Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
19°
Środa
18°
 
Wtorek, 7 kwietnia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Rufin, Donat, Jan, Saturnin, Hermina

Gratulacje dla stypendystów

05.03.2020

Gratulacje dla stypendystów

W dniu 4 marca 2020 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski Wojciech Żukowski - Burmistrz Miasta, Mirosław Fus - Przewodniczący Rady Miasta oraz Henryk Nowosad - Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Tomaszów Lubelski wręczyli uczniom szkół podstawowych listy gratulacyjne. Okazją do uhonorowania uczniów było przyznanie im stypendiów za osiągnięcie wysokich wyników w nauce oraz wysokich osiągnięć we współzawodnictwie sportowym i artystycznym w pierwszym semestrze roku szkolnego 2019/2020. Burmistrz Miasta gratulując uczniom dotychczasowych dokonań, życzył, aby stypendium było motywacją do dalszego rozwoju, doskonalenia wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim bodźcem do dalszej pracy, do realizacji własnych aspiracji, kolejnych pomyślnych startów i wspaniałych wyników sportowych oraz osiągnięć edukacyjnych. Wyraził nadzieję, że dotychczasowe sukcesy są zapowiedzią dalszego rozwoju i w przyszłości zaowocują jeszcze lepszymi wynikami.

 

Stypendium za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

Szkoła Podstawowa Nr 1

  1. Jakub Krawczyk
  2. Ewelina Kaznowska
  3. Hanna Mokrzyńska
  4. Aleksandra Gaca
  5. Emanuela Stępora
  6. Karolina Ujma
  7. Katarzyna Grzechnik
  8. Maciej Stępora
  9. Agnieszka Turowska
  10. Amelia Rechul
  11. Martyna Ujma
  12. Amelia Kochan

Szkoła Podstawowa Nr 2

  1. Michał Kuzępa
  2. Milena Kozłowska
  3. Jan Krupa
  4. Karol Krzyszycha
  5. Magdalena Puźniak
  6. Maksymilian Neć
  7. Wiktoria Wołoszyn
  8. Katarzyna Kobiałka
  9. Katarzyna Nadwodnik
  10. Urszula Hacia
  11. Miłosz Kiełbasa
  12. Rozalia Wojtowicz
  13. Mateusz Zubiak
  14. Paweł Dziura
  15. Maciej Raczkiewicz
  16. Kacper Koper
  17. Magdalena Kata
  18. Julia Krawczyk
  19. Jakub Pilchoń

Szkoła Podstawowa Nr 3

  1. Agnieszka Świderek
  2. Piotr Leńczuk
  3. Aleksandra Pawelec
  4. Jakub Dolanowski
  5. Hanna Faryna
  6. Aleksy Grabek
  7. Jagoda Hałasa
  8. Maksymilian Joniec
  9. Lena Kulczyńska
  10. Zofia Łapczyńska
  11. Magdalena Mijał
  12. Martyna Mroczkowska
  13. Maja Rusin

Stypendium za osiągnięcia sportowe otrzymali:

Szkoła Podstawowa Nr 1

  • Joanna Fus
  • Julia Wróbel
  • Patrycja Zaturska
  • Kamila Sokołowska
  • Aleksandra Teterycz

Szkoła Podstawowa Nr 2

  • Karolina Niedorys
  • Emilia Sprzęczka
  • Paweł Gromek
  • Kamil Koperwas
  • Kaja Wawrzusiszyn
  • Natalia Bondyra
  • Jagoda Grzeszczuk
  • Nikola Kiszczak
  • Paula Witkowska
  • Konstancja Karwan
  • Kinga Chwedun
  • Maja Korzeń
  • Gabriela Mróz
  • Karolina Kuć
  • Ewa Jarczak
  • Martyna Jarczak
  • Fabian Chudyga
  • Laura Krasny
  • Hanna Lipian
  • Hanna Stefanik
  • Julia Kłos

Szkoła Podstawowa Nr 3

  • Mikołaj Anioł
  • Szymon Bełz
  • Julia Danielkiewicz
  • Weronika Jezuluk
  • Bartosz Kita
  • Wernika Łysko
  • Mateusz Małysz
  • Damian Muca
  • Michał Nizio
  • Antoni Żółkiewski

Stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej otrzymały:

  • Aleksandra Wójtowicz – Szkoła Podstawowa Nr 1
  • Aleksandra Skrzypczuk – Szkoła Podstawowa Nr 2

FOTORELACJA

Wersja do druku Generuj PDF
---