IV liga 2017/2018, grupa: lubelska
24.07.2018
IV liga 2017/2018, grupa: lubelska
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Stal Kraśnik | 28 | 78 | 26 | 0 | 2 | 110-26 |
2. | Hetman Zamość | 28 | 58 | 18 | 4 | 6 | 79-30 |
3. | Tomasovia Tomaszów Lubelski | 28 | 52 | 16 | 4 | 8 | 55-40 |
4. | Lewart Lubartów | 28 | 48 | 15 | 3 | 10 | 62-30 |
5. | Powiślak Końskowola | 28 | 46 | 13 | 7 | 8 | 56-40 |
6. | Kłos Chełm | 28 | 45 | 13 | 6 | 9 | 47-43 |
7. | Lublinianka Lublin | 28 | 43 | 11 | 10 | 7 | 47-32 |
8. | Kryształ Werbkowice | 28 | 41 | 13 | 2 | 13 | 41-52 |
9. | Górnik II Łęczna | 28 | 41 | 12 | 5 | 11 | 64-49 |
10. | Łada 1945 Biłgoraj | 28 | 38 | 11 | 5 | 12 | 45-52 |
11. | Eko Różanka | 28 | 35 | 10 | 5 | 13 | 38-56 |
12. | Victoria Żmudź | 28 | 24 | 6 | 6 | 16 | 32-76 |
13. | MKS Ryki | 28 | 21 | 6 | 3 | 19 | 31-93 |
14. | Sokół Adamów | 28 | 19 | 5 | 4 | 19 | 34-74 |
15. | Roztocze Szczebrzeszyn | 28 | 7 | 1 | 4 | 23 | 21-69 |
Włodawianka Włodawa wycofała się z rozgrywek po 4. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
Włodawianka Włodawa 1-2 Kłos Chełm
Sokół Adamów 2-3 Victoria Żmudź
Stal Kraśnik 3-1 Eko Różanka
Hetman Zamość 3-3 Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna 0-2 Kryształ Werbkowice
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów 0-1 Łada 1945 Biłgoraj
MKS Ryki 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 2 - 15 sierpnia
Kłos Chełm 3-2 Łada 1945 Biłgoraj
MKS Ryki 1-4 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 3-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Powiślak Końskowola 2-1 Górnik II Łęczna
Eko Różanka 1-4 Hetman Zamość
Victoria Żmudź 0-3 Stal Kraśnik
Włodawianka Włodawa 2-6 Sokół Adamów
Kolejka 3 - 19-20 sierpnia
Sokół Adamów 3-3 Kłos Chełm
Stal Kraśnik 8-1 Włodawianka Włodawa
Hetman Zamość 2-1 Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna 2-0 Eko Różanka
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Kryształ Werbkowice
Lewart Lubartów 1-1 Lublinianka Lublin
Łada 1945 Biłgoraj 4-0 MKS Ryki
Kolejka 4 - 26-27 sierpnia
Kłos Chełm 5-3 MKS Ryki
Lublinianka Lublin 7-1 Łada 1945 Biłgoraj
Kryształ Werbkowice 2-1 Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Eko Różanka 4-2 Roztocze Szczebrzeszyn
Victoria Żmudź 2-1 Górnik II Łęczna
Włodawianka Włodawa - Hetman Zamość
Sokół Adamów 1-5 Stal Kraśnik
Kolejka 5 - 2-3 września
Stal Kraśnik 2-1 Kłos Chełm
Hetman Zamość 6-0 Sokół Adamów
Górnik II Łęczna - Włodawianka Włodawa
Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-0 Eko Różanka
Lewart Lubartów 1-2 Powiślak Końskowola
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Kryształ Werbkowice
MKS Ryki 2-1 Lublinianka Lublin
Kolejka 6 - 9-10 września
Kłos Chełm 0-2 Lublinianka Lublin
Kryształ Werbkowice 4-1 MKS Ryki
Powiślak Końskowola 3-1 Łada 1945 Biłgoraj
Eko Różanka 2-1 Lewart Lubartów
Victoria Żmudź 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Adamów 1-2 Górnik II Łęczna
Stal Kraśnik 3-1 Hetman Zamość
Kolejka 7 - 16-17 września
Hetman Zamość 0-1 Kłos Chełm
Górnik II Łęczna 0-5 Stal Kraśnik
Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Sokół Adamów
Lewart Lubartów 5-1 Victoria Żmudź
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Eko Różanka
MKS Ryki 1-1 Powiślak Końskowola
Lublinianka Lublin 3-1 Kryształ Werbkowice
Kolejka 8 - 23-24 września
Kłos Chełm 2-1 Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola 1-1 Lublinianka Lublin
Eko Różanka 2-1 MKS Ryki
Victoria Żmudź 4-4 Łada 1945 Biłgoraj
Sokół Adamów 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik 4-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Hetman Zamość 2-0 Górnik II Łęczna
