Lista uczniów przyjętych do klasy I w roku szkolnym 2007/2008

 L.p. 
 Nazwisko i imię 
1.  Baj Kacper 
2.  Bajwoł Jakub 
3.  Barszczewski Aleksander 
4.  Bartnicki Rafał 
5.  Bartoń Mateusz 
6.  Bartosik Artur 
7.  Bartoszek Marcin 
8.  Bartoszek Michał 
9.  Bartoszyk Sylwia 
10.  Bednarczyk Adrian 
11.  Bielecka Hanna 
12.  Bielecka Karolina 
13.  Baliszewski Tomasz 
14.  Birunt Kamila 
15.  Bodys Michał 
16.  Borowicz Tomasz 
17.  Buczek Natalia 
18.  Buda Marcin 
19.  Bukała Karol 
20.  Bukała Magdalena 
21.  Burda Emil 
22.  Chamryga Katarzyna 
23.  Charachajczuk Paweł 
24.  Chyś Katarzyna 
25.  Cięciera Jagoda 
26.  Czop Katarzyna 
27.  Ćmiel Jacek 
28.  Ćwikła Karol 
29.  Denys Tomasz 
30.  Dolanowska Joanna 
31.  Dzięgielewski Rafał 
32.  Fus Katarzyna 
33.  Fus Joanna 
34.  Gęborys Dawid 
35.  Głuszek Karol 
36.  Głuszek Katarzyna 
37.  Gontarz Aleksandra 
38.  Gozdek Piotr 
39.  Graboś Monika 
40.  Grzesik Gabriela 
41.  Habel Łukasz 
42.  Hałas Anna 
43.  Hałasa Ewa 
44.  Hałasa Paweł 
45.  Hempel Weronika 
46.  Herda Anna 
47.  Jadczyszyn Anna 
48.  Jasiński Bartosz 
49.  Jurkowski Jarosław 
50.  Kania Aleksandra 
51.  Kasprowicz Monika 
52.  Kawka Patryk 
53.  Kięczkowska Justyna 
54.  Kłoda Emil 
55.  Komorkiewicz Patryk 
56.  Kopciuch Aneta 
57.  Koperwas Mateusz 
58.  Koperwas Paweł 
59.  Koperwas Piotr 
60.  Koperwas Rafał 
61.  Korga Ewa 
62.  Kosiorski Patryk* 
63.  Kowal Dawid 
64.  Kowalczuk Paweł 
65.  Kozłowski Mateusz 
66.  Kozyra Magdalena 
67.  Krawczyk Krzysztof 
68.  Krzaczkowski Damian 
69.  Kudlicka Jagoda 
70.  Kudlicka Marta 
71.  Kuryło Michał 
72.  Lipian Łukasz 
73.  Luba Katarzyna 
74.  Majdanik Michał 
75.  Malinowski Konrad 
76.  Małka Michał 
77.  Mandziuk Bartłomiej 
78.  Mandziuk Jarosław  
79.  Mandziuk Joanna 
80.  Matysik Magdalena  
81.  Mazur Marek 
82.  Mazurek Agata  
83.  Mazurek Natalia 
84.  Mazurkiewicz Magdalena 
85.  Miecznik Grzegorz  
86.  Mikuła Magdalena  
87.  Miller Magdalena 
88.  Miszczyszyn Diana  
89.  Mosiądz Karol  
90.  Moskal Tomasz 
91.  Mróz Karol  
92.  Nowak Aleksandra  
93.  Okoń Hanna 
94.  Oleszczuk Zofia  
95.  Orłowski Mateusz 
96.  Ożarowska Anna 
97.  Palak Mateusz  
98.  Pankiewicz Angelika 
99.  Pazurek Konrad 
100.  Piasecki Przemysław 
101.  Piechnik Bartłomiej 
102.  Pietryka Mateusz 
103.  Piłat Joanna 
104.  Piwko Dominika 
105.  Plak Krzysztof 
106.  Podborna Joanna 
107.  Pokarowski Maciej 
108.  Portka Aneta  
109.  Rachański Bartłomiej 
110.  Rak Mateusz 
111.  Rechulicz Maciej* 
112.  Rosołowska Weronika 
113.  Samek Karol 
114.  Sereda Kamil Marcin 
115.  Skiba Arkadiusz* 
116.  Skinder Bartłomiej 
117.  Skurcz Krystian  
118.  Sokołowska Natalia 
119.  Sosnowska Patrycja 
120.  Sośnicki Rafał 
121.  Strumiłło Daniel 
122.  Sum Kinga 
123.  Szaluś Sławomir 
124.  Szepelak Bartłomiej 
125.  Szostek Sara* 
126.  Szwed Sebastian 
127.  Ścirka Karolina 
128.  Świder Alicja 
129.  Świderek Marcin 
130.  Turzyniecka Anna 
131.  Uchman Kamil 
132.  Warmińska Patrycja 
133.  Warzocha Patrycja* 
134.  Wasiołek Paula 
135.  Wawrzusiszyn Aleksandra  
136.  Wawrzusiszyn Paulina 
137.  Węglińska Magda 
138.  Węgrzyn Kinga 
139.  Wiśniewska Katarzyna 
140.  Woś Monika 
141.  Wójtowicz Łukasz 
142.  Wrębiak Aldona 
143.  Wrębiak Amanda 
144.  Wysoczańska Dominika 
145.  Żółkiewska Ada Maria 
146.  Harbuz Jakub 
147.  Borkowski Rafał 
148.  Dworzycki Łukasz 
149.  Charachajczuk Damian 
150.  Molenda Krzysztof 

* uczniowie będą przyjęci po złożeniu dokumentów
(świadectwo + wynik ze sprawdzianu)