Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Sobota, 18 listopada 2017 r.
Imieniny obchodzą: Roman, Klaudyna, Anielia, Karolina

V PÓŁMARATON PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA 1939

LISTA UCZESTNIKÓW
V PÓŁMARATONU TOMASZOWSKIEGO PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA 1939

17. września 2016 r.

 L.p. 
Nazwisko i imię
Data
 urodzenia 
 Płeć 
 Narodowość 
Miejscowość
 Województwo 
Sł.
 mund. 
1.  Balicki Zbigniew  06-06-1973  M Polska Zwierzyniec lubelskie Tak
2.  Sak Krzysztof 20-05-1957 M Polska  Tomaszów Lubelski  lubelskie Nie
3.  Zięzio Tomasz 30-09-1977 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Tak
4.  Oleksy Przemysław 27-01-1985 M Polska Rzeszów podkarpackie Nie
5.  Maciąg Sławomir 02-05-1977 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Tak
6.  Zaburko Mateusz 25-04-1985 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie
7.  Łeptuch Tomasz 19-08-1980 M Polska Komorów podkarpackie Nie
8.  Chromiec Grzegorz 26-10-1970 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie
9.  Dworzycki Piotr 15-03-1980 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie
10.  Pasieczny Jerzy 11-01-1957 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie
11.  Hałasa Piotr 20-03-1978 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie
12.  Trzaskowski Dariusz 25-08-1977 M Polska Warszawa mazowieckie Nie
13.  Kozioł Tomasz 07-07-1984 M Polska Biłgoraj lubelskie Tak
14.  Pruszkowski Mariusz 01-07-1972 M Polska Chełm lubelskie Nie
15.  Ostrykiewicz Henryk 01-01-1949 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie
16.  Pietrzyk Dariusz 31-03-1974 M Polska Mełgiew lubelskie Nie
17.  Mróz Karol 06-04-1994 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie Nie
18.  Kobylarz Piotr 18-03-1986 M Polska Rzeszów podkarpackie Nie
19.  Leziak Wojciech 17-04-1968 M Polska Wilkołaz lubelskie Nie
20.  Czajka Karol 25-04-1981 M Polska Mełgiew lubelskie Nie
21.  Kloc Mirosław 25-03-1982 M Polska Werbkowice lubelskie Nie
22.  Mazurek Krzysztof 27-01-1973 M Polska Zamość lubelskie Tak
23.  Sędłak Magdalena 02-07-1983 K Polska Zamość lubelskie Nie
24.  Buczko Marek 08-04-1962 M Polska Oleszyce podkarpackie Nie
25.  Romaniszyn Rafał 20-05-1976 M Polska Chełm lubelskie Nie
26.  Wybranowski Paweł 11-12-1990 M Polska Zamość lubelskie Nie
27.  Kloc Maciej 31-07-1988 M Polska Rzeszów podkarpackie Nie
28.  Łoś Zbigniew 23-07-1962 M Polska Tarnoszyn lubelskie  
29.  Herda Agnieszka Renata 24-11-1984 K Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
30.  Wybranowski Paweł 11-12-1990 M Polska Zamość lubelskie N
31.  Kłaczko Krzysztof 14-09-1973 M Polska Ułazów podkarpackie N
32.  Kocyba Grzegorz 13-02-1985 M Polska Lublin lubelskie T
33.  Łukasz Stanisław 19-06-1972 M Polska Narol podkarpackie N
34.  Szady Tomasz 17-10-1985 M Polska Horodło lubelskie T
35.  Prokop Marek 01-01-1970 M Polska Zamość lubelskie N
36.  Łydzińska Urszula 11-06-1982 K Polska Majdan Sopocki lubelskie N
37.  Maciejewska Katarzyna 09-09-1990 K Polska Chełm/Biłgoraj lubelskie N
38.  Łukaszczyk Henryk 05-02-1960 M Polska Hrubieszów lubelskie N
39.  Podskarbi Mariusz 28-03-1974 M Polska Zamość lubelskie T
40.  Woźnica Robert 30-06-1964 M Polska Borucin śląskie T
41.  Wielgosz Maria 11-09-1993 K Polska Garwolin mazowieckie N
42.  Pakuła Tomasz 05-07-1973 M Polska Zamość lubelskie N
43.  Zięba Wojciech 12-12-1990 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
44.  Marucha Tomasz 04-04-1985 M Polska Krasnystaw lubelskie N
45.  Mielniczuk Agnieszka 11-03-1987 K Polska Mircze lubelskie N
46.  Ratajczak Szymon 23-11-1995 M Polska Warszawa mazowieckie N
47.  Kardasz Jacek 01-08-1980 M Polska Zamość lubelskie N
48.  Pamuła Paweł 06-11-1996 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
49.  Niezdropa Paweł 31-05-1990 M Polska Ułazów podkarpackie N
50.  Bobko Adrian 04-01-1993 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
51.  Wójcik Renata 02-09-1982 K Polska Lublin lubelskie N
52.  Słotwinski Piotr 10-01-1980 M Polska Lublin lubelskie N
53.  Motyka Kamil 01-07-1984 M Polska Jarosław podkarpackie T
54.  Adamczyk Mariusz 30-11-1971 M Polska Borzechów Kolonia lubelskie N
55.  Walas Piotr 07-03-1970 M Polska Zamość lubelskie N
56.  Kłoczek Szymon 27-12-1995 M Polska Sitaniec lubelskie N
57.  Przekaza Łukasz 30-04-1991 M Polska Domanice mazowieckie N
