Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Środa, 20 września 2017 r.
Imieniny obchodzą: Filipina, Eustachy, Euzebia, Faustyna, Renata

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2017 roku

30.12.2016

 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH OD MIESZKAŃCÓW
MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI PRZEZ PGKIM SP.Z O.O. W 2017 ROKU

 


UWAGA: ZMIANA SPOSOSOBU SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW


 

Rejon I, obejmuje ulice:
Sikorskiego, Wiśniowa, Spokojna, Zielona, Ogrodowa, Sybiraków, Chrobrego, Wojska Polskiego, Józefowska, Skorupki, Obrońców Pokoju, Broniewskiego, Lipowa, Szymanowskiego, Polna, Piskora, Prez. R. Kaczorowskiego, Rogózieńska, Szylinga, Piłsudskiego, Korczaka, Żwirki i Wigury (numery nieparzyste od nr 31 do nr 71) i (numery parzyste od nr 68 do nr 82), Hubala, Rejtana, Chocimska, Struga, Piekarska, Boya-Żeleńskiego, Andersa, Sucharskiego, Kombatantów, Traugutta, Żołnierzy Września, Grottgera, Zamojska (numery nieparzyste od nr 1 do nr 50), III Dywizji Piechoty, Armii Krajowej, Legionów Polskich, Witosa, Zarzecze, Wasilewskiego, Reja, Długosza, Lwowska (numery parzyste od nr 2 do nr 46), Kościuszki.

L.p. Miesiąc odbioru odpadów Frakcja sucha
(dzień odbioru)
Frakcja mokra
i bioodpady
(dzień odbioru)
Odpady problematyczne
(dzień odbioru)
1.  STYCZEŃ 23 2,16,30
2.  LUTY 20 13,27
3.  MARZEC 18 13,27 20
4.  KWIECIEŃ 18 10,24 _
5.  MAJ 29 8,22 _
6.  CZERWIEC 26 5,19 _
7.  LIPIEC 24 3,17,31
8.  SIERPIEŃ 21 14,28
9.  WRZESIEŃ 18 11,25 _
10.  PAŹDZIERNIK 30 9,23 16
11.  LISTOPAD 27 6,20
12.  GRUDZIEŃ 27 4,18
 

Rejon II obejmuje ulice:
Maziarnia, Asnyka, Minora, Literacka, Łukasińskiego, Brygady, Rybickiego, Wesoła, T. Zamojskiego, Ligowskiego, Papieża Jana Pawła II, Matejki, Al. Sportowa, Ordynacka, Siwa Dolina, Mickiewicza, Wyspiańskiego, Al. Grunwaldzkie, Słowackiego, Skłodowskiej (numery nieparzyste od nr 1b do nr 5) i (numery parzyste od nr 2a do nr 2), Lwowska (numery parzyste od nr 48 do nr 94), Sienkiewicza, Kraszewskiego, Leśna, Poniatowskiego, Partyzantów, Dąbrowszczaków, Rataja, Karpińskiego, Wallenroda, E. Plater, Norwida, Wyzwolenia (numery nieparzyste od nr 95 do nr 111) i (numery parzyste od nr 136 do nr 154), Jachymka (numery nieparzyste od nr 1 do nr 19) i (numery parzyste od nr 2 do nr 16), Żwirki i Wigury (numery nieparzyste od nr 1 do nr 29) i (numery parzyste od nr 2 do nr 66).  

L.p. Miesiąc odbioru odpadów Frakcja sucha
(dzień odbioru)
Frakcja mokra
i bioodpady
(dzień odbioru)
Odpady problematyczne
(dzień odbioru)
1.  STYCZEŃ 24 3,17,31
2.  LUTY 21 14,28
3.  MARZEC 25 14,28 21
4.  KWIECIEŃ 19 11,25 _
5.  MAJ 30 9,23 _
6.  CZERWIEC 27 6,20 _
7.  LIPIEC 25 4,18
8.  SIERPIEŃ 22 1,16,29
9.  WRZESIEŃ 19 12,26 _
10.  PAŹDZIERNIK 31 10,24 17
11.  LISTOPAD 28 7,21
12.  GRUDZIEŃ 28 5,19 -
 

Rejon III część I obejmuje ulice:
St. Moniuszki, Skłodowskiej (numery nieparzyste od nr 7 do nr 73) i (numery parzyste od nr 4 do nr 82), Okulickiego, Dąbrowskiej, Hallera, Wyzwolenia (numery nieparzyste od nr 1 do nr 93) i (numery parzyste od nr 2 do nr 134), Jachymka (numery nieparzyste od nr 33 do nr 61) i (numery parzyste od nr 18 do nr 48), Baczyńskiego, Reymonta, Wojtkowiaka, Komorowskiego, Paderewskiego, Szarych Szeregów, Staffa, Tuwima, Wańkowicza, Niepodległości.  

