Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
26° 16°
Poniedziałek
27° 17°
 
Niedziela, 20 czerwca 2021 r.
Imieniny obchodzą: Diana, Bogna, Bogumiła, Florentyna, Rafael, Rafał

AKCJA ,,POMAGAMY Z SERCA”

23.04.2021

AKCJA „POMAGAMY Z SERCA”

Informujemy, że na Rynku Miejskim w Tomaszowie Lubelskim został ustawiony pojemnik w kształcie PODWÓJNEGO SERCA na zakrętki!!!

Idea ustawienia pojemnika w kształcie SERCA podyktowana jest zarówno potrzebą budowania poczucia odpowiedzialności i dbałości o nasze środowisko, poprzez propagowanie właściwych nawyków związanych ze świadomą segregacją odpadów, które następnie zostaną poddane recyklingowi, jak też wspierania potrzebujących.

Poprzez udział w tej inicjatywie uświadamiamy sobie, że mamy wpływ na ochronę przyrody przed odpadami w postaci plastiku oraz włączamy się w akcję pomocy charytatywnej.

Do pojemnika mogą być wrzucane czyste plastikowe zakrętki bez względu na kolor i kształt z butelek po wodzie, napojach, sokach, mleku, jogurtach, zakrętki po chemii gospodarczej, np.: szamponach, kosmetykach, płynach do prania, płukania czy zmywania.

Ważne jest, aby do pojemnika nie wrzucać innych przedmiotów!

Wszelkie informacje w sprawie zasad uczestnictwa w akcji znajdują się w Regulaminie uczestnictwa w akcji „POMAGAMY Z SERCA” umieszczonym na stronie internetowej Miasta Tomaszów Lubelski oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Tomaszowie Lubelskim.

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w zorganizowanej przez Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski i Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Tomaszowie Lubelskim akcji.

Dane kontaktowe do współorganizatora akcji:

  • Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Tomaszowie Lubelskim
    ul. Lwowska 37 A,
    Zakład Oczyszczania Miasta (budynek nr 2)

Numery telefonów do kontaktu:

  • Sekretariat - 846645100
  • ZOM - dział obsługi klienta: 609320572 lub 846645118 Kierownik : 607558157

 

Regulamin uczestnictwa w akcji

Załącznik nr 1 do regulaminu

Załącznik nr 2 do regulaminu

Załacznik nr 3 do regulaminu

Wersja do druku Generuj PDF
---