Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Poniedziałek, 21 maja 2018 r.
Imieniny obchodzą: Jan, Wiktor, Tymoteusz, Kryspin, Walenty, Monika

Gala Podsumowująca Osiągnięcia Sportowe

24.04.2018

Gala Podsumowująca Osiągnięcia Sportowe 2017 roku

W dniu 19 kwietnia 2018 r. w sali dawnego Sejmiku Powiatowego odbyła się Gala Podsumowująca Osiągnięcia Sportowe 2017 roku. Powołana kapituła w składzie: Jacek Pawłucki, Ewa Korkosz, Stanisław Pryciuk, Witold Pitura, Jarosław Korzeń, Leszek Kodymowski, Sławomir Kędra analizując sportowe dokonania za 2017 rok wyłoniła osoby, kluby i stowarzyszenia wyróżniające się najlepszymi osiągnięciami. Podczas uroczystości Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski Wojciech Żukowski wręczył pamiątkowe statuetki i podziękowania, a uczennice Centrum Muzycznego „TRYTON” w składzie Julia Jadczyszyn, Aleksandra Basznianin i Hanna Kuźniarska uświetniły występ.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

KLUB I STOWARZYSZENIE SPORTOWE 2017 ROKU:

  1. Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Roztocze” przy Gimnazjum Nr 1
  2. Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Grupa Oskar Tomaszów Lubelski
  3. Tomaszowski Klub Sportowy „Tomasovia”:
  4. Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Sokół Mechanik”
  5. Tomaszowski Klub Karate „Kyokushin”
  6. Uczniowski Klub Sportowy „Gim – Dwójka”
  7. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „TOMASOVIA” przy Gimnazjum Nr 1
  8. Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Narządu Ruchu „Promyk”
  9. Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego
  10. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
  11. Klub Kolarski „Roztocze”
  12. Lubelski Okręgowy Związek Narciarski
  13. Uczniowski Klub Sportowy „START”
  14. Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
  15. Tomaszowskie Stowarzyszenie Sportowe „KUDŁATY”
  16. Uczniowski Klub Sportowy „JUNAK”
  17. Uczniowski Klub Sportowy „SOKÓŁ 3” przy Szkole Podstawowej Nr 3
  18. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Tomasovia”

 NAJLEPSZY ZAWODNIK 2017 ROKU

  1. Monika Skinder
  2. Martyna Dzida
  3. Hubert Palak
  4. Michał Skiba
  5. Weronika Nieścior
  6. Gabriel Dziura
  7. Jan Zółkiewski

ODKRYCIE 2017 ROKU

  1. Bartosz Cielniak
  2. Kamila Harbuz
  3. Patryk Luty
  4. Wiktoria Mandro

TRENER 2017 ROKU:

  1. Waldemar Kołcun
  2. Paweł Babiarz
  3. Elżbieta Żądło
  4. Henryk Ostrykiewicz
  5. Tomasz Wawrzusiszyn
  6. Ewelina Mróz

DZIAŁACZ SPORTOWY 2017 ROKU:

  1. Dionizy Hałasa
  2. Paweł Żółkiewski
  3. Dorota Stokfisz
  4. Krzysztof Wróbel
  5. Konrad Ostrowski
  6. Ryszard Skwarski

IMPREZA 2017 ROKU:

  1. Mistrzostwa Polski Młodzików w narciarstwie biegowym
  2. Torowe Mistrzostwa Polski we wrotkarstwie szybkim
  3. Wojewódzki Turniej Szkół Podstawowych w szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty
  4. Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Wojewody Lubelskiego
  5. IX Ogólnopolski Mityng Wrotkarski Olimpiad Specjalnych

DRUŻYNOWY SUKCES 2017 ROKU:

  1. Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  2. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. dra Janusz Petera
  3. Tomaszowski Klub Sportowy „Tomasovia” juniorzy starsi
  4. Tomaszowski Klub Sportowy „Tomasovia” juniorzy młodsi

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:

  1. Wacław Koszel
  2. Aleksandra Rajter
  3. Robert Poniatowski
  4. Marek Ignaciuk
Wersja do druku Generuj PDF
---