Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Wtorek, 18 grudnia 2018 r.
Imieniny obchodzą: Gracjan, Bogusław, Laurencja, Laura

Gratulacje dla stypendystów

09.03.2018

Gratulacje dla stypendystów

      W dniu 9 marca 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski Tadeusz Wagner - Zastępca Burmistrza Miasta oraz Mirosław Fus - Przewodniczący Rady Miasta Tomaszów Lubelski wręczyli uczniom szkół podstawowych listy gratulacyjne. Okazją do uhonorowania uczniów było przyznanie im stypendiów za osiągnięcie wysokich wyników w nauce oraz wysokich osiągnięć we współzawodnictwie sportowym w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018. Burmistrz Miasta gratulując uczniom dotychczasowych dokonań, życzył, aby stypendium było motywacją do dalszego rozwoju, doskonalenia wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim, bodźcem do dalszej pracy, do realizacji własnych aspiracji, kolejnych pomyślnych startów i wspaniałych wyników sportowych oraz osiągnięć edukacyjnych. Wyraził nadzieję, że dotychczasowe sukcesy są zapowiedzią dalszego rozwoju i w przyszłości zaowocują jeszcze lepszymi wynikami.

FOTORELACJA Z UROCZYSTOŚCI

 

Stypendium za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

Szkoła Podstawowa Nr 1 - klasy szkoły podstawowej

  1. Igor Mróz - średnia 5,43
  2. Ewelina Kaznowska - średnia 5,27
  3. Michał Suski - średnia 5,21
  4. Maciej Teterycz - średnia 5,21
  5. Jakub Krawczyk - średnia 5,18
  6. Hanna Kuźniarska - średnia 5,14
  7. Aleksandra Gaca - średnia 5,09
  8. Julia Sagan - średnia 5,07

Szkoła Podstawowa Nr 1 - klasy gimnazjalne

  1. Jagoda Grzechnik - średnia 5,40
  2. Gabriel Birunt - średnia 5,20
  3. Adrian Madej - średnia 5,13
  4. Greta Mróz - średnia 5,13
  5. Marcin Gardyjas - średnia 5,07
  6. Monika Gardyjas - średnia 5,07

Szkoła Podstawowa Nr 2 - klasy szkoły podstawowej

  1. Martyna Neć - średnia ocen 5,36;
  2. Julia Stępień - średnia ocen 5,21;
  3. Zuzanna Jakubus - średnia ocen 5,29;
  4. Kucharska Natalia - średnia ocen 5,21;
  5. Karolina Kobielarz - średnia ocen 5,18;
  6. Jakub Pilchoń - średnia ocen 5,18;
  7. Miłosz Hek - średnia ocen 5,18;
  8. Emilia Ralska - średnia ocen 5,14;
  9. Laura Goch - średnia ocen 4,79;
  10. Wiktoria Palak - średnia ocen 4,79;
  11. Weronika Maciesza - średnia ocen 5,43;
  12. Jakub Dworniczuk - średnia ocen 5,21;
  13. Mikołaj Markowski - średnia ocen 4,91;
  14. Anna Buczkowska - średnia ocen 5,36;
  15. Rozalia Wojtowicz - średnia ocen 5,45,
  16. Kaja Wawrzusiszyn - średnia ocen 5,45;
  17. Mateusz Zubiak - średnia ocen 5,45;
  18. Magdalena Kata - średnia ocen 5,36;
  19. Gabriela Mróz - średnia ocen 5,36;
  20. Konstancja Karwan - średnia ocen 5,36;

Szkoła Podstawowa Nr 2 - klasy gimnazjalne

  1. Jakub Ferenc - średnia ocen 5,67;
  2. Karolina Biela - średnia ocen 5,47;
  3. Bartłomiej Szponar - średnia ocen 5,44;
  4. Katarzyna Zgardzińska - średnia ocen 5,40;
  5. Patryk Luty - średnia ocen 5,40;
  6. Ewa Buczkowska - średnia ocen 5,40;
  7. Martyna Miller - średnia ocen 5,38;
  8. Magdalena Słoboda - średnia ocen 5,31;
  9. Anna Sujko - średnia ocen 5,31;
  10. Wiktoria Legeżyńska - średnia ocen 5,31;
  11. Anna Gęborys - średnia ocen 5,27;
  12. Emilia Szokalewicz - średnia ocen 5,25;
  13. Martyna Nizio - średnia ocen 5,25;
  14. Kamil Cisek - średnia ocen 5,25;
  15. Katarzyna Bucior - średnia ocen 5,20;
  16. Oskar Chmurzyński - średnia ocen 5,20;

