Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Czwartek, 23 listopada 2017 r.
Imieniny obchodzą: Adela, Klemens, Klementyna, Felicyta

III LIGA 2014/2015, GRUPA: LUBELSKO-PODKARPACKA

30.03.2015

III liga 2014/2015, grupa: lubelsko-podkarpacka

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
 1.    Stal Rzeszów   34   73   21   10   3   84-29 
 2.    Karpaty Krosno   34   72   22   6   6   57-28 
 3.    Resovia   34   70   20   10   4   55-21 
 4.    Motor Lublin   34   70   21   7   6   78-33 
 5.    Orlęta Radzyń Podlaski   34   54   14   12   8   49-33 
 6.    Sokół Sieniawa   34   50   14   8   12   48-40 
 7.    Chełmianka Chełm   34   49   12   13   9   41-31 
 8.    Wólczanka Wólka Pełkińska   34   48   13   9   12   67-70 
 9.    Izolator Boguchwała   34   47   13   8   13   49-37 
 10.    Avia Świdnik   34   44   11   11   12   46-44 
 11.    JKS 1909 Jarosław   34   40   11   7   16   36-50 
 12.    Orzeł Przeworsk   34   40   9   13   12   35-45 
 13.    Lublinianka Lublin   34   36   8   12   14   38-45 
 14.    Tomasovia Tomaszów Lubelski   34   34   7   13   14   30-48 
 15.    Stal Kraśnik   34   33   10   3   21   40-53 
 16.    Podlasie Biała Podlaska   34   30   7   9   18   32-69 
 17.    Hetman Żółkiewka   34   28   7   7   20   38-79 
 18.    Wisłoka Dębica   34   18   4   6   24   19-87 


Kolejka 1 - 9-10 sierpnia
    Wólczanka Wólka Pełkińska    3-3    Avia Świdnik
Izolator Boguchwała    1-2    Chełmianka Chełm
Motor Lublin    1-2    Resovia
Stal Kraśnik    3-1    Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hetman Żółkiewka    0-2    JKS 1909 Jarosław
Podlasie Biała Podlaska    1-1    Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk    1-1    Lublinianka Wieniawa Lublin
Stal Rzeszów    1-2    Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski    1-1    Wisłoka Dębica

Kolejka 2 - 13 sierpnia
Sokół Sieniawa    1-0    Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Wieniawa Lublin    0-1    Stal Rzeszów
Karpaty Krosno    3-0    Orzeł Przeworsk
JKS 1909 Jarosław    0-0    Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski    6-3    Hetman Żółkiewka
Resovia    2-0    Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm    2-0    Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska    1-1    Izolator Boguchwała
Wisłoka Dębica    2-3    Avia Świdnik

    Kolejka 3 - 16-17 sierpnia
    Motor Lublin    2-1    Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik    0-2    Chełmianka Chełm
Hetman Żółkiewka    1-1    Resovia
Orzeł Przeworsk    0-1    JKS 1909 Jarosław
Stal Rzeszów    2-0    Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski    0-0    Lublinianka Wieniawa Lublin
Wisłoka Dębica    1-2    Sokół Sieniawa
Avia Świdnik    1-2    Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski    0-2    Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia   
Avia Świdnik    1-0    Sokół Sieniawa
Lublinianka Wieniawa Lublin    0-1    Wisłoka Dębica
Karpaty Krosno    1-1    Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław    1-2    Stal Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski    1-1    Orzeł Przeworsk
Resovia    3-0    Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm    1-1    Hetman Żółkiewka
Wólczanka Wólka Pełkińska    4-2    Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała    0-3    Motor Lublin

    Kolejka 5 - 30-31 sierpnia
    Motor Lublin    1-0    Avia Świdnik
Stal Kraśnik    1-2    Izolator Boguchwała
Hetman Żółkiewka    2-4    Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska    0-0    Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk    0-0    Resovia
Stal Rzeszów    5-0    Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski    1-0    JKS 1909 Jarosław
Wisłoka Dębica    1-2    Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa    1-0    Lublinianka Wieniawa Lublin

