Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Czwartek, 23 listopada 2017 r.
Imieniny obchodzą: Adela, Klemens, Klementyna, Felicyta

III LIGA 2013/2014, GRUPA: LUBELSKO-PODKARPACKA

16.07.2014

III LIGA 2013/2014, GRUPA: LUBELSKO-PODKARPACKA

   Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
 1.    Resovia   32   67   20   7   5   60-24 
 2.    JKS 1909 Jarosław   32   58   17   7   8   42-22 
 3.    Tomasovia Tomaszów Lubelski   32   55   14   13   5   45-29 
 4.    Izolator Boguchwała   32   53   16   5   11   62-44 
 5.    Stal Kraśnik   32   52   16   4   12   56-40 
 6.    Karpaty Krosno   32   52   15   7   10   54-38 
 7.    Sokół Sieniawa   32   51   14   9   9   53-34 
 8.    Orlęta Radzyń Podlaski   32   51   14   9   9   44-34 
 9.    Chełmianka Chełm   32   50   15   5   12   48-36 
 10.    Avia Świdnik   32   47   13   8   11   46-34 
 11.    Lublinianka Wieniawa Lublin   32   42   12   6   14   42-43 
 12.    Orzeł Przeworsk   32   40   13   1   18   36-61 
 13.    Stal Sanok   32   38   10   8   14   28-41 
 14.    Polonia Przemyśl   32   28   7   7   18   35-54 
 15.    Podlasie Biała Podlaska   32   28   7   7   18   27-65 
 16.    AMSPN Hetman Zamość   32   28   7   7   18   31-65 
 17.    Omega Stary Zamość   32   18   4   6   22   18-63 
      W związku z awansem tylko jednej drużyny z IV ligi lubelskiej Podlasie Biała Podlaska utrzymało się w lidze jako najwyżej sklasyfikowany spadkowicz z terytorium Lubelskiego ZPN.

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia 
Pauza: AMSPN Hetman Zamość.
 JKS 1909 Jarosław 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Sokół Sieniawa 0-1 Karpaty Krosno
 Omega Stary Zamość 0-2 Podlasie Biała Podlaska
 Orlęta Radzyń Podlaski 1-3 Orzeł Przeworsk
 Stal Sanok 0-2 Lublinianka Wieniawa Lublin
 Resovia 3-1 Izolator Boguchwała
 Stal Kraśnik 4-3 Avia Świdnik
 Chełmianka Chełm 2-0 Polonia Przemyśl
 
 Kolejka 2 - 15 sierpnia 
 Pauza: Polonia Przemyśl.
 Avia Świdnik 1-3 Chełmianka Chełm
 Izolator Boguchwała 2-1 Stal Kraśnik
 Lublinianka Wieniawa Lublin 1-1 Resovia
 Orzeł Przeworsk 0-2 Stal Sanok
 Podlasie Biała Podlaska 2-5 Orlęta Radzyń Podlaski
 Karpaty Krosno 4-0 Omega Stary Zamość
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-3 Sokół Sieniawa
 AMSPN Hetman Zamość 2-1 JKS 1909 Jarosław
 
 Kolejka 3 - 18 sierpnia 
 Pauza: JKS 1909 Jarosław.
 Sokół Sieniawa 1-1 AMSPN Hetman Zamość
 Omega Stary Zamość 1-7 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Karpaty Krosno
Stal Sanok 1-1 Podlasie Biała Podlaska
 Resovia 2-0 Orzeł Przeworsk
 Stal Kraśnik 0-3 Lublinianka Wieniawa Lublin
 Chełmianka Chełm 1-4 Izolator Boguchwała
 Polonia Przemyśl 1-0 Avia Świdnik
 
 Kolejka 4 - 24-25 sierpnia 
 Pauza: Avia Świdnik.
 Izolator Boguchwała 7-1 Polonia Przemyśl
 Lublinianka Wieniawa Lublin 2-2 Chełmianka Chełm
 Orzeł Przeworsk 0-1 Stal Kraśnik
 Podlasie Biała Podlaska 0-1 Resovia
 Karpaty Krosno 0-0 Stal Sanok
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski
 AMSPN Hetman Zamość 3-1 Omega Stary Zamość
 JKS 1909 Jarosław 1-0 Sokół Sieniawa
 
 Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września 
 Pauza: Sokół Sieniawa.
 Omega Stary Zamość 0-1 JKS 1909 Jarosław
 Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 AMSPN Hetman Zamość
 Stal Sanok 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Resovia 1-1 Karpaty Krosno
 Stal Kraśnik 1-0 Podlasie Biała Podlaska
 Chełmianka Chełm 1-4 Orzeł Przeworsk
 Polonia Przemyśl 1-3 Lublinianka Wieniawa Lublin
 Avia Świdnik 3-1 Izolator Boguchwała
 
 Kolejka 6 - 4 września 
 Pauza: Izolator Boguchwała.
 Lublinianka Wieniawa Lublin 0-1 Avia Świdnik
 Orzeł Przeworsk 3-1 Polonia Przemyśl
 Podlasie Biała Podlaska 0-1 Chełmianka Chełm
 Karpaty Krosno 0-2 Stal Kraśnik
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Resovia
 AMSPN Hetman Zamość 1-1 Stal Sanok
 JKS 1909 Jarosław 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski
 Sokół Sieniawa 1-0 Omega Stary Zamość
 
 Kolejka 7 - 7-8 września 
 Pauza: Omega Stary Zamość.
 Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Sokół Sieniawa
 Stal Sanok 0-2 JKS 1909 Jarosław
 Resovia 5-0 AMSPN Hetman Zamość
 Stal Kraśnik 2-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Chełmianka Chełm 2-3 Karpaty Krosno
 Polonia Przemyśl 7-0 Podlasie Biała Podlaska
 Avia Świdnik 3-0 Orzeł Przeworsk
 Izolator Boguchwała 4-1 Lublinianka Wieniawa Lublin
 
 Kolejka 8 - 14-15 września 
 Pauza: Lublinianka Wieniawa Lublin.
 Orzeł Przeworsk 1-0 Izolator Boguchwała
 Podlasie Biała Podlaska 1-1 Avia Świdnik
 Karpaty Krosno 2-0 Polonia Przemyśl
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Chełmianka Chełm
 AMSPN Hetman Zamość 4-2 Stal Kraśnik
 JKS 1909 Jarosław 1-0 Resovia
 Sokół Sieniawa 2-0 Stal Sanok
 Omega Stary Zamość 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski
 
 Kolejka 9 - 18 września 
 Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.
 Stal Sanok 2-0 Omega Stary Zamość
 Resovia 3-1 Sokół Sieniawa
 Stal Kraśnik 0-1 JKS 1909 Jarosław
 Chełmianka Chełm 2-0 AMSPN Hetman Zamość
 Polonia Przemyśl 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Avia Świdnik 1-1 Karpaty Krosno
 Izolator Boguchwała 4-1 Podlasie Biała Podlaska
 Lublinianka Wieniawa Lublin 0-1 Orzeł Przeworsk
 
 Kolejka 10 - 21-22 września 
 Pauza: Orzeł Przeworsk.
 Podlasie Biała Podlaska 2-0 Lublinianka Wieniawa Lublin
 Karpaty Krosno 1-3 Izolator Boguchwała
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Avia Świdnik
 AMSPN Hetman Zamość 2-2 Polonia Przemyśl
 JKS 1909 Jarosław 1-0 Chełmianka Chełm
 Sokół Sieniawa 4-0 Stal Kraśnik
 Omega Stary Zamość 0-4 Resovia
 Orlęta Radzyń Podlaski 3-2 Stal Sanok
 
 Kolejka 11 - 28-29 września 
 Pauza: Stal Sanok.
 Resovia 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski
 Stal Kraśnik 3-2 Omega Stary Zamość
 Chełmianka Chełm 2-0 Sokół Sieniawa
 Polonia Przemyśl 0-0 JKS 1909 Jarosław
 Avia Świdnik 6-0 AMSPN Hetman Zamość
 Izolator Boguchwała 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Lublinianka Wieniawa Lublin 2-1 Karpaty Krosno
 Orzeł Przeworsk 0-1 Podlasie Biała Podlaska
 
 Kolejka 12 - 5-6 października 
 Pauza: Podlasie Biała Podlaska.
 Karpaty Krosno 4-1 Orzeł Przeworsk
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Lublinianka Wieniawa Lublin
 AMSPN Hetman Zamość 2-1 Izolator Boguchwała
 JKS 1909 Jarosław 0-0 Avia Świdnik
 Sokół Sieniawa 0-1 Polonia Przemyśl
 Omega Stary Zamość 0-0 Chełmianka Chełm
 Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Stal Kraśnik
 Stal Sanok 0-1 Resovia
 
