III LIGA 2015/2016, GRUPA: LUBELSKO-PODKARPACKA
07.03.2016
III liga 2015/2016, grupa: lubelsko-podkarpacka
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Motor Lublin | 34 | 77 | 24 | 5 | 5 | 80-23 |
2. | Stal Rzeszów | 34 | 74 | 23 | 5 | 6 | 80-33 |
3. | Resovia | 34 | 65 | 19 | 8 | 7 | 50-25 |
4. | Orlęta Radzyń Podlaski | 34 | 62 | 18 | 8 | 8 | 59-42 |
5. | Karpaty Krosno | 34 | 61 | 17 | 10 | 7 | 63-33 |
6. | Avia Świdnik | 34 | 58 | 17 | 7 | 10 | 69-41 |
7. | JKS 1909 Jarosław | 34 | 57 | 16 | 9 | 9 | 51-29 |
8. | Polonia Przemyśl | 34 | 54 | 16 | 6 | 12 | 40-40 |
9. | Lublinianka Lublin | 34 | 48 | 13 | 9 | 12 | 37-35 |
10. | Chełmianka Chełm | 34 | 47 | 13 | 8 | 13 | 57-52 |
11. | Piast Tuczempy | 34 | 44 | 12 | 8 | 14 | 34-41 |
12. | Sokół Sieniawa | 34 | 44 | 12 | 8 | 14 | 54-57 |
13. | Wólczanka Wólka Pełkińska | 34 | 42 | 11 | 9 | 14 | 37-42 |
14. | Tomasovia Tomaszów Lubelski | 34 | 37 | 10 | 7 | 17 | 40-57 |
15. | Lewart Lubartów | 34 | 37 | 10 | 7 | 17 | 42-54 |
16. | Izolator Boguchwała | 34 | 29 | 8 | 5 | 21 | 42-74 |
17. | AMSPN Hetman Zamość | 34 | 11 | 3 | 2 | 29 | 16-108 |
18. | Orzeł Przeworsk | 34 | 9 | 2 | 3 | 29 | 23-88 |
Kolejka 1 - 8-9 sierpnia
Motor Lublin 3-1 Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno 0-1 Resovia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Lewart Lubartów
Izolator Boguchwała 1-0 Polonia Przemyśl
JKS 1909 Jarosław 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów 1-0 Avia Świdnik
Sokół Sieniawa 2-1 Orzeł Przeworsk
AMSPN Hetman Zamość 1-3 Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Lublinianka Lublin
Kolejka 2 - 12 sierpnia
Chełmianka Chełm 1-2 Lublinianka Lublin
Piast Tuczempy 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł Przeworsk 5-1 AMSPN Hetman Zamość
Avia Świdnik 2-0 Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski 0-4 Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl 0-3 JKS 1909 Jarosław
Lewart Lubartów 0-2 Izolator Boguchwała
Resovia 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin 1-0 Karpaty Krosno
Kolejka 3 - 15-16 sierpnia
Karpaty Krosno 2-0 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Motor Lublin
Izolator Boguchwała 1-2 Resovia
JKS 1909 Jarosław 0-0 Lewart Lubartów
Stal Rzeszów 2-1 Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski
AMSPN Hetman Zamość 0-3 Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-1 Orzeł Przeworsk
Lublinianka Lublin 3-0 Piast Tuczempy
Kolejka 4 - 22-23 sierpnia
Chełmianka Chełm 1-1 Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk 1-1 Lublinianka Lublin
Avia Świdnik 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski 4-0 AMSPN Hetman Zamość
Polonia Przemyśl 2-0 Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów 0-2 Stal Rzeszów
Resovia 1-0 JKS 1909 Jarosław
Motor Lublin 6-1 Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 5 - 26 sierpnia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała 3-4 Karpaty Krosno
JKS 1909 Jarosław 1-2 Motor Lublin
Stal Rzeszów 2-1 Resovia
Sokół Sieniawa 2-2 Lewart Lubartów
AMSPN Hetman Zamość 0-4 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin 3-2 Avia Świdnik
Piast Tuczempy 1-0 Orzeł Przeworsk
Kolejka 6 - 29-30 sierpnia
Chełmianka Chełm 3-1 Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik 3-1 Piast Tuczempy
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Lublinianka Lublin
Polonia Przemyśl 1-0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Lewart Lubartów 5-1 AMSPN Hetman Zamość
Resovia 2-2 Sokół Sieniawa
Motor Lublin 1-0 Stal Rzeszów
Karpaty Krosno 1-1 JKS 1909 Jarosław
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Izolator Boguchwała
Kolejka 7 - 5-6 września
Izolator Boguchwała 1-2 Chełmianka Chełm