    Kolejka 6 - 6-7 września   
Avia Świdnik    1-1    Lublinianka Wieniawa Lublin
Karpaty Krosno    2-0    Sokół Sieniawa
JKS 1909 Jarosław    1-1    Wisłoka Dębica
Tomasovia Tomaszów Lubelski    0-0    Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia    1-1    Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm    6-0    Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska    3-0    Podlasie Biała Podlaska
Izolator Boguchwała    1-2    Hetman Żółkiewka
Motor Lublin    5-1    Stal Kraśnik

    Kolejka 7 - 10 września
    Stal Kraśnik    2-0    Avia Świdnik
Hetman Żółkiewka    0-0    Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska    0-0    Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk    0-3    Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów    2-0    Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski    1-1    Resovia
Wisłoka Dębica    0-1    Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa    0-1    JKS 1909 Jarosław
Lublinianka Wieniawa Lublin    2-3    Karpaty Krosno

Kolejka 8 - 13-14 września
    Avia Świdnik    1-2    Karpaty Krosno
JKS 1909 Jarosław    2-0    Lublinianka Wieniawa Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski    0-0    Sokół Sieniawa
Resovia    1-0    Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm    0-0    Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska    1-3    Stal Rzeszów
Izolator Boguchwała    0-2    Orzeł Przeworsk
Motor Lublin    3-0    Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik    5-0    Hetman Żółkiewka

    Kolejka 9 - 20-21 września
    Hetman Żółkiewka    1-4    Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska    2-1    Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk    0-2    Motor Lublin
Stal Rzeszów    1-0    Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski    7-3    Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica    0-0    Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa    1-1    Resovia
Lublinianka Wieniawa Lublin    2-1    Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno    1-0    JKS 1909 Jarosław

Kolejka 10 - 27-28 września
    Avia Świdnik    0-4    JKS 1909 Jarosław
Tomasovia Tomaszów Lubelski    0-1    Karpaty Krosno
Resovia    1-1    Lublinianka Wieniawa Lublin
Chełmianka Chełm    3-0    Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska    1-0    Wisłoka Dębica
Motor Lublin    2-2    Stal Rzeszów
Stal Kraśnik    2-0    Orzeł Przeworsk
Hetman Żółkiewka    1-1    Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski    1-0    Izolator Boguchwała

    Kolejka 11 - 4-5 października
    Podlasie Biała Podlaska    0-2    Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk    4-1    Hetman Żółkiewka
Stal Rzeszów    5-1    Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski    2-1    Motor Lublin
Wisłoka Dębica    3-1    Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa    3-3    Wólczanka Wólka Pełkińska
Lublinianka Wieniawa Lublin    0-1    Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno    2-1    Resovia
JKS 1909 Jarosław    2-0    Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 12 - 11-12 października
    Avia Świdnik    2-2    Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia    1-0    JKS 1909 Jarosław
Chełmianka Chełm    1-3    Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska    1-4    Lublinianka Wieniawa Lublin
Izolator Boguchwała    3-1    Sokół Sieniawa
Motor Lublin    4-1    Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik    0-0    Orlęta Radzyń Podlaski
Hetman Żółkiewka    1-0    Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska    0-3    Orzeł Przeworsk

    Kolejka 13 - 18-19 października
    Orzeł Przeworsk    0-0    Avia Świdnik
Stal Rzeszów    8-1    Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski    1-2    Hetman Żółkiewka
Wisłoka Dębica    0-1    Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa    0-1    Motor Lublin
Lublinianka Wieniawa Lublin    1-2    Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno    1-0    Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS 1909 Jarosław    1-1    Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski    0-1    Resovia

    Kolejka 14 - 25-26 października
    Avia Świdnik    1-0    Resovia
Chełmianka Chełm    1-1    Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska    1-0    JKS 1909 Jarosław
Izolator Boguchwała    0-1    Karpaty Krosno
Motor Lublin    1-1    Lublinianka Wieniawa Lublin
Stal Kraśnik    1-1    Sokół Sieniawa
Hetman Żółkiewka    1-2    Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska    0-1    Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk    1-1    Stal Rzeszów

