Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Niedziela, 24 września 2017 r.
Imieniny obchodzą: Gerard, Teodor, Tomira, Tomir, Rupert, Dora, Maryna

III LIGA 2012/2013, GRUPA: LUBELSKO-PODKARPACKA

29.07.2013

III LIGA 2012/2013, GRUPA: LUBELSKO-PODKARPACKA

     Nazwa  M   Pkt.   Z   R   P   Bramki 
 1.    Stal Mielec   30   73   23   4   3   62-14 
 2.    Tomasovia Tomaszów Lubelski   30   69   21   6   3   58-20 
 3.    Izolator Boguchwała   30   61   18   7   5   63-34 
 4.    Avia Świdnik   30   58   17   7   6   62-28 
 5.    Stal Sanok   30   49   14   7   9   49-43 
 6.    Lublinianka Wieniawa Lublin   30   47   14   5   11   38-32 
 7.    Polonia Przemyśl   30   43   12   7   11   52-41 
 8.    Karpaty Krosno   30   37   8   13   9   41-37 
 9.    Stal Kraśnik   30   34   10   4   16   45-84 
 10.    Orlęta Radzyń Podlaski   30   34   10   4   16   32-37 
 11.    Podlasie Biała Podlaska   30   33   8   9   13   26-36 
 12.    Chełmianka Chełm   30   33   10   3   17   34-45 
 13.    Orzeł Przeworsk   30   30   8   6   16   37-49 
 14.    Czarni 1910 Jasło   30   27   8   3   19   37-50 
 15.    Orlęta Łuków   30   19   5   4   21   24-74 
 16.    Unia Nowa Sarzyna   30   27   8   3   19   26-62 

Unia Nowa Sarzyna wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Czarni 1910 Jasło wycofali się z rozgrywek po 25. kolejce i powrócili do rozgrywek po 26. kolejce.


Kolejka 1 - 11-12 sierpnia    
Karpaty Krosno 1-1 Polonia Przemyśl
Lublinianka Wieniawa Lublin 0-1 Stal Sanok
Orlęta Łuków 1-0 Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk 4-2 Stal Kraśnik
Rafineria/Czarni Jasło 2-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska 0-2 Avia Świdnik
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Stal Mielec
     
Kolejka 2 - 15 sierpnia    
Polonia Przemyśl 2-2 Stal Mielec
Avia Świdnik 2-3 Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik 0-8 Rafineria/Czarni Jasło
Chełmianka Chełm 2-0 Orzeł Przeworsk
Stal Sanok 2-0 Orlęta Łuków
Karpaty Krosno 3-0 Lublinianka Wieniawa Lublin
     
Kolejka 3 - 18-19 sierpnia    
Lublinianka Wieniawa Lublin 1-3 Polonia Przemyśl
Orlęta Łuków 0-0 Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk 1-2 Stal Sanok
Rafineria/Czarni Jasło 1-0 Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała 4-0 Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Mielec 1-0 Avia Świdnik
     
Kolejka 4 - 25-26 sierpnia    
Polonia Przemyśl 1-1 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Stal Mielec
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Unia Nowa Sarzyna
Stal Kraśnik 1-3 Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm 0-1 Izolator Boguchwała
Stal Sanok 2-1 Rafineria/Czarni Jasło
Karpaty Krosno 1-1 Orzeł Przeworsk
Lublinianka Wieniawa Lublin 1-0 Orlęta Łuków
     
Kolejka 5 - 29 sierpnia    
Orlęta Łuków 1-1 Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk 1-0 Lublinianka Wieniawa Lublin
Rafineria/Czarni Jasło 1-2 Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała 1-2 Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Chełmianka Chełm
Unia Nowa Sarzyna 3-0 Stal Kraśnik
Stal Mielec 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski
     
Kolejka 6 - 1-2 września    
Polonia Przemyśl 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Avia Świdnik
Stal Kraśnik 0-7 Stal Mielec
Chełmianka Chełm 1-2 Unia Nowa Sarzyna
Stal Sanok 6-1 Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno 2-2 Izolator Boguchwała
Lublinianka Wieniawa Lublin 2-0 Rafineria/Czarni Jasło
Orlęta Łuków 1-4 Orzeł Przeworsk
     
Kolejka 7 - 8-9 września    
Orzeł Przeworsk 1-3 Polonia Przemyśl
Rafineria/Czarni Jasło 3-0 Orlęta Łuków
Izolator Boguchwała 0-2 Lublinianka Wieniawa Lublin
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Stal Sanok
Stal Mielec 2-0 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 8-0 Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
     
Kolejka 8 - 15-16 września    
Polonia Przemyśl 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 2-3 Avia Świdnik
Stal Sanok 0-2 Stal Mielec
Karpaty Krosno 2-2 Unia Nowa Sarzyna
Lublinianka Wieniawa Lublin 3-1 Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Łuków 2-3 Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk 0-1 Rafineria/Czarni Jasło
     
Kolejka 9 - 22-23 września    
Rafineria/Czarni Jasło 1-2 Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała 4-4 Orzeł Przeworsk
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Orlęta Łuków
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Lublinianka Wieniawa Lublin
Stal Mielec 2-0 Karpaty Krosno
Avia Świdnik 2-0 Stal Sanok
Orlęta Radzyń Podlaski 4-1 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8-1 Stal Kraśnik
     
Kolejka 10 - 29-30 września    
Polonia Przemyśl 3-0 Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Sanok 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 0-4 Avia Świdnik
Lublinianka Wieniawa Lublin 0-3 Stal Mielec
Orlęta Łuków 1-4 Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Przeworsk 0-2 Podlasie Biała Podlaska
Rafineria/Czarni Jasło 1-2 Izolator Boguchwała
     
Kolejka 11 - 6-7 października    
Izolator Boguchwała 1-0 Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Rafineria/Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Orzeł Przeworsk
Stal Mielec 7-0 Orlęta Łuków
Avia Świdnik 4-1 Lublinianka Wieniawa Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Karpaty Krosno
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Stal Sanok
Stal Kraśnik 1-3 Chełmianka Chełm
     
Kolejka 12 - 13-14 października    
Polonia Przemyśl 3-1 Chełmianka Chełm
Stal Sanok 6-0 Stal Kraśnik
Karpaty Krosno 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Wieniawa Lublin 3-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków 1-4 Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk 0-1 Stal Mielec
Rafineria/Czarni Jasło 1-2 Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała 1-1 Podlasie Biała Podlaska
     
Kolejka 13 - 20-21 października    
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Izolator Boguchwała
Stal Mielec
Wersja do druku Generuj PDF
---