Misiarz

Natalia ŁYSY kl. VII
Koniki w Zwierzyńcu
SP Sułów, opiekun: Marta Misiarz

Weronika LISIEWICZ kl. VIII
SP Wielącza Kolonia, opiekun Magdalena Głąb,
„Ptaki lecące kluczem nad pięknym Roztoczem - Wielącza”

POWIAT TOMASZÓW LUBELSKI (Tomaszów Lubelski, Lubycza Królewska, Bełżec, Majdan Sopocki, Pasieki, Tyszowce, Machnów Nowy, Szarowola, Sabaudia)

Marcel LEŃCZUK kl. IV- NAGRODA BURMISTRZA MIASTA TOMASZOWA LUBELSKIEGO
Dzikie kaczki w rezerwacie przyrody „Nad Tanwią” SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun: Anna Woś

Ksawery BUCZKOWSKI kl. IV
Wąwozy lessowe u podnóża Białej Góry w Majdanku
SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun: Anna Woś

Jakub Joniec kl. IV
Ruiny papierni Zamoyskich w rezerwacie „Czartowe Pole”
SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun p. Anna Woś

Michał BARTMAŃSKI kl. V
Murawy kserotermiczne „Dahany”
SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun: Anna Woś

Mateusz WOŚ kl.VI
Szumy na Tanwi jesienią
SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun: Anna Woś

Kacper KOPER kl. VII
Rezerwat Czartowe Pole
SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun: Anna Woś

Katarzyna KOBIAŁKA kl. VII
Muszla w epoki miocenu – kamieniołom w Józefowie
SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun: Anna Woś

Alicja PRZYCZYNA kl. VIII
Pliszka w kwitnącym rzepaku
SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun: Anna Woś

Aleksandra SIERACZYŃSKA kl. VIII
Majowa tęcza w Majdanie Górnym
SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun: Anna Woś

Maciej KOSTRUBIEC kl. VIII
Wodospady w Rezerwacie Szumy
SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun: Anna Woś

Miłosz KIEŁBASA kl. VII
Zagroda w Guciowie
SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun: Anna Woś

Jan KRUPA kl. VII
Myszołów włochaty
SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun: Anna Woś

Maksymilian NEĆ kl. VII
Prawdziwek pod mchem w lesie koło Oseredka.
SP nr 2 Tomaszów Lub., opiekun: Anna Woś

Anita BUCIOR kl. IV
Borówka brusznica w lesie w Suścu na trasie Zagóra
SP Pasieki, opiekun: Aleksandra Pitura-Dobek

Jowita PĘPIAK kl. IV
Widok z najwyższego punktu widokowego w Bełżcu
SP Bełżec

Julia MAKOCHON kl. VII
Modliszka w Żurawcach
SP Lubycza Królewska, opiekun: Jerzy Garbacz

Martyna SOCHAN kl. VI
Trawy i pajęcze sieci jesienią-okolice Majdanu Sopockiego
SP Majdan Sopocki, opiekun: Joanna Hałasa

POWIAT JANÓW LUBELSKI (Dzwola)

Kinga NALEPA kl.VII
Rezerwat przyrody- Imielty Ług
Zespół Szkół w Dzwoli, opiekun: Agnieszka Jargiło-Bożek

POWIAT KRAŚNICKI (Kraśnik i okolice)
Nadesłano 3 fotografie (w tym 2 z napisami i jedna o zbyt małej pojemności-bez nagród)


Kacper Koper kl. VII c SP2 Tomaszów Lubelski

Katarzyna Kobiałka kl.VII d SP2 Tomaszów Lubelski

Maksymilian Neć VII F SP 2 Tomaszów Lubelski

Marcel Leńczuk kl. IV A SP2 w Tomaszowie Lubelski

Mateusz Woś kl. VI d SP2 Tomaszów Lubelski

Miłosz Kiełbasa kl. VII c SP2 Tomaszów Lubelski

Wersja do druku Generuj PDF
---