L.p. Miesiąc odbioru odpadów Frakcja sucha
(dzień odbioru)
Frakcja mokra
i bioodpady
(dzień odbioru)
Odpady problematyczne
(dzień odbioru)
1.  STYCZEŃ 24 4,18
2.  LUTY 21 1,15
3.  MARZEC 25 1,15,29 22
4.  KWIECIEŃ 19 12,26 _
5.  MAJ 30 10,24 _
6.  CZERWIEC 27 7,21 _
7.  LIPIEC 25 5,19
8.  SIERPIEŃ 22 2,17,30
9.  WRZESIEŃ 19 13,27 _
10.  PAŹDZIERNIK 31 11,25 18
11.  LISTOPAD 28 8,22
12.  GRUDZIEŃ 28 6,20 -
 

Rejon III część II obejmuje ulice:
Lwowska (numery nieparzyste od nr 77 do nr 127) i (numery parzyste od nr 96 do nr 128), Prusa, Sanitariuszek Polskich, Dolna, Aleja Południowa, Na Skarpie, Roztocze, Wilcza, Kusocińskiego, Konopnickiej, Iwaszkiewicza, Szkoci Dół, Płońskiego, Zawadzkiego, Sowińskiego, Zacisze, Podleśna, Wschodnia, Rolnicza, Rzemieślnicza, Słoneczna, Promienna, Słowicza, Batalionów Chłopskich, Aborowicza, Radosna, Bartłomowicza.  

L.p. Miesiąc odbioru odpadów Frakcja sucha
(dzień odbioru)
Frakcja mokra
i bioodpady
(dzień odbioru)
Odpady problematyczne
(dzień odbioru)
1.  STYCZEŃ 24 5,19
2.  LUTY 21 2,16
3.  MARZEC 25 2,16,30 23
4.  KWIECIEŃ 19 13,27 _
5.  MAJ 30 11,25 _
6.  CZERWIEC 27 8,22 _
7.  LIPIEC 25 6,20
8.  SIERPIEŃ 22 3,18,31
9.  WRZESIEŃ 19 14,28 _
10.  PAŹDZIERNIK 31 12,26 19
11.  LISTOPAD 28 9,23
12.  GRUDZIEŃ 28 7,21
 

Rejon IV obejmuje ulice:
Petera, Ściegiennego, Pogodna, Tęczowa, Obrońców Westerplatte, Żółkiewskiego, Klasztorna, Królewska, Żeromskiego, Malca, Kr. Zygmunta, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Zamojska (numery parzyste od nr 2 do nr 46), Lwowska (numery nieparzyste od nr 1 do nr 75), Jagiełły, Królowej Jadwigi, Łokietka, Kopernika, Ks. Piotra Skargi, Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Roweckiego, Bracka, Mydlarska, Szopena, Majdańska, Wiejska, 29-go Listopada, Kilińskiego, J. III Sobieskiego, Staszica, Głowackiego, Szczepankiewicza, Rynek, Łaszczowiecka, Robotnicza, Ofiar Bełżca, Kościelna, Świętojurska, Gałczyńskiego, Starocerkiewna, Orzeszkowej, Starozamojska, Rymarska, Stawisko, Rynek Solny.

L.p. Miesiąc odbioru odpadów Frakcja sucha
(dzień odbioru)
Frakcja mokra
i bioodpady
(dzień odbioru)
Odpady problematyczne
(dzień odbioru)
1.  STYCZEŃ 23 7,20
2.  LUTY 20 3,17
3.  MARZEC 18 3,17,31 24
4.  KWIECIEŃ 18 14,28 _
5.  MAJ 29 12,26 _
6.  CZERWIEC 26 9,23 _
7.  LIPIEC 24 7,21
8.  SIERPIEŃ 21 4,19
9.  WRZESIEŃ 18 1,15,29 _
10.  PAŹDZIERNIK 30 13,27 20
11.  LISTOPAD 27 10,24
12.  GRUDZIEŃ 27 8,22
 

FRAKCJA SUCHA obejmuje odpady czyste i zabrudzone, w tym:
zgniecione opakowania po napojach typu (PET), opakowania z tworzyw sztucznych, folie, reklamówki, woreczki foliowe, drobny złom – puszki po napojach i konserwach, opakowania po chemii gospodarczej, szkło opakowaniowe – butelki, słoiki, gazety, książki, zeszyty, papier, tektura, tekturowe opakowania po sokach i napojach, odzież i tekstylia.
Frakcję suchą zbieramy w workach żółtych.
Do worka nie wrzucamy:
pobitego szkła okiennego i hartowanego, kryształów i porcelany, przeterminowanych leków i opakowań po lekarstwach, zużytych żarówek i jarzeniówek, zużytych akumulatorów i baterii.

FRAKCJA MOKRA:
pozostałe odpady, które nie zaliczają się do frakcji suchej, bioodpadów i odpadów problematycznych.
Frakcję mokrą zbieramy w pojemnikach.
Do pojemnika nie wrzucamy:
wszelkich odpadów wykazanych jako frakcja sucha, bioodpadów i odpadów problematycznych.

BIOODPADY:
odpady ulegające biodegradacji: trawa i liście, rozdrobnione krzewy i gałęzie, nienadające się do spożycia owoce i warzywa, trociny, kwiaty doniczkowe i cięte, popiół z palenisk domowych.
Bioodpady zbieramy w workach brązowych.
Do worka nie wrzucamy:
gorącego popiołu, innych rodzajów odpadów np. woreczków foliowych, papieru, puszek itp.

ODPADY PROBLEMATYCZNE:
odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, opony, baterie i akumulatory, odpady budowlane i remontowe, szkło okienne, pobite kryształy i porcelana.
Odpady problematyczne należy gromadzić we własnych pojemnikach, pudełkach.  

UWAGA !
W celu odebrania odpadów, zgromadzone odpady należy wystawiać przed posesję obok bramy wejściowej na godzinę 7:00 zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów.
Wersja do druku Generuj PDF
---