 Kolejka 13 - 12-13 października 
 Pauza: Resovia.
 Stal Kraśnik 6-0 Stal Sanok
 Chełmianka Chełm 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski
 Polonia Przemyśl 2-0 Omega Stary Zamość
 Avia Świdnik 0-1 Sokół Sieniawa
 Izolator Boguchwała 0-2 JKS 1909 Jarosław
 Lublinianka Wieniawa Lublin 0-1 AMSPN Hetman Zamość
 Orzeł Przeworsk 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Podlasie Biała Podlaska 1-0 Karpaty Krosno

 Kolejka 14 - 19-20 października 
 Pauza: Karpaty Krosno.
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Podlasie Biała Podlaska
 AMSPN Hetman Zamość 1-3 Orzeł Przeworsk
 JKS 1909 Jarosław 0-0 Lublinianka Wieniawa Lublin
 Sokół Sieniawa 1-1 Izolator Boguchwała
 Omega Stary Zamość 1-1 Avia Świdnik
 Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Polonia Przemyśl
 Stal Sanok 0-5 Chełmianka Chełm
 Resovia 1-1 Stal Kraśnik
 
 Kolejka 15 - 26-27 października 
 Pauza: Stal Kraśnik.
 Chełmianka Chełm 1-1 Resovia
 Polonia Przemyśl 0-2 Stal Sanok
 Avia Świdnik 4-1 Orlęta Radzyń Podlaski
 Izolator Boguchwała 3-2 Omega Stary Zamość
 Lublinianka Wieniawa Lublin 2-2 Sokół Sieniawa
 Orzeł Przeworsk 1-0 JKS 1909 Jarosław
 Podlasie Biała Podlaska 1-1 AMSPN Hetman Zamość
 Karpaty Krosno 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 
 Kolejka 16 - 2-3 listopada 
 Pauza: Tomasovia Tomaszów Lubelski.
 AMSPN Hetman Zamość 0-3 Karpaty Krosno
 JKS 1909 Jarosław 4-2 Podlasie Biała Podlaska
 Sokół Sieniawa 5-1 Orzeł Przeworsk
 Omega Stary Zamość 0-3 Lublinianka Wieniawa Lublin
 Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Izolator Boguchwała
 Stal Sanok 1-2 Avia Świdnik
 Resovia 3-1 Polonia Przemyśl
 Stal Kraśnik 2-0 Chełmianka Chełm
 
 Kolejka 17 - 9-10 listopada 
 Pauza: Chełmianka Chełm.
 Polonia Przemyśl 2-4 Stal Kraśnik
 Avia Świdnik 1-4 Resovia
 Izolator Boguchwała 3-0 Stal Sanok
 Lublinianka Wieniawa Lublin 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski
 Orzeł Przeworsk 2-0 Omega Stary Zamość
 Podlasie Biała Podlaska 0-2 Sokół Sieniawa
 Karpaty Krosno 1-2 JKS 1909 Jarosław
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 AMSPN Hetman Zamość
 
 Kolejka 18 - 16-17 listopada 
 Pauza: AMSPN Hetman Zamość.
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 JKS 1909 Jarosław
 Karpaty Krosno 1-3 Sokół Sieniawa
 Podlasie Biała Podlaska 2-1 Omega Stary Zamość
 Orzeł Przeworsk 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski
 Lublinianka Wieniawa Lublin 1-2 Stal Sanok
 Izolator Boguchwała 3-2 Resovia
 Avia Świdnik 1-0 Stal Kraśnik
 Polonia Przemyśl 2-0 Chełmianka Chełm

 Kolejka 19 - 22-23 marca 
 Pauza: Polonia Przemyśl.
 Chełmianka Chełm 0-2 Avia Świdnik
 Stal Kraśnik 3-1 Izolator Boguchwała
 Resovia 2-2 Lublinianka Wieniawa Lublin
 Stal Sanok 4-0 Orzeł Przeworsk
 Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Podlasie Biała Podlaska
 Omega Stary Zamość 0-4 Karpaty Krosno
 Sokół Sieniawa 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 JKS 1909 Jarosław 4-0 AMSPN Hetman Zamość
 