58.  Chmist Jakub 20-03-1986 M Polska Wrocław dolnośląskie T
59.  Konopka Piotr 15-01-1978 M Polska Lublin lubelskie N
60.  Kołakowski Michał 20-07-1978 M Polska Warszawa mazowieckie N
61.  Kiełbasa Damian 24-11-1987 M Polska Zamość lubelskie N
62.  Jata Marta 24-03-1981 K Polska Lublin lubelskie N
63.  Kaliszczak Szymon 05-05-1982 M Polska Zamość lubelskie T
64.  Kochaniec-Matuszak Karolina   K Polska Lublin lubelskie T
65.  Matuszak Mariusz 17-12-1989 M Polska Lublin lubelskie N
66.  Mączka Anna 12-03-1976 K Polska Rzeszów podkarpackie N
67.  Zarzeczna Olga 21-03-1987 K Polska Lublin lubelskie N
68.  Yevstratyev Yevhen 14-02-1973 M Ukraina Lwów   N
69.  Warych Joanna 19-10-1980 K Polska Lublin lubelskie N
70.  Szwaj Mariusz 19-05-1968 M Polska Wlodawa lubelskie N
71.  Łysko Krzysztof 04-01-1976 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
72.  Hasiak Maciej 21-12-1986 M Polska Hucisko podkarpackie N
73.  Jakubczak Aleksandra 29-09-1982 K Polska Zamość lubelskie T
74.  Myszka Robert 27-02-1969 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
75.  Woszczak Leszek 30-06-1981 M Polska Lubycza Królewska lubelskie N
76.  Neffe Jarosław 23-01-1976 M Polska Puławy lubelskie T
77.  Gardias Tomasz 11-08-1970 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
78.  Wołoszyn Czesław 20-04-1962 M Polska Pizuny podkarpackie N
79.  Tatsyak Ivan 13-01-1965 M Ukraina Hiiche zovkiewskie N
80.  Leshchyshyn Oleh 07-11-1984 M Ukraina Stryi   N
81.  Khanas Volodymyr 29-05-1985 M Ukraina Lwów   N
82.  Gajos Anna 01-01-1974 K Polska Lublin lubelskie N
83.  Kowalczyk Krzysztof 22-09-1981 M Polska Lublin lubelskie N
84.  Pryciuk Paweł 22-12-1989 M Polska Rogóźno lubelskie N
85.  Hudak Mariia 22-09-1993 K Ukraina Kalush lubelskie N
86.  Mickiewicz Jan 19-06-1996 M Polska Jarosław podkarpackie N
87.  Kowalczyk Rafał 17-07-1975 M Polska Lublin lubelskie N
88.  Maślanka Jacek 21-07-1975 M Polska Jarosław podkarpackie  
89.  Szkoda Robert 02-05-1985 M Polska Biłgoraj lubelskie N
90.  Grabowski Wojciech 25-01-1974 M Polska Lublin lubelskie N
91.  Gajda Justyna 07-08-1972 K Polska Jarosław podkarpackie N
92.  Jop Marta 23-06-1979 K Polska Jarosław podkarpackie N
93.  Gwozda Grzegorz 28-01-1979 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
94.  Śliwa Anna 28-01-1978 K Polska Łaszczówka lubelskie N
95.  Pękala Łukasz 15-04-1981 M Polska Tarnawatka lubelskie T
96.  Smyk Andrzej 15-04-1961 M Polska Mircze lubelskie N
97.  Wasilewska Joanna 27-12-1981 K Polska Biłgoraj lubelskie N
98.  Żółkiewska Małgorzata 14-04-1972 K Polska Tyszowce lubelskie N
99.  Sawicki Paweł 10-12-1977 M Polska Zamość lubelskie N
 100.  Wójcik Renata 02-09-1982 K Polska Lublin lubelskie N
101.  Kartashov Rostyslav 13-03-1990 M Ukraina Lwów   N
102.  Pastuszak Robert 12-12-1976 M Polska Łęczna lubelskie T
103.  Kot Piotr 30-09-1978 M Polska Zamość lubelskie T
104.  Koprowski Ryszard 02-02-1957 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
105.  Wróblewski Robert 29-06-1987 M Polska Lublin lubelskie N
106.  Wiśniewski Tomasz 14-10-1969 M Polska Lublin lubelskie N
107.  Nastałek Tomasz 08-10-1968 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
108.  Nastałek Mateusz 24-11-1994 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
109.  Nastałek Kacper 14-09-1999 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
110.  Piwko-Witkowska Ewa 21-09-1977 K Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
111.  Pachuta Patryk 27-05-1998 M Polska Krasnystaw lubelskie N
112.  Mickiewicz Jerzy 10-11-1968 M Polska Jaroslaw podkarpackie  
113.  Szymańska Ewa 08-12-1964 K Polska Jarosław podkarpackie N
114.  Kapuśniak Jarosław 13-04-1984 M Polska Zamość lubelskie N
115.  Gajos Anna 01-01-1974 K Polska Lublin lubelskie N
116.  Olech Sławomir 22-10-1969 M Polska Radecznica lubelskie N
117.  Pryciuk Oskar 21.05.1984 M Polska Tomaszów Lubelski lubelskie T
118.  Wywłoka Paulina 25-01-1990 K Polska Wierzbna podkarpackie N
119.  Małka Marta 07-12-1987 K Polska Tomaszów Lubelski lubelskie N
120.  Bartosok Piotr 01-04-1980 M Polska Jeziernia lubelskie N
121.  Sysa Kazimierz 03-03-1956 M Polska Krasnystaw lubelskie N
122.  Dobosz Damian 11-06-1993 M Polska Wola Siennicka lubelskie N
123.  Ratajczak Szymon 23-11-1995 M Polska Warszawa mazowieckie N
124.  Paszko Przemysław 25-06-1977 M Polska Jarosław podkarpackie N
125.  Jarzynka Krzysztof 23-03-1968 M Polska Lublin lubelskie T

