Gratulacje dla stypendystów
05.03.2020
Gratulacje dla stypendystów
W dniu 4 marca 2020 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski Wojciech Żukowski - Burmistrz Miasta, Mirosław Fus - Przewodniczący Rady Miasta oraz Henryk Nowosad - Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Tomaszów Lubelski wręczyli uczniom szkół podstawowych listy gratulacyjne. Okazją do uhonorowania uczniów było przyznanie im stypendiów za osiągnięcie wysokich wyników w nauce oraz wysokich osiągnięć we współzawodnictwie sportowym i artystycznym w pierwszym semestrze roku szkolnego 2019/2020. Burmistrz Miasta gratulując uczniom dotychczasowych dokonań, życzył, aby stypendium było motywacją do dalszego rozwoju, doskonalenia wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim bodźcem do dalszej pracy, do realizacji własnych aspiracji, kolejnych pomyślnych startów i wspaniałych wyników sportowych oraz osiągnięć edukacyjnych. Wyraził nadzieję, że dotychczasowe sukcesy są zapowiedzią dalszego rozwoju i w przyszłości zaowocują jeszcze lepszymi wynikami.
Stypendium za wysokie wyniki w nauce otrzymali:
Szkoła Podstawowa Nr 1
- Jakub Krawczyk
- Ewelina Kaznowska
- Hanna Mokrzyńska
- Aleksandra Gaca
- Emanuela Stępora
- Karolina Ujma
- Katarzyna Grzechnik
- Maciej Stępora
- Agnieszka Turowska
- Amelia Rechul
- Martyna Ujma
- Amelia Kochan
Szkoła Podstawowa Nr 2
- Michał Kuzępa
- Milena Kozłowska
- Jan Krupa
- Karol Krzyszycha
- Magdalena Puźniak
- Maksymilian Neć
- Wiktoria Wołoszyn
- Katarzyna Kobiałka
- Katarzyna Nadwodnik
- Urszula Hacia
- Miłosz Kiełbasa
- Rozalia Wojtowicz
- Mateusz Zubiak
- Paweł Dziura
- Maciej Raczkiewicz
- Kacper Koper
- Magdalena Kata
- Julia Krawczyk
- Jakub Pilchoń
Szkoła Podstawowa Nr 3
- Agnieszka Świderek
- Piotr Leńczuk
- Aleksandra Pawelec
- Jakub Dolanowski
- Hanna Faryna
- Aleksy Grabek
- Jagoda Hałasa
- Maksymilian Joniec
- Lena Kulczyńska
- Zofia Łapczyńska
- Magdalena Mijał
- Martyna Mroczkowska
- Maja Rusin
Stypendium za osiągnięcia sportowe otrzymali:
Szkoła Podstawowa Nr 1
- Joanna Fus
- Julia Wróbel
- Patrycja Zaturska
- Kamila Sokołowska
- Aleksandra Teterycz
Szkoła Podstawowa Nr 2
- Karolina Niedorys
- Emilia Sprzęczka
- Paweł Gromek
- Kamil Koperwas
- Kaja Wawrzusiszyn
- Natalia Bondyra
- Jagoda Grzeszczuk
- Nikola Kiszczak
- Paula Witkowska
- Konstancja Karwan
- Kinga Chwedun
- Maja Korzeń
- Gabriela Mróz
- Karolina Kuć
- Ewa Jarczak
- Martyna Jarczak
- Fabian Chudyga
- Laura Krasny
- Hanna Lipian
- Hanna Stefanik
- Julia Kłos
Szkoła Podstawowa Nr 3
- Mikołaj Anioł
- Szymon Bełz
- Julia Danielkiewicz
- Weronika Jezuluk
- Bartosz Kita
- Wernika Łysko
- Mateusz Małysz
- Damian Muca
- Michał Nizio
- Antoni Żółkiewski
Stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej otrzymały:
- Aleksandra Wójtowicz – Szkoła Podstawowa Nr 1
- Aleksandra Skrzypczuk – Szkoła Podstawowa Nr 2