Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
13°
Niedziela
12°
 
Sobota, 24 października 2020 r.
Imieniny obchodzą: Rafał, Marcin, Alojzy, Antoni, Areta, Marta

Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2020

Dzień Edukacji Narodowej

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w bieżącym roku nie odbędzie się uroczyste spotkanie Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski Wojciecha Żukowskiego z nauczycielami i pracownikami oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Niemniej jednak Burmistrz Miasta doceniając pracę i trud włożony w wychowanie młodego pokolenia przyznał nauczycielom Nagrody Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski za ich osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, w tym realizacji zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć organizowanych przez szkołę oraz realizacji innych zadań statutowych szkoły.

Listy gratulacyjne dla nauczycieli i pracowników oświaty, którzy otrzymali nagrody, odznaczenia państwowe, medale Komisji Edukacji Narodowej zostały przekazane na ręce dyrektorów szkół i przedszkoli.

Nagrody Burmistrza Miasta otrzymali:

Przedszkole Samorządowe Nr 1:

  1. Maria Piasecka
  2. Małgorzata Sidorowicz

Przedszkole Samorządowe Nr 2:

  1. Teresa Koszel

Przedszkole Samorządowe Nr 5:

  1. Maria Majak-Rebizant

Szkoła Podstawowa Nr 1:

  1. Witold Pitura
  2. Jolanta Jakubus
  3. Joanna Wilczyńska
  4. Beata Nadwodnik

Szkoła Podstawowa Nr 2:

  1. Marek Andrzej Dudziński
  2. Magdalena Maria Marszalec–Kiełbasa
  3. Donata Ewa Żmuda
  4. Małgorzata Owsicka
  5. Anna Woś
  6. Agnieszka Harbuz
  7. Piotr Szumilak

Szkoła Podstawowa Nr 3:

  1. Leszek Kodymowski
  2. Małgorzata Nowosielecka
  3. Grażyna Mroczkowska
  4. Tomasz Adam Kłos
  5. Marek Klimaszewski
  6. Joanna Maria Jadczyszyn

Ponadto, n/w nauczyciele zostali uhonorowani medalami, odznaczeniami państwowymi i nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty:

MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

  • Renata Maria Bartoszyk – Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy
  • Jolanta Kowalska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. dr Janusza Petera
  • Marta Danuta Prus – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka  Józefa Piłsudskiego
  • Jolanta Skoczylas – Przedszkole Samorządowe Nr 2 Sportowo-Artystyczna Akademia Uśmiechu
  • Elżbieta Uchman – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka  Józefa Piłsudskiego
  • Beata Zieziulewicz – Szkoła Podstawowa nr 3 im. dr Janusza Petera

Wykaz osób odznaczonych Medalem Komisji Edukacji Narodowej na wniosek Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” przy Zarządzie Regionu Środkowo-Wschodniego

  • Agnieszka Klimecka-Krawczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

Wykaz osób odznaczonych na wniosek Związku Nauczycielstwa Polskiego Medalem Komisji Edukacji Narodowej

  • Małgorzata Żmuda – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. dr Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

MEDAL ZŁOTY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

  • Bożena Bryk – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka  Józefa Piłsudskiego
  • Andrzej Brzozowski – Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy
  • Monika Maria Franke – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka  Józefa Piłsudskiego
  • Teresa Ewa Iwanicka – Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały
  • Urszula Halina Kędra - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka  Józefa Piłsudskiego

MEDAL SREBRNY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

  • Waldemar Kulik – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka  Józefa Piłsudskiego

MEDALEM BRĄZOWYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

  • Halina Maria Ferens - Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy

NAGRODA LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

  • Renata Śrutwa-Krupa – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka  Józefa Piłsudskiego
  • Grażyna Patro – Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały
Wersja do druku Generuj PDF
---