Kolejka 9 - 30 września-1 października
Górnik II Łęczna 1-1 Kłos Chełm
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Stal Kraśnik
Lewart Lubartów 1-0 Sokół Adamów
MKS Ryki 1-1 Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin 4-0 Eko Różanka
Kryształ Werbkowice 0-3 (wo) Powiślak Końskowola
Kolejka 10 - 7-8 października
Kłos Chełm 2-3 Powiślak Końskowola
Eko Różanka 0-1 Kryształ Werbkowice
Victoria Żmudź 1-0 Lublinianka Lublin
Sokół Adamów 0-0 Łada 1945 Biłgoraj
Stal Kraśnik 3-1 Lewart Lubartów
Hetman Zamość 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik II Łęczna 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 11 - 14-15 października
Roztocze Szczebrzeszyn 2-3 Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów 3-1 Hetman Zamość
Łada 1945 Biłgoraj 2-3 Stal Kraśnik
MKS Ryki 0-3 Sokół Adamów
Kryształ Werbkowice 1-0 Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola 2-2 Eko Różanka
Kolejka 12 - 21-22 października
Kłos Chełm 1-3 Eko Różanka
Victoria Żmudź 1-3 Powiślak Końskowola
Sokół Adamów 1-3 Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik 3-2 MKS Ryki
Hetman Zamość 3-1 Łada 1945 Biłgoraj
Górnik II Łęczna 0-2 Lewart Lubartów
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 13 - 28-29 października
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Kłos Chełm
Lewart Lubartów 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Łada 1945 Biłgoraj 4-2 Górnik II Łęczna
MKS Ryki 0-7 Hetman Zamość
Lublinianka Lublin 1-2 Stal Kraśnik
Kryształ Werbkowice 3-0 (wo) Sokół Adamów
Eko Różanka 1-1 Victoria Żmudź
Kolejka 14 - 4-5 listopada
Kłos Chełm 2-1 Victoria Żmudź
Sokół Adamów 0-3 Powiślak Końskowola
Stal Kraśnik 3-1 Kryształ Werbkowice
Hetman Zamość 0-1 Lublinianka Lublin
Górnik II Łęczna 4-0 MKS Ryki
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Łada 1945 Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Lewart Lubartów
Kolejka 15 - 11-12 listopada
Lewart Lubartów 0-1 Kłos Chełm
Łada 1945 Biłgoraj 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
MKS Ryki 4-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Lublinianka Lublin 1-1 Górnik II Łęczna
Kryształ Werbkowice 0-2 Hetman Zamość
Powiślak Końskowola 3-4 Stal Kraśnik
Eko Różanka 1-1 Sokół Adamów
Kolejka 16 - 17-18 marca
Pauza: Kłos Chełm.
Tomasovia Tomaszów Lubelski - MKS Ryki
Victoria Żmudź - Sokół Adamów
Eko Różanka - Stal Kraśnik
Powiślak Końskowola - Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice - Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin - Roztocze Szczebrzeszyn
Łada 1945 Biłgoraj - Lewart Lubartów
Kolejka 17 - 24-25 marca
Pauza: Sokół Adamów.
Łada 1945 Biłgoraj - Kłos Chełm
Lewart Lubartów 10-0 MKS Ryki
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Lublinianka Lublin
Roztocze Szczebrzeszyn - Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna 5-3 Powiślak Końskowola
Hetman Zamość 5-2 Eko Różanka
Stal Kraśnik - Victoria Żmudź
Kolejka 18 - 31 marca
Pauza: Stal Kraśnik.
Kłos Chełm 1-2 Sokół Adamów
Victoria Żmudź 0-6 Hetman Zamość
Eko Różanka 0-1 Górnik II Łęczna
Powiślak Końskowola 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Kryształ Werbkowice 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin 1-1 Lewart Lubartów
MKS Ryki 1-0 Łada 1945 Biłgoraj
Kolejka 19 - 7-8 kwietnia
Pauza: Hetman Zamość.
MKS Ryki 0-0 Kłos Chełm
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów 5-0 Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Powiślak Końskowola
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Eko Różanka
Górnik II Łęczna 11-1 Victoria Żmudź
Stal Kraśnik 8-0 Sokół Adamów
Kolejka 20 - 14-15 kwietnia
Pauza: Górnik II Łęczna.