JKS 1909 Jarosław 4-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Rzeszów 1-1 Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa 2-1 Motor Lublin
AMSPN Hetman Zamość 0-4 Resovia
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-0 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 1-1 Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk 1-4 Avia Świdnik
Kolejka 8 - 9 września
Chełmianka Chełm 3-2 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl 3-2 Piast Tuczempy
Lewart Lubartów 0-1 Lublinianka Lublin
Resovia 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin 8-0 AMSPN Hetman Zamość
Karpaty Krosno 3-1 Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Stal Rzeszów
Izolator Boguchwała 0-1 JKS 1909 Jarosław
Kolejka 9 - 12-13 września
JKS 1909 Jarosław 0-2 Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów 4-2 Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa 2-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
AMSPN Hetman Zamość 0-3 Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 0-0 Resovia
Piast Tuczempy 1-1 Lewart Lubartów
Orzeł Przeworsk 0-2 Polonia Przemyśl
Avia Świdnik 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 10 - 19-20 września
Chełmianka Chełm 0-4 Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl 2-1 Avia Świdnik
Lewart Lubartów 4-1 Orzeł Przeworsk
Resovia 2-0 Piast Tuczempy
Motor Lublin 1-0 Lublinianka Lublin
Karpaty Krosno 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 AMSPN Hetman Zamość
Izolator Boguchwała 3-4 Sokół Sieniawa
JKS 1909 Jarosław 2-2 Stal Rzeszów
Kolejka 11 - 26-27 września
Stal Rzeszów 3-2 Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa 0-1 JKS 1909 Jarosław
AMSPN Hetman Zamość 0-4 Izolator Boguchwała
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin 0-1 Karpaty Krosno
Piast Tuczempy 1-0 Motor Lublin
Orzeł Przeworsk 1-3 Resovia
Avia Świdnik 0-1 Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Polonia Przemyśl
Kolejka 12 - 3-4 października
Chełmianka Chełm 4-2 Polonia Przemyśl
Lewart Lubartów 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia 4-0 Avia Świdnik
Motor Lublin 4-0 Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno 2-0 Piast Tuczempy
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-3 Lublinianka Lublin
Izolator Boguchwała 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS 1909 Jarosław 8-0 AMSPN Hetman Zamość
Stal Rzeszów 1-1 Sokół Sieniawa
Kolejka 13 - 10-11 października
Sokół Sieniawa 1-4 Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość 1-3 Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 JKS 1909 Jarosław
Lublinianka Lublin 1-1 Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 0-2 Karpaty Krosno
Avia Świdnik 1-3 Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Resovia
Polonia Przemyśl 2-0 Lewart Lubartów
Kolejka 14 - 17-18 października
Chełmianka Chełm 0-2 Lewart Lubartów
Resovia 0-0 Polonia Przemyśl
Motor Lublin 4-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 2-2 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 1-0 Piast Tuczempy
JKS 1909 Jarosław 2-1 Lublinianka Lublin
Stal Rzeszów 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa 3-1 AMSPN Hetman Zamość
Kolejka 15 - 24-25 października
AMSPN Hetman Zamość 1-3 Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Sokół Sieniawa
Lublinianka Lublin 3-0 Stal Rzeszów
Piast Tuczempy 1-1 JKS 1909 Jarosław
Orzeł Przeworsk 0-3 Izolator Boguchwała
Avia Świdnik 4-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl 0-1 Motor Lublin
Lewart Lubartów 0-2 Resovia
Kolejka 16 - 31 października
Chełmianka Chełm 0-2 Resovia
Motor Lublin 0-1 Lewart Lubartów
Karpaty Krosno 4-0 Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała 1-2 Avia Świdnik
JKS 1909 Jarosław 0-0 Orzeł Przeworsk
