Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
24° 14°
Niedziela
26° 15°
 
Sobota, 24 sierpnia 2019 r.
Imieniny obchodzą: Jerzy, Bartłomiej, Bartosz, Emilia, Halina, Malina

MP w Sztafetowych Biegach Przełajowych

08.05.2018

Mistrzostwa Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

25 kwietnia 2018 roku na pięknych trasach Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie koło Kościerzyna (woj. pomorskie) odbyły się Mistrzostwa Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, którzy prawo do startu uzyskali w jesieni, zdobywając tytuł mistrzów województwa lubelskiego w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Na zawodach ogólnopolskich uplasowali się na trzecim miejscu, przywożąc brązowy medal w swojej kategorii. Ustąpili tylko Szkole Podstawowej nr 16 z Gdańska i Zespołowi Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej.

Zawody w Garczynie stały na bardzo wysokim poziomie pod względem sportowym i frekwencji. Przyjechały tam reprezentacje wszystkich województw – 77 drużyn i ponad 800 startujących.

Skład drużyny chłopców: Pleskacz Bartłomiej, Lasota Oskar, Kraszewski Patryk, Ferenc Jakub, Cielniak Dawid, Śrótwa Aleksander, Kapturkiewicz Oskar, Rybaczyński Michał, Cichoń Wojciech, Luty Patryk, Chmurzyński Oskar. Opiekun i trener: Tomasz Wawrzusiszyn.

Wersja do druku Generuj PDF
---