    Kolejka 15 - 2 listopada
    Stal Rzeszów    2-0    Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski    3-1    Orzeł Przeworsk
Wisłoka Dębica    0-0    Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa    4-2    Hetman Żółkiewka
Lublinianka Wieniawa Lublin    2-0    Stal Kraśnik
Karpaty Krosno    1-3    Motor Lublin
JKS 1909 Jarosław    0-0    Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski    0-0    Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia    2-1    Chełmianka Chełm

    Kolejka 16 - 8-9 listopada
    Avia Świdnik    0-0    Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska    0-3    Resovia
Izolator Boguchwała    0-0    Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin    3-2    JKS 1909 Jarosław
Stal Kraśnik    0-1    Karpaty Krosno
Hetman Żółkiewka    1-0    Lublinianka Wieniawa Lublin
Podlasie Biała Podlaska    0-2    Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk    0-2    Wisłoka Dębica
Stal Rzeszów    1-1    Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 17 - 11 listopada
    Orlęta Radzyń Podlaski    0-1    Avia Świdnik
Wisłoka Dębica    0-0    Stal Rzeszów
Sokół Sieniawa    3-0    Orzeł Przeworsk
Lublinianka Wieniawa Lublin    0-1    Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno    3-0    Hetman Żółkiewka
JKS 1909 Jarosław    1-1    Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski    2-1    Motor Lublin
Resovia    2-1    Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm    2-5    Wólczanka Wólka Pełkińska

   Kolejka 18 - 15-16 listopada   
Avia Świdnik    3-0    Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm    1-2    Izolator Boguchwała
Resovia    1-0    Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski    1-0    Stal Kraśnik
JKS 1909 Jarosław    4-1    Hetman Żółkiewka
Karpaty Krosno    3-0    Podlasie Biała Podlaska
Lublinianka Wieniawa Lublin    0-1    Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa    1-3    Stal Rzeszów
Wisłoka Dębica    0-4    Orlęta Radzyń Podlaski

   Kolejka 19 - 22-23 listopada
    Avia Świdnik    4-0    Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski    2-1    Sokół Sieniawa
Stal Rzeszów    2-2    Lublinianka Wieniawa Lublin
Orzeł Przeworsk    0-2    Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska    0-2    JKS 1909 Jarosław
Hetman Żółkiewka    1-2    Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik    0-2    Resovia
Motor Lublin    0-0    Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała    3-1    Wólczanka Wólka Pełkińska

   Kolejka 20 - 14-15 marca
     Izolator Boguchwała    1-1     Avia Świdnik
 Podlasie Biała Podlaska    1-0     Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Wólczanka Wólka Pełkińska    3-2     Motor Lublin
 Chełmianka Chełm    1-0     Stal Kraśnik
 Resovia    3-1     Hetman Żółkiewka
 JKS 1909 Jarosław    0-0     Orzeł Przeworsk
 Karpaty Krosno    4-1     Stal Rzeszów
 Lublinianka Lublin    1-1     Orlęta Radzyń Podlaski
 Sokół Sieniawa    4-0     Wisłoka Dębica

  Kolejka 21 - 21-22 marca
     Sokół Sieniawa    1-0     Avia Świdnik
 Wisłoka Dębica    1-1     Lublinianka Lublin
 Orlęta Radzyń Podlaski    2-0     Karpaty Krosno
 Stal Rzeszów    5-0     JKS 1909 Jarosław
 Orzeł Przeworsk    1-0     Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Podlasie Biała Podlaska    0-2     Resovia
 Hetman Żółkiewka    1-0     Chełmianka Chełm
 Stal Kraśnik    1-3     Wólczanka Wólka Pełkińska
 Motor Lublin    3-2     Izolator Boguchwała

    Kolejka 22 - 28-29 marca
     Avia Świdnik    0-0     Motor Lublin
 Izolator Boguchwała    1-0     Stal Kraśnik
 Wólczanka Wólka Pełkińska    3-2     Hetman Żółkiewka
 Chełmianka Chełm    2-0     Podlasie Biała Podlaska
 Resovia    0-0     Orzeł Przeworsk
 Tomasovia Tomaszów Lubelski    0-0     Stal Rzeszów
 JKS 1909 Jarosław    0-2     Orlęta Radzyń Podlaski
 Karpaty Krosno    5-1     Wisłoka Dębica
 Lublinianka Lublin    0-0     Sokół Sieniawa