Wyniki końcowe
Wyniki końcowe V Półmaratonu Tomaszowskiego Pamięci Żołnierzy Września 1939
Klasyfikacja OPEN Mężczyzn
Wyniki końcowe V Półmaratonu Tomaszowskiego Pamięci Żołnierzy Września 1939
Klasyfikacja OPEN Kobiet
Wyniki końcowe Mistrzostw Województwa Lubelskiego w półmaratonie
Klasyfikacja Mężczyzn
Wyniki końcowe Mistrzostw Województwa Lubelskiego w półmaratonie
Klasyfikacja Kobiet
Wyniki końcowe V Półmaratonu Tomaszowskiego Pamięci Żołnierzy Września 1939
Klasyfikacja SŁUŻB MUNDUROWYCH
Wyniki końcowe V Półmaratonu Tomaszowskiego Pamięci Żołnierzy Września 1939
Kategoria: Kobiety 18-35
Wyniki końcowe V Półmaratonu Tomaszowskiego Pamięci Żołnierzy Września 1939
Kategoria: Kobiety 36-49
Wyniki końcowe V Półmaratonu Tomaszowskiego Pamięci Żołnierzy Września 1939
Kategoria: Kobiety 50+
Wyniki końcowe V Półmaratonu Tomaszowskiego Pamięci Żołnierzy Września 1939
Kategoria: Mężczyźni 18-29
Wyniki końcowe V Półmaratonu Tomaszowskiego Pamięci Żołnierzy Września 1939
Kategoria: Mężczyźni 30-39
Wyniki końcowe V Półmaratonu Tomaszowskiego Pamięci Żołnierzy Września 1939
Kategoria: Mężczyźni 40-49
Wyniki końcowe V Półmaratonu Tomaszowskiego Pamięci Żołnierzy Września 1939
Kategoria: Mężczyźni 50-59
Wyniki końcowe V Półmaratonu Tomaszowskiego Pamięci Żołnierzy Września 1939
Kategoria: Mężczyźni 60+
Wersja do druku Generuj PDF
---