 Kolejka 20 - 29-30 marca 
 Pauza: JKS 1909 Jarosław.
 AMSPN Hetman Zamość 1-3 Sokół Sieniawa
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Omega Stary Zamość
 Karpaty Krosno 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
 Podlasie Biała Podlaska 0-0 Stal Sanok
 Orzeł Przeworsk 1-4 Resovia
 Lublinianka Wieniawa Lublin 0-3 Stal Kraśnik
 Izolator Boguchwała 0-2 Chełmianka Chełm
 Avia Świdnik 2-1 Polonia Przemyśl
 
 Kolejka 21 - 5-6 kwietnia 
 Pauza: Avia Świdnik.
 Polonia Przemyśl 0-1 Izolator Boguchwała
 Chełmianka Chełm 0-1 Lublinianka Wieniawa Lublin
 Stal Kraśnik 3-0 Orzeł Przeworsk
 Resovia 4-0 Podlasie Biała Podlaska
 Stal Sanok 0-2 Karpaty Krosno
 Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Omega Stary Zamość 3-2 AMSPN Hetman Zamość
  Sokół Sieniawa 1-1 JKS 1909 Jarosław
 
 Kolejka 22 - 12-13 kwietnia 
 Pauza: Sokół Sieniawa.
 JKS 1909 Jarosław 1-0 Omega Stary Zamość
 AMSPN Hetman Zamość 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Stal Sanok
 Karpaty Krosno 2-1 Resovia
 Podlasie Biała Podlaska 0-5 Stal Kraśnik
 Orzeł Przeworsk 0-3 Chełmianka Chełm
 Lublinianka Wieniawa Lublin 0-1 Polonia Przemyśl
 Izolator Boguchwała 3-1 Avia Świdnik
 
 Kolejka 23 - 16 kwietnia 
 Pauza: Izolator Boguchwała.
 Avia Świdnik 0-1 Lublinianka Wieniawa Lublin
 Polonia Przemyśl 6-1 Orzeł Przeworsk
 Chełmianka Chełm 5-1 Podlasie Biała Podlaska
 Stal Kraśnik 0-1 Karpaty Krosno
 Resovia 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Stal Sanok 1-0 AMSPN Hetman Zamość
 Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 JKS 1909 Jarosław
 Omega Stary Zamość 0-0 Sokół Sieniawa
 
 Kolejka 24 - 19 kwietnia 
 Pauza: Omega Stary Zamość.
 Sokół Sieniawa 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski
 JKS 1909 Jarosław 2-0 Stal Sanok
 AMSPN Hetman Zamość 1-0 Resovia
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Stal Kraśnik
 Karpaty Krosno 2-0 Chełmianka Chełm
 Podlasie Biała Podlaska 1-1 Polonia Przemyśl
 Orzeł Przeworsk 0-1 Avia Świdnik
 Lublinianka Wieniawa Lublin 1-2 Izolator Boguchwała
 
 Kolejka 25 - 26-27 kwietnia 
 Pauza: Lublinianka Wieniawa Lublin.
 Izolator Boguchwała 1-3 Orzeł Przeworsk
 Avia Świdnik 4-0 Podlasie Biała Podlaska
 Polonia Przemyśl 1-1 Karpaty Krosno
 Chełmianka Chełm 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Stal Kraśnik 1-2 AMSPN Hetman Zamość
 Resovia 1-0 JKS 1909 Jarosław
 Stal Sanok 1-1 Sokół Sieniawa
 Orlęta Radzyń Podlaski 5-0 Omega Stary Zamość
 
 Kolejka 26 - 1 maja 
 Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.
 Omega Stary Zamość 0-0 Stal Sanok
 Sokół Sieniawa 1-2 Resovia
 JKS 1909 Jarosław 1-0 Stal Kraśnik
 AMSPN Hetman Zamość 0-2 Chełmianka Chełm
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Polonia Przemyśl
 Karpaty Krosno 0-2 Avia Świdnik
 Podlasie Biała Podlaska 2-1 Izolator Boguchwała
 Orzeł Przeworsk 0-2 Lublinianka Wieniawa Lublin
 
 Kolejka 27 - 4 maja 
 Pauza: Orzeł Przeworsk.
 Lublinianka Wieniawa Lublin 2-0 Podlasie Biała Podlaska
 Izolator Boguchwała 1-0 Karpaty Krosno
 Avia Świdnik 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Polonia Przemyśl 2-2 AMSPN Hetman Zamość
 Chełmianka Chełm 1-0 JKS 1909 Jarosław
 Stal Kraśnik 3-2 Sokół Sieniawa
 Resovia 1-2 Omega Stary Zamość
 Stal Sanok 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski
 