Kolejka 23 - 4 kwietnia   
 Lublinianka Lublin    1-1     Avia Świdnik
 Sokół Sieniawa    1-0     Karpaty Krosno
 Wisłoka Dębica    0-2     JKS 1909 Jarosław
 Orlęta Radzyń Podlaski    1-0     Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Stal Rzeszów    2-1     Resovia
 Orzeł Przeworsk    0-0     Chełmianka Chełm
 Podlasie Biała Podlaska    3-3     Wólczanka Wólka Pełkińska
 Hetman Żółkiewka    2-1     Izolator Boguchwała
 Stal Kraśnik    0-3     Motor Lublin

     Kolejka 24 - 11-12 kwietnia   
 Avia Świdnik    3-0     Stal Kraśnik
 Motor Lublin    5-1     Hetman Żółkiewka
 Izolator Boguchwała    4-0     Podlasie Biała Podlaska
 Wólczanka Wólka Pełkińska    1-1     Orzeł Przeworsk
 Chełmianka Chełm    0-2     Stal Rzeszów
 Resovia    3-0     Orlęta Radzyń Podlaski
 Tomasovia Tomaszów Lubelski    3-0     Wisłoka Dębica
 JKS 1909 Jarosław    2-1     Sokół Sieniawa
 Karpaty Krosno    2-0     Lublinianka Lublin

     Kolejka 25 - 15 kwietnia   
 Karpaty Krosno    1-0     Avia Świdnik
 Lublinianka Lublin    3-0     JKS 1909 Jarosław
 Sokół Sieniawa    4-0     Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Wisłoka Dębica    0-2     Resovia
 Orlęta Radzyń Podlaski    0-1     Chełmianka Chełm
 Stal Rzeszów    3-2     Wólczanka Wólka Pełkińska
 Orzeł Przeworsk    1-3     Izolator Boguchwała
 Podlasie Biała Podlaska    1-2     Motor Lublin
 Hetman Żółkiewka    1-2     Stal Kraśnik

     Kolejka 26 - 18-19 kwietnia   
 Avia Świdnik    1-1     Hetman Żółkiewka
 Stal Kraśnik    1-2     Podlasie Biała Podlaska
 Motor Lublin    5-0     Orzeł Przeworsk
 Izolator Boguchwała    0-2     Stal Rzeszów
 Wólczanka Wólka Pełkińska    4-2     Orlęta Radzyń Podlaski
 Chełmianka Chełm    2-1     Wisłoka Dębica
 Resovia    3-1     Sokół Sieniawa
 Tomasovia Tomaszów Lubelski    2-2     Lublinianka Lublin
 JKS 1909 Jarosław    0-4     Karpaty Krosno

     Kolejka 27 - 25-26 kwietnia   
 Izolator Boguchwała    3-1     Orlęta Radzyń Podlaski
 JKS 1909 Jarosław    3-1     Avia Świdnik
 Karpaty Krosno    0-0     Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Lublinianka Lublin    1-0     Resovia
 Sokół Sieniawa    2-2     Chełmianka Chełm
 Wisłoka Dębica    0-2     Wólczanka Wólka Pełkińska
 Stal Rzeszów    1-1     Motor Lublin
 Orzeł Przeworsk    2-1     Stal Kraśnik
 Podlasie Biała Podlaska    1-1     Hetman Żółkiewka

     Kolejka 28 - 2-3 maja   
 Avia Świdnik    4-1     Podlasie Biała Podlaska
 Hetman Żółkiewka    0-2     Orzeł Przeworsk
 Stal Kraśnik    0-1     Stal Rzeszów
 Motor Lublin    4-2     Orlęta Radzyń Podlaski
 Izolator Boguchwała    2-0     Wisłoka Dębica
 Wólczanka Wólka Pełkińska    0-4     Sokół Sieniawa
 Chełmianka Chełm    1-3     Lublinianka Lublin
 Resovia    3-0     Karpaty Krosno
 Tomasovia Tomaszów Lubelski    2-0     JKS 1909 Jarosław

