Księga gości
Księga gości

OSIĄGNIECIA SPORTOWE GIMNAZJUM NR 2
W TOMASZOWIE LUBELSKIM W LATACH 2005 - 2006

Liga Lekkoatletyczna
– Mistrzostwa Powiatu - Tomaszów Lub.13.05.2005 r.
Dziewczęta I miejsce - 2332 pkt Chłopcy II miejsce - 2362 pkt
– Mistrzostwa Rejonu - Zamość 23.05.2005 r.
Dziewczęta I miejsce - 1181 pkt Chłopcy III miejsce - 1184 pkt
– Mistrzostwa Województwa - Zamość 02.06.2005 r.
Dziewczęta I miejsce - 1205 pkt  
– Finał Krajowy V Gimnazjady w Lidze Lekkoatletycznej - Białystok 19.06.2005 r.
Dziewczęta XIII miejsce - 1357 pkt  
- indywidualnie w rzucie oszczepem 600 g Gabriela Gozdek zdobyła brązowy medal   wynikiem 32,63 m
Indywidualne Mistrzostwa W Lekkiej Atletyce (najlepsze uzyskane wyniki)
– Mistrzostwa Powiatu - Tomaszów Lub. 30.05.2005 r.
Dziewczęta
Chłopcy
100 m
III. m-ce Kotowicz Partycja 89' - 13,90 I. m-ce Onyszczuk Karol 90' - 11,46
III. m-ce Suraj Marcin 89' - 12,26
300 m
I. m-ce Kuczyńska Magdalena 90' - 48,16
II. m-ce Tyszko Weronika 89' - 48,57
III. m-ce Puźniak Wojciech 90' - 41,28
600 m
I. m-ce Ćmil Agnieszka 89' - 1,54,78  
1 000 m
  II. m-ce Stefaniec Mateusz 91' - 2,50,39
2 000 m
  II. m-ce Leśko Sebastian 91' - 7,08,53
III. m-ce Grzegorczyk Damian 90' - 7,10,18
Pchniecie kulą
I. m-ce Watras Paulina 89' - 10,52 m
II. m-ce Dzirba Dorota 89' - 9,86 m
II. m-ce Boguszewski Jakub 89' - 10,18 m
III. m-ce Rusin Mirosław 89' - 9,85 m
Oszczep
I. m-ce Gozdek Gabriela 91' - 24,05 m
II. m-e Gwozda Katarzyna 90' - 17,80 m
II. m-ce Zubrzyski Marek 89' - 38,80 m
Skok w dal
II. m-ce Iskierka Magdalena 89' - 4,30 m  
Sztafeta 4 x100m
II. m-ce - 57,25 I. m-ce - 49,47
– Mistrzostwa Rejonu - Zamość 31.06.2005 r.
100 m
  II. m-ce Suraj Marcin 89' - 11,84
III. m-ce Onysczuk Karol 90' - 11,90
300 m
II. m-ce Tyszko Weronika 89' - 46,33 III. m-ce Puźniak Wojciech 90' - 41,24
Skok w dal
II. m-ce Iskierka Magdalena 89' - 4,42 m  
Pchniecie kulą
3 kg
I. m-ce Watras Paulina 89' - 11,18 m
II. m-ce Dzirba Dorota 89' - 10,07m
 
Oszczep
I. m-ce Gozdek Gabriela 91' - 28,65 m  
Sztafeta 4x100 m
I. m-ce 55,11 II. m-ce 48,38
– Mistrzostwa Województwa - Zamość 08.06.2005 r.
100 m
  V. m-ce Onysczuk Karol 90' - 12,06
IX. m-ce Suraj Marcin 89' - 12,16
300 m
VII. m-ce Tyszko Weronika 89' - 46,95 IV. m-ce Puźniak Wojciech 90' - 39,87
Skok w dal
VII.m-ce Iskierka Magdalena 89 - 4,34 m  
Pchniecie kulą
3kg
IV. m-ce Watras Paulina 89' - 10,25 m
VI. m-ce Dzirba Dorota 89' - 9,74 m
 
Oszczep
III. m-ce Gozdek Gabriela 91' - 27,54 m  
Sztafeta 4x100 m
I. m-ce 54,66 I. m-ce 46,49
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Tomaszów Lub. 28.09.2005 r.
Dziewczęta I miejsce Chłopcy I miejsce
Mistrzostwa Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Tomaszów Lub. 07.10.2005 r.
Dziewczęta I miejsce Chłopcy I miejsce
Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Cyców 12.10.2005 r.
Dziewczęta V miejsce Chłopcy I miejsce
Liga Lekkoatletyczna
– Mistrzostwa Powiatu - Tomaszów Lub. 10.05.2006 r.
Dziewczęta I miejsce - 2452 pkt Chłopcy I miejsce - 2665 pkt
– Mistrzostwa Rejonu - Zamość 16.05.2006 r.
Dziewczęta I miejsce - 1154 pkt Chłopcy I miejsce - 1365 pkt
– Mistrzostwa Województwa - Zamość 30.05.2006 r.
Dziewczęta I miejsce - 1306 pkt Chłopcy III miejsce - 1360 pkt
– Finał Krajowy VI Gimnazjady w Lidze Lekkoatletycznej - Białystok 18.06.2006 r.
Dziewczęta XVI miejsce - 1187 pkt  
- indywidualnie Katarzyna Gwozda zajęła II miejsce w pchnięciu kula 4 kg wynikiem 8,87 m
Indywidualne Mistrzostwa W Lekkiej Atletyce
– Mistrzostwa Powiatu - Tomaszów Lub. 19.05.2006 r.
Dziewczęta
Chłopcy
100 m
I. m-ce Górniak Wioleta 91' - 13,82
III. m-ce Kusiak Anna 91' - 14,56
I. m-ce Onyszczuk Karol 90' - 12,41
II. m-ce Kusiak Jacek - 12,48
III. m-ce Solarek Maciej - 12,75
300 m
I. m-ce Parkot Anita 90' 46,38
II. m-ce Kuczyńska Magdalena 90' - 49,79
I. m-ce Puźniak Wojciech 90' - 39,58
II. m-ce Głaz Sebastian 91' - 40,21
600 m
I. m-ce Wawrzusiszyn Justyna 91'- 1.52,25
II. m-ce Bezpalko Katarzyna 91' - 1.53,29
 
