Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
15°
Środa
13°
 
Wtorek, 17 września 2019 r.
Imieniny obchodzą: Franciszek, Hildegarda, Justyn, Justyna, Robert, Narcyz

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

07.06.2019

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

      W dniu 7 czerwca 2019 r. w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Wojciecha Żukowskiego z laureatami i finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej urzędu, wzięli w nim udział, oprócz wyróżnionych uczniów i ich rodziców, nauczyciele opiekunowie oraz dyrektorzy szkół. Uczniowie otrzymali z rąk Burmistrza Miasta okolicznościowe listy gratulacyjne oraz drobne upominki w postaci książek. Gratulacje otrzymali również pozostali uczestnicy spotkania. Spotkanie uświetnił znakomity występ uczniów klasy IIa Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim.

Wyróżnieni uczniowie i nauczyciele:

Szkoła Podstawowa Nr 1:

Klasy szkoły podstawowej:

  1. Michał Suski – laureat konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Beata Nadwodnik,
  2. Maciej Teterycz – finalista konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Ewa Wrzalik
  3. Igor Mróz – finalista konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Jolanta Piwko,
  4. Mateusz Maryńczak – finalista konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Jolanta Piwko,
  5. Julia Sagan – finalistka konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Jolanta Piwko

Klasy gimnazjalne:

  1. Justyna Romanowska – laureatka konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Beata Nadwodnik,
  2. Przemysław Zieliński – finalista konkursu z matematyki, nauczyciel Pani Beata Nadwodnik,

 

Szkoła Podstawowa Nr 2:

Klasy szkoły podstawowej:

  1. Oliwia Malec – laureatka, konkurs z j. niemieckiego, nauczyciel opiekun Aleksandra Krawczyk
  2. Martyna Neć – laureatka, konkurs polonistyczny, nauczyciel opiekun Urszula Kędra,
  3. Laura Goch – laureatka, konkurs z j. angielskiego, nauczyciel opiekun Katarzyna Fedczyszyn
  4. Michał Borek – finalista, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
  5. Kacper Krzaczkowski – finalista, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
  6. Zuzanna Jakubus – finalistka, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
  7. Anna Buczkowska – finalistka, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
  8. Weronika Maciesza – finalistka, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
  9. Anna Krzaczkowska – finalistka konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko,
  10. Julia Stępień – finalistka, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Dorota Sienkiel
  11. Adrian Michalski – finalista, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
  12. Jakub Dworniczuk – finalista, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Anna Kijko
  13. Jakub Pilchoń – finalista, konkurs z historii, nauczyciel opiekun Andrzej Stechnij, laureat konkursu informatycznego „Mistrz Komputera”, nauczyciel opiekun Dionizy Mróz

Klasy gimnazjalne

  1. Kamil Cisek – finalista, konkurs matematyczny, nauczyciel opiekun Dorota Sienkiel, laureat konkursu z historii, nauczyciel opiekun Sylwia Jasina

 

Szkoła Podstawowa Nr 3:

  1. Piotr Leńczuk, finalista konkursu historycznego, nauczyciel prowadzący Aneta Kita,

FOTORELACJA

Wersja do druku Generuj PDF
---