Finał Mistrzostw Polski Kadetek
11.05.2016
Finał Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej
Tomaszów Lubelski 04-08.05.2016 r.
UDZIAŁ BIORĄ:
GRUPA A | GRUPA B | ||
LTS Legionovia Legionowo |
Energa Gedania Gdańsk |
||
MKS Dąbrowa Górnicza SA |
Vega MOSiR Stalowa Wola |
||
Developres SkyRes V LO Rzeszów |
IMPEL Wrocław |
||
UKS Lider - Budowlani Konstantynów Łódzki |
KS Pałac Bydgoszcz |
WYNIKI: | |
Drużyny | Wynik |
Legionovia Legionowo - UKS Lider - Budowlani Konstantynów Łódzki | 3:1 25:19, 21:25, 25:13, 25:17 |
MKS Dąbrowa Górnicza SA - Developres SkyRes V LO Rzeszów | 2:3 24:26, 25:22, 23:25, 25:21, 2:15 |
Energa Gedania Gdańsk - KS Pałac Bydgoszcz | 2:3 19:25, 25:19, 25:17, 20:25, 13:15 |
Vega MOSiR Stalowa Wola - IMPEL Wrocław | 1:3 15:25, 25:18, 14:25, 13:25 |
UKS Lider - Budowlani Konstantynów Łódzki - Developres SkyRes V LO Rzeszów | 0:3 25:27, 23:25, 15:25 |
LTS Legionovia Legionowo - MKS Dąbrowa Górnicza SA | 3:2 16:25, 26:24, 23:25, 25:9, 18:16 |
KS Pałac Bydgoszcz - IMPEL Wrocław | 1:3 13:25, 20:25, 25:18, 17:25 |
Energa Gedania Gdańsk - Vega MOSiR Stalowa Wola | 3:1 25:14, 23:25, 25:18, 27:25 |
MKS Dąbrowa Górnicza SA - UKS Lider - Budowlani Konstantynów Łódzki | 2:3 25:23; 25:20; 27:29; 13:25; 12:15 |
Developres SkyRes V LO Rzeszów - LTS Legionovia Legionowo | 2:3 21:25, 25:23, 23:25, 25:21, 12:15 |
Vega MOSiR Stalowa Wola - KS Pałac Bydgoszcz | 0:3 16:25, 17:25, 10:25 |
IMPEL Wrocław - Energa Gedania Gdańsk | 3:2 25:16, 26:24, 22:25, 17:25, 15:4 |
UKS Lider – Budowlani Konstantynów Łódź - Energa Gedania Gdańsk (O 5 MIEJSCE) |
3:2 15:25, 26:24, 25:21, 16:25, 15:8 |
MKS Dąbrowa Górnicza SA - Vega MOSiR Stalowa Wola (O 7 MIEJSCE) |
3:0 25:22, 25:21, 25:14 |
LTS Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz (PÓŁFINAŁ) | 3:0 25:17, 25:20, 25:23 |
Developres SkyRes V LO Rzeszów - IMPEL Wrocław (PÓŁFINAŁ) | 0:3 19:25, 15:25, 18:25 |
KS Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes V LO Rzeszów (O 3 MIEJSCE) |
3:2 25:23, 20:25, 25:23, 18:25, 15:11 |
LTS Legionovia Legionowo - IMPEL Wrocław (FINAŁ) | 3:0 25:9, 26:24, 25:22 |
Tabela wyników - grupa A | |||||
Miejsce | Drużyna | mecze | punty | sety | |
1 | LTS Legionovia Legionowo | 3 | 6 | 9 | 5 |
2 | Developres SkyRes V LO Rzeszów | 3 | 5 | 8 | 5 |
3 | UKS Lider – Budowlani Konstantynów Łódź | 3 | 4 | 4 | 8 |
4 | MKS Dąbrowa Górnicza SA | 3 | 3 | 6 | 9 |
Tabela wyników - grupa B | |||||
Miejsce | Drużyna | mecze | punty | sety | |
1 | IMPEL Wrocław | 3 | 6 | 9 | 4 |
2 | KS Pałac Bydgoszcz | 3 | 5 | 7 | 5 |
3 | Energa Gedania Gdańsk | 3 | 4 | 7 | 7 |
4 | Vega MOSiR Stalowa Wola | 3 | 3 | 2 | 9 |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU FINAŁOWEGO | |
Miejsce w klasyfikacji | Drużyna |
1 | LTS Legionovia Legionowo |
2 | IMPEL Wrocław |
3 | KS Pałac Bydgoszcz |
4 | Developres SkyRes V LO Rzeszów |
5 | UKS Lider – Budowlani Konstantynów Łódź |
6 | Energa Gedania Gdańsk |
7 | MKS Dąbrowa Górnicza SA |
8 | Vega MOSiR Stalowa Wola |
|
WYNIKI I TRANSMISJA INTERNETOWA NA ŻYWO www.tomaszow-lubelski.pl