Kłos Chełm 0-1 Stal Kraśnik
Sokół Adamów 0-5 Hetman Zamość
Victoria Żmudź 5-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Eko Różanka 3-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola 1-1 Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice 0-4 Łada 1945 Biłgoraj
Lublinianka Lublin 2-0 MKS Ryki
Kolejka 21 - 21-22 kwietnia
Pauza: Roztocze Szczebrzeszyn.
Lublinianka Lublin 1-2 Kłos Chełm
MKS Ryki 0-3 Kryształ Werbkowice
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Powiślak Końskowola
Lewart Lubartów 1-0 Eko Różanka
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna 7-1 Sokół Adamów
Hetman Zamość 3-0 Stal Kraśnik
Kolejka 22 - 28-29 kwietnia
Pauza: Tomasovia Tomaszów Lubelski.
Kłos Chełm 1-3 Hetman Zamość
Stal Kraśnik 4-1 Górnik II Łęczna
Sokół Adamów 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Victoria Żmudź 1-3 Lewart Lubartów
Eko Różanka 1-2 Łada 1945 Biłgoraj
Powiślak Końskowola 4-1 MKS Ryki
Kryształ Werbkowice 3-1 Lublinianka Lublin
Kolejka 23 - 1 maja
Pauza: Lewart Lubartów.
Kryształ Werbkowice 2-3 Kłos Chełm
Lublinianka Lublin 1-0 Powiślak Końskowola
MKS Ryki 1-2 Eko Różanka
Łada 1945 Biłgoraj 5-1 Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Sokół Adamów
Roztocze Szczebrzeszyn 0-5 Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna 3-3 Hetman Zamość
Kolejka 24 - 5-6 maja
Pauza: Łada 1945 Biłgoraj.
Kłos Chełm 1-1 Górnik II Łęczna
Hetman Zamość 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn
Stal Kraśnik 6-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Adamów 0-2 Lewart Lubartów
Victoria Żmudź 0-2 MKS Ryki
Eko Różanka 0-0 Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola 0-1 Kryształ Werbkowice
Kolejka 25 - 12-13 maja
Pauza: MKS Ryki.
Powiślak Końskowola 1-3 Kłos Chełm
Kryształ Werbkowice 0-3 Eko Różanka
Lublinianka Lublin 1-1 Victoria Żmudź
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Sokół Adamów
Lewart Lubartów 1-2 Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Hetman Zamość
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Górnik II Łęczna
Kolejka 26 - 19-20 maja
Pauza: Lublinianka Lublin.
Kłos Chełm 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Górnik II Łęczna 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hetman Zamość 2-1 Lewart Lubartów
Stal Kraśnik 4-0 Łada 1945 Biłgoraj
Sokół Adamów 1-2 MKS Ryki
Victoria Żmudź 2-1 Kryształ Werbkowice
Eko Różanka 2-1 Powiślak Końskowola
Kolejka 27 - 26-27 maja
Pauza: Kryształ Werbkowice.
Eko Różanka 3-1 Kłos Chełm
Powiślak Końskowola 5-0 Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin 3-1 Sokół Adamów
MKS Ryki 0-9 Stal Kraśnik
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Hetman Zamość
Lewart Lubartów 3-0 Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 28 - 30 maja
Pauza: Powiślak Końskowola.
Eko Różanka 0-1 Victoria Żmudź
Kłos Chełm 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Roztocze Szczebrzeszyn 1-5 Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna 4-2 Łada 1945 Biłgoraj 30 maja, 17:30
Hetman Zamość 7-0 MKS Ryki
Stal Kraśnik 4-1 Lublinianka Lublin
Sokół Adamów 2-3 Kryształ Werbkowice
Kolejka 29 - 2 czerwca
Pauza: Eko Różanka.
Victoria Żmudź 1-1 Kłos Chełm
Powiślak Końskowola 4-1 Sokół Adamów
Kryształ Werbkowice 1-6 Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin 2-0 Hetman Zamość
MKS Ryki 1-7 Górnik II Łęczna
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Lewart Lubartów 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 30 - 9 czerwca
Pauza: Victoria Żmudź.
Kłos Chełm 4-2 Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Łada 1945 Biłgoraj
Roztocze Szczebrzeszyn 3-5 MKS Ryki
Górnik II Łęczna 3-3 Lublinianka Lublin
Hetman Zamość 4-1 Kryształ Werbkowice
Stal Kraśnik 5-1 Powiślak Końskowola
Sokół Adamów 5-0 Eko Różanka
Wyniki za: www.90minut.pl