Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
29° 16°
Niedziela
28° 17°
 
Sobota, 31 lipca 2021 r.
Imieniny obchodzą: Ignacy, Lubomir, Helena, Roman

Człowiek wolny od nałogów 2021

16.06.2021

Rozstrzygnięcie konkursu „Człowiek wolny od nałogów 2021”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny i multimedialny pt. „Człowiek wolny od nałogów 2021” został rozstrzygnięty. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o szkodliwości środków psychotropowych zmieniających nastrój jak również kształtowanie odpowiedniej postawy wobec własnego zdrowia. Do Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim – organizatora konkursu, wpłynęło 70 ciekawych prac z 9 tomaszowskich szkół: Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Orląt Lwowskich, Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Szkoły Podstawowej Nr 3 im. doktora Janusza Petera, Niepublicznej Szkoły Podstawowej Little Oxford, I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego, II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Władysława Sikorskiego, Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych im. Macieja Rataja, Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych im. Jarosława Dąbrowskiego oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

Uczestnicy konkursu otrzymają nagrody, które ufundowało Miasto Tomaszów Lubelski oraz Powiat Tomaszowski.

 

Laureaci konkursu multimedialnego:

w kategorii SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VII-VIII

I miejsce – Aleksandra Abramczyk Szkoła Podstawowa Nr 3
II miejsce – Maksymilian Joniec Szkoła Podstawowa Nr 3
II miejsce – Michał Korkosz Szkoła Podstawowa Nr 2
III miejsce – Maksymilian Neć Szkoła Podstawowa Nr 2
Wyróżnienie – Julia Mrozik Szkoła Podstawowa Nr 3
Wyróżnienie – Milena Kozłowska Szkoła Podstawowa Nr 2

w kategorii SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce – Bartosz Kita I Liceum Ogólnokształcące
II miejsce – Julia Sagan I Liceum Ogólnokształcące
III miejsce – Martyna Więcławek I Liceum Ogólnokształcące
Wyróżnienie – Dominika Pasierb I Liceum Ogólnokształcące
Wyróżnienie – Daniela Mieszczakowska Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych
Wyróżnienie – Piotr Witkowski Zespół Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych

 

Laureaci konkursu plastycznego:

w kategorii SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III

I miejsce - Hanna Ziejewska Szkoła Podstawowa Nr 3
II miejsce – Julia Semczuk Szkoła Podstawowa Nr 1
III miejsce - Dominik Ryczek Szkoła Podstawowa Little Oxford
Wyróżnienie – Izabela Koperwas Szkoła Podstawowa Nr 2
Wyróżnienie - Jan Aleksander Kozak Szkoła Podstawowa Nr 1

w kategorii SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI

I miejsce – Weronika Pałka Szkoła Podstawowa Nr 2
II miejsce – Ewa Mac Szkoła Podstawowa Nr 3
III miejsce – Maria Świć Szkoła Podstawowa Nr 3
Wyróżnienie – Lena Krzaczyńska Szkoła Podstawowa Nr 2
Wyróżnienie – Nikola Łoś Szkoła Podstawowa Little Oxford

w kategorii SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VII-VIII

I miejsce – Julia Portka Szkoła Podstawowa Nr 3
II miejsce – Hanna Dworzycka Szkoła Podstawowa Nr 3
III miejsce – Julia Mrozik Szkoła Podstawowa Nr 3
Wyróżnienie – Daria Oleszczuk Szkoła Podstawowa Nr 3
Wyróżnienie – Malwina Duda Szkoła Podstawowa Nr 3

w kategorii SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce – Julia Pisarczyk Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych
II miejsce – Dominika Majdan Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych
III miejsce – Daniela Mieszczakowska Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych
Wyróżnienie – Kinga Kapuśniak II Liceum Ogólnokształcące
Wyróżnienie – Aleksandra Ródź Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych.

w kategorii SZKOŁY SPECJALNE

I miejsce – Grupa VII Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
II miejsce – Andżelika Bender Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
III miejsce – Monika Lizak Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy

Wersja do druku Generuj PDF
---