Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Piątek, 22 marca 2019 r.
Imieniny obchodzą: Katarzyna, Bogusław, Oktawian, Jagoda

Gratulacje dla stypendystów

07.03.2019

Gratulacje dla stypendystów

     W dniu 7 marca 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski Burmistrz Miasta Wojciech Żukowski, w obecności Przewodniczącego Rady Miasta Mirosława Fusa, Wiceprzewodniczącej Rady Miasta Moniki Pikuła, Przewodniczącego Komisji Samorządu, Porządku Publicznego, Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Ryszard Szczepaniuk oraz Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Henryka Nowosada wręczyli uczniom szkół podstawowych listy gratulacyjne. Okazją do uhonorowania uczniów było przyznanie im stypendiów za osiągnięcie wysokich wyników w nauce oraz wysokich osiągnięć we współzawodnictwie sportowym w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019. Burmistrz Miasta gratulując uczniom dotychczasowych dokonań, życzył, aby stypendium było motywacją do dalszego rozwoju, doskonalenia wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim bodźcem do dalszej pracy, do realizacji własnych aspiracji, kolejnych pomyślnych startów i wspaniałych wyników sportowych oraz osiągnięć edukacyjnych. Wyraził nadzieję, że dotychczasowe sukcesy są zapowiedzią dalszego rozwoju i w przyszłości zaowocują jeszcze lepszymi wynikami.

Stypendium za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

Szkoła Podstawowa Nr 1 - klasy szkoły podstawowej

  1. Igor Mróz
  2. Hanna Mokrzyńska
  3. Jakub Krawczyk
  4. Ewelina Kaznowska
  5. Amelia Rechul
  6. Amelia Kochan
  7. Michał Suski
  8. Aleksandra Gaca
  9. Maja Dąbrowska
  10. Julia Sagan

Szkoła Podstawowa Nr 1 - klasy gimnazjalne

  1. Patrycja Palak
  2. Sandra Świderek

Szkoła Podstawowa Nr 2 - klasy szkoły podstawowej

  1. Michał Kurzępa
  2. Martyna Neć
  3. Rozalia Wojtowicz
  4. Julia Kornelia Stępień
  5. Anna Buczkowska
  6. Weronika Julia Maciesza
  7. Jakub Wiktor Dworniczuk
  8. Laura Goch
  9. Zuzanna Gabriela Jakubus
  10. Oliwia Malec
  11. Jakub Pilchoń
  12. Anna Krzaczkowska
  13. Adrian Michalski

Szkoła Podstawowa Nr 2 - klasy gimnazjalne

  1. Martyna Miller
  2. Emilia Szokalewicz
  3. Magdalena Słoboda
  4. Grzegorz Dolanowski
  5. Wiktoria Legieżyńska
  6. Natalia Pitura
  7. Bartłomiej Szponar
  8. Martyna Nizio
  9. Kinga Kapuśniak
  10. Kamil Cisek

Szkoła Podstawowa Nr 3

  1. Piotr Leńczu
  2. Zofia Łapczyńska
  3. Magdalena Mijał
  4. Aleksandra Bartecka
  5. Maksymilian Joniec
  6. Emanuela Stępora
  7. Agnieszka Świderek
  8. Tomasz Bondyra
  9. Lena Kulczyńska
  10. Jakub Dolanowski
  11. Martyna Mroczkowska
  12. Aleksandra Pawelec
  13. Aleksy Grabek
  14. Martyna Neć

Stypendium za osiągnięcia sportowe otrzymali:

Szkoła Podstawowa Nr 1

  • Michał Wojtowicz
  • Daniel Lomber
  • Maciej Orzechowski
  • Maciej Dubas
  • Emil Koper
  • Wojciech Nieścior
  • Jakub Góra
  • Kacper Kostrubiec

Szkoła Podstawowa Nr 2 - klasy szkoły podstawowej

  • Paweł Gromek
  • Jan Krupa
  • Karolina Niedorys
  • Kamil Koperwas
  • Szymon Łasocha
  • Dawid Cielniak
  • Magdalena Kata
  • Ewa Jarczak
  • Magdalena Puźniak
  • Nikola Kiszczak
  • Paula Witkowska
  • Konstancja Karwan

 Szkoła Podstawowa Nr 2 - klasy gimnazjalne

  • Bartłomiej Pleskacz,
  • Oskar Kapturkiewicz
  • Dawid Ciołko
  • Patryk Kraszewski

Szkoła Podstawowa Nr 3

  • Szymon Bełz
  • Bartosz Kita
  • Weronika Juzeluk
  • Martyna Więcławek
  • Mikołaj Prokopiszyn
  • Joanna Fus
  • Karolina Ujma
  • Martyna Ujma
  • Damian Muca
  • Szymon Niewczas
  • Antoni Żółkiewski

FOTORELACJA

Wersja do druku Generuj PDF
---