Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
13°
Poniedziałek
18° 10°
 
Niedziela, 27 września 2020 r.
Imieniny obchodzą: Damian, Amadeusz, Kosmo, Mirabela, Wincenty

Respirator dla Szpitala w Tomaszowie Lubelskim

08.05.2020

Wojciech Żukowski Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski włączył się w akcję zorganizowaną przez Rycerzy Kolumba z Tomaszowa Lubelskiego pod hasłem "Respirator dla Szpitala w Tomaszowie Lubelskim".

Rycerze Kolumba z Tomaszowa Lubelskiego zwracają się o wsparcie finansowe swojej inicjatywy.

Akcję można wesprzeć:

  • Kupując maseczki (wykonane i przekazane charytatywnie) w sklepie SPAR przy ul. Kościuszki 39 w Tomaszowie. Kwota za zakup maseczek w całości jest przekazana na zakup respiratora.
  • Wpłacając pieniądze poprzez stronę internetową: https://zrzutka.pl/respirator-dla-szpitala-w-tomaszowie-lubelskim
  • Wpłacając datek na konto BANK PEKAO S.A nr: PL 43 1240 2832 1111 0010 7702 8902 z dopiskiem: Respirator

Oddział zakaźny w Tomaszowie Lubelskim przyjmuje pacjentów z podejrzeniem, jak i już zarażonych koronawirusem, z obszaru byłego województwa zamojskiego.

Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć dalszego rozwoju epidemii, jej zasięgu oraz tego, ile osób wkrótce może potrzebować wsparcia respiratora, który na chwilę obecną, jest jedynym narzędziem ratującym życie osób w ciężkim stanie.

Dlatego zwracamy się z prośbą do firm i ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe naszego dzieła zakupu respiratora dla Szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Ten bardzo wyczekiwany sprzęt nie jest tani, bo jego wartość szacuje się w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych, jednakże wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się uzbierać potrzebne środki na jego zakup. Dodam tylko, że dotychczas Rycerze Kolumba w Tomaszowie przekazali personelowi oddziału zakaźnego niezbędne akcesoria, w tym, atestowane maseczki jak i materiały potrzebne do uszycia maseczek przez lokalne koła gospodyń.


Dziękujemy już teraz wszystkim ofiarodawcom. Dziękujemy za wpłaty (każda złotówka ma znaczenie).

 

Fundacja Rady 15267
RYCERZY KOLUMBA
im. Świętego Wojciecha
Patrona Polski

Wersja do druku Generuj PDF
---