 Kolejka 28 - 10-11 maja 
 Pauza: Stal Sanok.
 Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Resovia
 Omega Stary Zamość 0-1 Stal Kraśnik
 Sokół Sieniawa 3-1 Chełmianka Chełm
 JKS 1909 Jarosław 1-0 Polonia Przemyśl
 AMSPN Hetman Zamość 1-1 Avia Świdnik
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Izolator Boguchwała
 Karpaty Krosno 2-1 Lublinianka Wieniawa Lublin
 Podlasie Biała Podlaska 1-2 Orzeł Przeworsk
 
 Kolejka 29 - 14 maja 
 Pauza: Podlasie Biała Podlaska.
 Orzeł Przeworsk 1-5 Karpaty Krosno
 Lublinianka Wieniawa Lublin 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Izolator Boguchwała 3-0 AMSPN Hetman Zamość
 Avia Świdnik 1-0 JKS 1909 Jarosław
 Polonia Przemyśl 0-4 Sokół Sieniawa
 Chełmianka Chełm 4-0 Omega Stary Zamość
 Stal Kraśnik 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
 Resovia 1-0 Stal Sanok
 
 Kolejka 30 - 17-18 maja 
 Pauza: Resovia.
 Stal Sanok 1-0 Stal Kraśnik
 Orlęta Radzyń Podlaski 2-4 Chełmianka Chełm
 Omega Stary Zamość 2-0 Polonia Przemyśl
 Sokół Sieniawa 3-1 Avia Świdnik
 JKS 1909 Jarosław 1-4 Izolator Boguchwała
 AMSPN Hetman Zamość 1-3 Lublinianka Wieniawa Lublin
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Orzeł Przeworsk
 Karpaty Krosno 4-0 Podlasie Biała Podlaska
 
 Kolejka 31 - 24-25 maja 
 Pauza: Karpaty Krosno.
 Podlasie Biała Podlaska 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
 Orzeł Przeworsk 3-1 AMSPN Hetman Zamość
 Lublinianka Wieniawa Lublin 3-2 JKS 1909 Jarosław
 Izolator Boguchwała 1-1 Sokół Sieniawa
 Avia Świdnik 0-0 Omega Stary Zamość
 Polonia Przemyśl 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski
 Chełmianka Chełm 2-1 Stal Sanok
 Stal Kraśnik 1-2 Resovia
 
 Kolejka 32 - 31 maja-1 czerwca 
 Pauza: Stal Kraśnik.
 Resovia 1-0 Chełmianka Chełm
 Stal Sanok 2-0 Polonia Przemyśl
 Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Avia Świdnik
 Omega Stary Zamość 1-1 Izolator Boguchwała
 Sokół Sieniawa 4-2 Lublinianka Wieniawa Lublin
 JKS 1909 Jarosław 3-0 Orzeł Przeworsk
 AMSPN Hetman Zamość 1-4 Podlasie Biała Podlaska
 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-3 Karpaty Krosno
 
 Kolejka 33 - 4 czerwca 
 Pauza: Tomasovia Tomaszów Lubelski.
 Karpaty Krosno 3-1 AMSPN Hetman Zamość
 Podlasie Biała Podlaska 2-2 JKS 1909 Jarosław
 Orzeł Przeworsk 1-0 Sokół Sieniawa
 Lublinianka Wieniawa Lublin 1-0 Omega Stary Zamość
 Izolator Boguchwała 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski
 Avia Świdnik 1-1 Stal Sanok
 Polonia Przemyśl 0-2 Resovia
 Chełmianka Chełm 1-1 Stal Kraśnik
 
 Kolejka 34 - 7 czerwca 
 Pauza: Chełmianka Chełm.
 Stal Kraśnik 3-1 Polonia Przemyśl
 Resovia 1-0 Avia Świdnik
 Stal Sanok 2-1 Izolator Boguchwała
 Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Lublinianka Wieniawa Lublin
 Omega Stary Zamość 2-0 Orzeł Przeworsk
 Sokół Sieniawa 0-0 Podlasie Biała Podlaska
 JKS 1909 Jarosław 5-1 Karpaty Krosno
 AMSPN Hetman Zamość 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski

Wersja do druku Generuj PDF
---