Stal Rzeszów 6-0 Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa 2-2 Lublinianka Lublin
AMSPN Hetman Zamość 0-3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 17 - 7-8 listopada
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin 1-0 AMSPN Hetman Zamość
Piast Tuczempy 2-1 Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk 0-4 Stal Rzeszów
Avia Świdnik 0-1 JKS 1909 Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów 2-2 Karpaty Krosno
Resovia 1-1 Motor Lublin
Kolejka 18 - 11 listopada
Chełmianka Chełm 1-4 Motor Lublin
Resovia 2-1 Karpaty Krosno
Lewart Lubartów 0-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl 2-1 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik 5-2 Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk 1-2 Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy 3-1 AMSPN Hetman Zamość
Lublinianka Lublin 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 19 - 14-15 listopada
Lublinianka Lublin 0-0 Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Piast Tuczempy
AMSPN Hetman Zamość 2-1 Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa 2-1 Avia Świdnik
Stal Rzeszów 5-1 Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław 1-1 Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała 3-1 Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Resovia
Karpaty Krosno 2-2 Motor Lublin
Kolejka 20 - 19-20 marca
Chełmianka Chełm 1-3 Karpaty Krosno
Motor Lublin 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia 2-0 Izolator Boguchwała
Lewart Lubartów 2-1 JKS 1909 Jarosław
Polonia Przemyśl 1-1 Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Sokół Sieniawa
Avia Świdnik 7-0 AMSPN Hetman Zamość
Orzeł Przeworsk 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Piast Tuczempy 1-1 Lublinianka Lublin
Kolejka 21 - 26 marca
Piast Tuczempy 3-0 Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin 3-0 Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 Avia Świdnik
AMSPN Hetman Zamość 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa 3-0 Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów 1-2 Lewart Lubartów
JKS 1909 Jarosław 0-2 Resovia
Izolator Boguchwała 0-2 Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Karpaty Krosno
Kolejka 22 - 2-3 kwietnia
Chełmianka Chełm 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno 6-1 Izolator Boguchwała
Motor Lublin 2-0 JKS 1909 Jarosław
Resovia 0-3 Stal Rzeszów
Lewart Lubartów 1-1 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 1-0 AMSPN Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik 1-0 Lublinianka Lublin
Orzeł Przeworsk 0-2 Piast Tuczempy
Kolejka 23 - 9-10 kwietnia
Orzeł Przeworsk 1-2 Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy 0-0 Avia Świdnik
Lublinianka Lublin 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Polonia Przemyśl
AMSPN Hetman Zamość 0-5 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 2-3 Resovia
Stal Rzeszów 1-2 Motor Lublin
JKS 1909 Jarosław 0-0 Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 24 - 16-17 kwietnia
Chełmianka Chełm 7-0 Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 JKS 1909 Jarosław
Karpaty Krosno 0-1 Stal Rzeszów
Motor Lublin 1-1 Sokół Sieniawa
Resovia 2-0 AMSPN Hetman Zamość
Lewart Lubartów 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Polonia Przemyśl 1-0 Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Piast Tuczempy
Avia Świdnik 5-0 Orzeł Przeworsk
Kolejka 25 - 20 kwietnia
Avia Świdnik 2-2 Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk 1-4 Orlęta Radzyń Podlaski
Piast Tuczempy 0-1 Polonia Przemyśl
Lublinianka Lublin 1-0 Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-2 Resovia
AMSPN Hetman Zamość 0-1 Motor Lublin
Sokół Sieniawa 1-2 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
JKS 1909 Jarosław 3-0 Izolator Boguchwała
Kolejka 26 - 23-24 kwietnia
Chełmianka Chełm 2-3 JKS 1909 Jarosław
Izolator Boguchwała 1-4 Stal Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-4 Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno 3-0 AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin 4-0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia 1-0 Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów 0-1 Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl 2-0 Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski 4-2 Avia Świdnik
Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 2-0 Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk 0-3 Lewart Lubartów
Piast Tuczempy 1-2 Resovia
Lublinianka Lublin 0-3 Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-2 Karpaty Krosno
AMSPN Hetman Zamość 0-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa 4-1 Izolator Boguchwała
Stal Rzeszów 1-0 JKS 1909 Jarosław
Kolejka 28 - 3 maja
Chełmianka Chełm 1-2 Stal Rzeszów
JKS 1909 Jarosław 3-1 Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała 1-1 AMSPN Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-4 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 4-2 Lublinianka Lublin
Motor Lublin 4-1 Piast Tuczempy
Resovia 2-0 Orzeł Przeworsk
Lewart Lubartów 0-1 Avia Świdnik
Polonia Przemyśl 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 29 - 7-8 maja
Polonia Przemyśl 0-0 Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Lewart Lubartów
Avia Świdnik 1-0 Resovia
Orzeł Przeworsk 0-4 Motor Lublin
Piast Tuczempy 1-1 Karpaty Krosno
Lublinianka Lublin 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Izolator Boguchwała
AMSPN Hetman Zamość 1-0 JKS 1909 Jarosław
Sokół Sieniawa 0-3 Stal Rzeszów
Kolejka 30 - 14-15 maja
Chełmianka Chełm 3-2 Sokół Sieniawa
Stal Rzeszów 6-1 AMSPN Hetman Zamość
JKS 1909 Jarosław 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała 2-0 Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Piast Tuczempy
Karpaty Krosno 2-0 Orzeł Przeworsk
Motor Lublin 2-2 Avia Świdnik
Resovia 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów 2-4 Polonia Przemyśl
Kolejka 31 - 21-22 maja
Lewart Lubartów 1-3 Chełmianka Chełm
Polonia Przemyśl 0-0 Resovia
Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 Motor Lublin
Avia Świdnik 1-1 Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Piast Tuczempy 3-0 Izolator Boguchwała
Lublinianka Lublin 0-1 JKS 1909 Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-3 Stal Rzeszów
AMSPN Hetman Zamość 1-3 Sokół Sieniawa
Kolejka 32 - 25 maja
Chełmianka Chełm 3-0 AMSPN Hetman Zamość
Sokół Sieniawa 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów 3-0 Lublinianka Lublin
JKS 1909 Jarosław 2-0 Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała 5-2 Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-4 Avia Świdnik
Karpaty Krosno 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin 2-0 Polonia Przemyśl
Resovia 3-3 Lewart Lubartów
Kolejka 33 - 28-29 maja
Resovia 0-0 Chełmianka Chełm
Lewart Lubartów 0-5 Motor Lublin
Polonia Przemyśl 1-0 Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik 2-0 Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk 0-4 JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy 1-0 Stal Rzeszów
Lublinianka Lublin 2-1 Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-2 AMSPN Hetman Zamość
Kolejka 34 - 4-5 czerwca
Chełmianka Chełm 4-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
AMSPN Hetman Zamość 0-1 Lublinianka Lublin
Sokół Sieniawa 0-0 Piast Tuczempy
Stal Rzeszów 4-1 Orzeł Przeworsk
JKS 1909 Jarosław 2-2 Avia Świdnik
Izolator Boguchwała 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno 2-0 Lewart Lubartów
Motor Lublin 0-2 Resovia
Informacje za: www.90minut.pl