     Kolejka 29 - 9-10 maja   
 Tomasovia Tomaszów Lubelski    0-3     Avia Świdnik
 JKS 1909 Jarosław    1-2     Resovia
 Karpaty Krosno    1-1     Chełmianka Chełm
 Lublinianka Lublin    2-0     Wólczanka Wólka Pełkińska
 Sokół Sieniawa    1-1     Izolator Boguchwała
 Wisłoka Dębica    0-7     Motor Lublin
 Orlęta Radzyń Podlaski    1-0     Stal Kraśnik
 Stal Rzeszów    5-0     Hetman Żółkiewka
 Orzeł Przeworsk    3-1     Podlasie Biała Podlaska

     Kolejka 30 - 16-17 maja   
 Avia Świdnik    1-1     Orzeł Przeworsk
 Podlasie Biała Podlaska    2-7     Stal Rzeszów
 Hetman Żółkiewka    2-2     Orlęta Radzyń Podlaski
 Stal Kraśnik    3-0     Wisłoka Dębica
 Motor Lublin    2-0     Sokół Sieniawa
 Izolator Boguchwała    6-0     Lublinianka Lublin
 Wólczanka Wólka Pełkińska    1-1     Karpaty Krosno
 Chełmianka Chełm    2-0     JKS 1909 Jarosław
 Resovia    1-1     Tomasovia Tomaszów Lubelski

     Kolejka 31 - 20 maja   
 Resovia    2-2     Avia Świdnik
 Tomasovia Tomaszów Lubelski    0-0     Chełmianka Chełm
 JKS 1909 Jarosław    3-3     Wólczanka Wólka Pełkińska
 Karpaty Krosno    1-0     Izolator Boguchwała
 Lublinianka Lublin    0-3     Motor Lublin
 Sokół Sieniawa    2-1     Stal Kraśnik
 Wisłoka Dębica    0-3     Hetman Żółkiewka
 Orlęta Radzyń Podlaski    4-0     Podlasie Biała Podlaska
 Stal Rzeszów    1-1     Orzeł Przeworsk

     Kolejka 32 - 23-24 maja
    Avia Świdnik    2-3     Stal Rzeszów
 Orzeł Przeworsk    0-0     Orlęta Radzyń Podlaski
 Podlasie Biała Podlaska    8-1     Wisłoka Dębica
 Hetman Żółkiewka    0-2     Sokół Sieniawa
 Stal Kraśnik    4-1     Lublinianka Lublin
 Motor Lublin    2-2     Karpaty Krosno
 Izolator Boguchwała    6-1     JKS 1909 Jarosław
 Wólczanka Wólka Pełkińska    6-1     Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Chełmianka Chełm    1-2     Resovia

Kolejka 33 - 30 maja
 Chełmianka Chełm    3-0     Avia Świdnik
 Resovia    5-0     Wólczanka Wólka Pełkińska
 Tomasovia Tomaszów Lubelski    0-0     Izolator Boguchwała
 JKS 1909 Jarosław    0-2     Motor Lublin
 Karpaty Krosno    1-2     Stal Kraśnik
 Lublinianka Lublin    5-1     Hetman Żółkiewka
 Sokół Sieniawa    1-3     Podlasie Biała Podlaska
 Wisłoka Dębica    0-8     Orzeł Przeworsk
 Orlęta Radzyń Podlaski    1-1     Stal Rzeszów

     Kolejka 34 - 6 czerwca
 Avia Świdnik    0-4     Orlęta Radzyń Podlaski
 Stal Rzeszów    8-0     Wisłoka Dębica
 Orzeł Przeworsk    1-1     Sokół Sieniawa
 Podlasie Biała Podlaska    1-1     Lublinianka Lublin
 Hetman Żółkiewka    1-2     Karpaty Krosno
 Stal Kraśnik    4-0     JKS 1909 Jarosław
 Motor Lublin    4-3     Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Izolator Boguchwała    0-0     Resovia
 Wólczanka Wólka Pełkińska    1-1     Chełmianka Chełm

 

Informacje za: www.90minut.pl

Wersja do druku Generuj PDF
---