Dzisiejszy dzień w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim upłynął pod znakiem dumy, tradycji i zasłużonych podziękowań. Z okazji Dnia Strażaka odbyła się uroczysta zbiórka – wyjątkowe święto wszystkich tych, którzy każdego dnia bez wahania ruszają na ratunek, niosąc pomoc i bezpieczeństwo mieszkańcom naszego powiatu.
Dzień Strażaka to idealny moment, aby docenić trud i codzienną, ciężką służbę. Podczas uroczystości awanse oraz szczególne wyróżnienia dla tomaszowskich druhów. To dowód ich profesjonalizmu, odwagi oraz nieustannego zaangażowania w podnoszenie swoich kwalifikacji.
Burmistrza Miasta Wojciech Żukowski Miasta Tomaszów Lubelski podczas uroczystości reprezentowała Pani Renata Miziuk zastępca Burmistrza. Życzenia złożył również uczestniczący w uroczystości przewodniczący Rady Miasta Tomaszów Lubelski Grzegorz Zieliński
Wszystkim awansowanym i wyróżnionym strażakom składamy ogromne gratulacje! Wasza postawa to wzór do naśladowania.