1 000 m
  I. m-ce Woś Zbigniew 91' 2.47,20
II. m-ce Leśko Sebastian 91' - 2.47,50
2 000 m
  I. m-ce Stefaniec Mateusz 91' - 6.20.58
II. m-ce Łasocha Wojciech 91' - 6.52,90
Pchniecie kulą
I. m-ce Gwozda Katarzyna 90' - 9,43 m
II. m-ce Litkowiec Marta 90' - 8,67 m
III. m-ce Buczek Monika 90' - 8,56 m
III. m-ce Grześnikowski Bartłomiej 90' - 10,0 6m
Oszczep
I. m-ce Gozdek Gabriela 91' - 27,28 m
II. m-e Mańkowska Izabela 91' - 18,91 m
 
Skok w dal
I. m-ce Piasecka Joanna 91' - 4,45 m III. m-ce Lasocha Wojciech 90'- 5,12 m
Sztafeta 4 x100m
I. m-ce 56,63 I. m-ce 50,38
– Mistrzostwa Rejonu - Zamość 25.05.2006 r.
100 m
I. m-ce Górniak Wioleta 91' - 13,75
II. m-ce Kusiak Anna 91' - 13,98
II. m-ce Kusiak Jacek - 12,14
300 m
II. m-ce Parkot Anita 90'- 45,75 II. m-ce Puźniak Wojciech 90' - 39,77
1 000 m
  I. m-ce Woś Zbigniew 91'- 2.43,41
2 000 m
  I. m-ce Stefaniec Mateusz 91' 6.11.52
Skok w dal
I. m-ce Piasecka Joanna 91' 4,41 m  
Oszczep
I. m-ce Gozdek Gabriela 91' - 30,60 m  
Sztafeta 4x100 m
I. m-ce 54,40 I. m-ce 47,67
– Mistrzostwa Województwa - Zamość 06.06.2006 r.
100 m
VIII. m-ce Górniak Wioleta 91' - 13,98 VIII. m-ce Kusiak Jacek - 12,41
300 m
VI. m-ce Parkot Anita 90'- 45,75 VII. m-ce Puźniak Wojciech 90' - 40,01
1 000 m
  II. m-ce Woś Zbigniew 91'- 2.41,31
2 000 m
  I. m-ce Stefaniec Mateusz 91' 5.54,02
Skok w dal
IV. m-ce Piasecka Joanna 91' - 4,53 m  
Pchniecie kulą
3 kg
IV. m-ce Gwozda Katarzyna 90' - 10,05 m
 
Oszczep
I. m-ce Gozdek Gabriela 91' - 32.65 m  
Sztafeta 4x100 m
I. m-ce 53,60 III. m-ce 47,80


Dekoracja sztafet 4x100 m dziewcząt - Złoty medal zdobyły reprezentantki Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lub. Zamość 2006

Drużyna lekkoatletek z Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lub. na finale krajowym w lidze LA 2006
Drużyna lekkoatletek z Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim - mistrzynie województwa lubelskiego w lidze LA 2006

Gabriela Gozdek z Gimnazjum Nr 2 - mistrzyni województwa lubelskiego w rzucie oszczepem Zamość 2006

Katarzyna Gwozda na krajowym finale VI gimnazjady w LA - II miejsce w pchnięciu kulą 4 kg

Krajowy Finał VI Gimnazjady w lidze Lekkoatletycznej Białystok 2006 - drużyna lekkoatletek z Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lub. jako reprezentacja woj. lubelskiego

Lekkoatleci z Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lub. - Brązowi medaliści mistrzostw województwa w LA 2006

Liga Rejonowa LA 16.05.06 Zamość - Bieg na 1000 m na prowadzeniu Mateusz Stefaniec z Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lub.

Mateusz Stefaniec z Gimnazjum Nr 2 mistrz woj. lubelskiego w biegu na 2000 m 2006 r.

Mateusz Stefaniec - złoty medalista finału wojewódzkiego w indywidualnych biegach przełajowych. Reprezentant Gimnazjum Nr 2

Mistrzowie powiatu w sztafecie 4x100 m (od lewej: Maciej Solarek, Mateusz Świderek, Karol Onyszczuk i Jacek Kusiak)

Mistrzowskie sztafety 4x100 m woj. Lubelskiego Zamość 2006 (po prawej brązowi medaliści z Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lub.)

Reprezentacja biegaczy z Gimnazjum Nr 2 na mistrzostwach województwa waz z trenerem Tomaszem Wawrzusiszynem (po lewej)

Zbigniew Woś z Gimnazjum Nr 2 srebrny medalista z indywidualnych mistrzostw woj. lubelskiego w biegu na 1000 m
 

Zdjęcia: Materiały własne Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim