VIII Biegi Przełajowe
20.09.2016
Biegi z okazji obchodów 77 rocznicy Bitew pod Tomaszowem Lubelskim we wrześniu 1939 r.
W dniu 16 września 2016 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji "TOMASOVIA" odbyły się VIII Biegi Przełajowe z okazji 77 rocznicy Bitew Września 1939 r. pod Tomaszowem Lubelskim. W zawodach brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z całego powiatu tomaszowskiego. W dziesięciu biegach wystartowało ponad 600 uczestników. Tomaszowska młodzież na sportowo mogła uczcić bohaterstwo swoich przodków, którzy walczyli o niepodległość ojczyzny.
Poniżej podajemy komunikat końcowy oraz fotorelację z biegów.
K O M U N I K A T
Tomaszów lubelski 16.09.2016 r.
SZKOŁY PODSTAWOWE
Dzieci młodsze (2006 i młodsi) - dziewczynki – 600 m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Szkoła |
1 | Łysko Weronika | 2006 | SP 3 Tomaszów |
2 | Karwan Konstancja | 2006 | SP 2 Tomaszów |
3 | Fus Joanna | 2006 | SP 3 Tomaszów |
4 | Juzeluk Weronika | 2006 | SP 3 Tomaszów |
5 | Wróbel Julja | 2006 | SP 3 Tomaszów |
6 | Kuć Karolina | 2005 | SP2 Tomaszów |
Dzieci młodsze (2006 i młodsi) - chłopcy – 600 m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Szkoła |
1 | Mieszczakowski Bartek | 2006 | SP 2 Tomaszów |
2 | Prokopiszyn Mikołaj | 2006 | SP 3 Tomaszów |
3 | Drabik Michał | 2006 | SP 3 Tomaszów |
4 | Nogaś Karol | 2006 | SP 2 Tomaszów |
5 | Rawski Karol | 2006 | SP 2 Tomaszów |
6 | Dziura Jakub | 2006 | ZSP Podhorce |
Dzieci starsze (2005/2004) - dziewczynki – 600 m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Szkoła |
1 | Kuć Karolina | SP 2 Tomaszów | |
2 | Rechul Joanna | SP 2 Tomaszów | |
3 | Mańdziuk Paulina | ZSP Podhorce | |
4 | Korzeń Maja | SP 2 Tomaszów | |
5 | Harbuz Kamila | SP 3 Tomaszów | |
6 | Kuryło Julja | SP 2 Tomaszów |
Dzieci starsze (2005/2004) - chłopcy – 800 m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Szkoła |
1 | Wojtowicz Michał | SP 2 Tomaszów | |
2 | Cielniak Dawid | SP 2 Tomaszów | |
3 | Lomber Daniel | SP 3 Tomaszów | |
4 | Błajda Michał | SP 2 Tomaszów | |
5 | Chmurzyński Emil | SP 2 Tomaszów | |
6 | Materrazzo Aleksander | SP 2 Tomaszów |
GIMNAZJA Gimnazjalista (2003) - dziewczęta - 800 m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Szkoła |
1 | Gajda Barbara | Gim Nr 2 Tomaszów | |
2 | Gemborys Edyta | Gim Podhorce | |
3 | Jabłońska Alicja | Gim Nr 1 Tomaszów | |
4 | Polowiec Wiktoria | Gim Nr 2 Tomaszów | |
5 | Kornaga Weronika | Gim Nr 1 Tomaszów | |
6 | Puźniak Alicja | Gim Nr 2 Tomaszów |
Gimnazjalista (2003) - chłopcy - 1 000 m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Szkoła |
1 | Lasota Oskar | Gim Nr 2 Tomaszów | |
2 | Pakuła Jakub | Gim Nr 1 Tomaszów | |
3 | Bartecki Konrad | Gim Nr 1 Tomaszów | |
4 | Kostrubiec Kacper | Gim Nr 1 Tomaszów | |
5 | Grad Piotr | Gim Nr 1 Tomaszów | |
6 | Śrótwa Aleksander | Gim Nr 2 Tomaszów |
Młodziczka (2002/2001) - dziewczęta - 1 000 m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Szkoła |
1 | Dabrowska Natalka | Gim Majda Górny | |
2 | Mróz Marlenna | Gim Nr 2 Tomaszów | |
3 | Mazurek Żaneta | Gim Podhorce | |
4 | Gachańska Wiktoria | Gim Nr 2 Tomaszów | |
5 | Jasińska Maja | Gim Nr 2 Tomaszów | |
6 | Chromiec Natalka | Gim Nr 2 Tomaszów |
Młodzik (2002/2001) - chłopcy - 1000 m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Szkoła |
1 | Krupa Piotr | Gim Nr 1 Tomaszów | |
2 | Luty Patryk | Gim Nr 2 Tomaszów | |
3 | Kluczek Karol | Gim Nr 2 Tomaszów | |
4 | Oleńkewicz Szymon | Gim Nr 2 Tomaszów | |
5 | Skalski Maciej | Gim Nr 1 Tomaszów | |
6 | Szulik Arek | Gim Nr 1 Tomaszów |
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE Juniorka (1996/1999) - dziewczęta - 1000 m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Szkoła |
1 | Słoboda Aleksandra | 1999 | ZS Nr 1 Tomaszów |
Junior (1996/1999) - chłopcy - 1000 m.
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Szkoła |
1 | Żurawski Paweł | 1998 | ZS Nr 2 Tomaszów |
2 | Mazurek Patryk | 1996 | ZS Nr 3 Tomaszów |