Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Dziś
24° 14°
Niedziela
26° 15°
 
Sobota, 24 sierpnia 2019 r.
Imieniny obchodzą: Jerzy, Bartłomiej, Bartosz, Emilia, Halina, Malina

Targi edukacji i pracy

26.04.2018

Targi Edukacji i Pracy

      W Centrum Edukacyjno-Kongresowym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Tomaszowie Lubelskim 24 kwietnia br. po raz drugi odbyły się Targi Edukacji i Pracy. W tegorocznej edycji targów wzięło udział 33 wystawców – kilkunastu pracodawców z Tomaszowa Lub. i powiatu tomaszowskiego, agencje pracy, różnego rodzaju szkoły publiczne i prywatne, uczelnie wyższe z Zamościa i Lublina oraz instytucje zajmujące się rynkiem pracy, takie jak Powiatowy Urząd Pracy, Okręgowa Inspekcja Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

      Otwarcie targów odbyło się z udziałem Wojciecha Żukowskiego – Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego i Jerzego Wereszczaka - Wicestarosty Tomaszowskiego. Z targowej oferty licznie skorzystali uczniowie tomaszowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Zapoznając się z ofertami edukacyjnymi, ofertami pracy, praktyk i staży, uczestnicząc w prezentacjach i szkoleniach oraz konsultacjach z doradcami zawodowymi.

      Organizatorami targów byli: Lubelska Wojewódzka Komenda OHP w Lublinie, 3-4 Hufiec Pracy w Tomaszowie Lubelskim, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu, Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim, Centrum Edukacyjno-Kongresowe KUL i Tomaszowski Cech Wielobranżowy.

Wersja do druku Generuj PDF
---