Szkoła Podstawowa Nr 3

  1. Maja Dąbrowska, średnia 5.7
  2. Piotr Leńczuk, średnia 5.6
  3. Bartłomiej Ryczek, średnia 5.6
  4. Maja Rusin, średnia 5.5
  5. Łucja Więcławek, średnia 5.5
  6. Amelia Kochan, średnia 5.4
  7. Zofia Łapczyńska, średnia 5.4
  8. Lena Kulczyńska, średnia 5.4
  9. Maja Dmitroca, średnia 5.3
  10. Agnieszka Świderek, średnia 5.3
  11. Aleksandra Wójtowicz, średnia 5.3
  12. Tomasz Bondyra, średnia 5.3
  13. Iga Jewiak, średnia 5.2
  14. Magdalena Mazurek, średnia 5.2

 

Stypendium za osiągnięcia sportowe otrzymali:

Szkoła Podstawowa Nr 2 - klasy szkoły podstawowej

  1. Maja Korzeń - średnia ocen 5,09; mistrzyni Europy w karate tradycyjnym KATA indywidualne, mistrzyni Polski w KATA drużynowym.
  2. Norbert Bukała - 1. miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w szachach Drużynowych, III miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli, IV miejsce w eliminacjach Makroregionalnych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży; średnia ocen 4,86.
  3. Adrian Michalski - I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w Szachach Drużynowych, III miejsce w II Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w szachach, II miejsce w eliminacjach Makroregionalnych do Ogólnopolskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży; śr. ocen 5,14.
  4. Anna Krzaczkowska - II miejsce w Wojewódzkim Memoriale Szachowym w Lublinie, III miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli, III miejsce w X Wojewódzkich Igrzyskach Szkół, a ponadto laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym LEON; średnia ocen 4,93.

 

Szkoła Podstawowa Nr 2 - klasy gimnazjalne

  1. Wojciech Cichoń, Michał Mandziuk, Michał Rybaczyński, Patryk Kraszewski, Bartłomiej Pleskacz - uczniowie, którzy zajęli I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  2. Dominika Borek - I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych, I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym im. M. Łobejko, I miejsce w XI Turnieju Szachowym o „Puchar Roztocza”

Szkoła Podstawowa Nr 1

  • Jakub Sitarczyk, Jakub Góra, Kacper Kostrubiec, Jakub Juzeluk, Michał Gumieniak, Bartosz Cielnika, Michał Wojtowicz, Maciej Orzechowski - uczniowie, którzy zajęli II miejsce w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych

Szkoła Podstawowa Nr 3

  1. Szymon Bełz, Mistrz Polski UKS W Biegach Na Nartorolkach
  2. Weronika Juzeluk, Dwukrotna Mistrzyni Polski UKS W Biegach Na Nartorolkach I Łyżworolkach
  3. Bartosz Kita, I Miejsce W Mistrz. Woj. W Drużynowych Biegach Przełajowych
  4. Karolina Kuć, II Miejsce W Woj. Sztafetowych Biegach Przełajowych
  5. Martyna Więcławek, I Miejsce Puchar Lubelszczyzny - Puchar Polski W Biegach Na Nartorolkach
  6. Joanna Fus, V Miejsce W Mistrzostwach Polski W Czwórboju Lekkoatletycznym
  7. Lepionka Adrian, II Miejsce W Mistrz. Woj. W Drużynowych Biegach Przełajowych
  8. Michał Nizio, dwa Brązowe Medale W Mistrzostwach Polski UKS W Biegach Na Nartorolkach
  9. Mikołaj Prokopiszyn, I Miejsce W Woj. Sztafetowych Biegach Przełajowych
  10. Martyna Ujma, I Miejsce W Mistrz. Woj. W Drużynowych Biegach Przełajowych
  11. Damian Muca, II Miejsce W Mistrz. Woj. W Drużynowych Biegach Przełajowych
Wersja do druku Generuj PDF
---