IV liga 2016/2017, GRUPA: LUBELSKA
21.08.2017
IV liga 2016/2017, grupa: lubelska
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Chełmianka Chełm | 34 | 88 | 28 | 4 | 2 | 105-18 |
2. | Górnik II Łęczna | 34 | 73 | 23 | 4 | 7 | 81-47 |
3. | Hetman Zamość | 34 | 72 | 22 | 6 | 6 | 88-33 |
4. | Tomasovia Tomaszów Lubelski | 34 | 67 | 19 | 10 | 5 | 89-34 |
5. | Stal Kraśnik | 34 | 61 | 17 | 10 | 7 | 86-45 |
6. | Kryształ Werbkowice | 34 | 58 | 18 | 4 | 12 | 57-40 |
7. | Lewart Lubartów | 34 | 53 | 14 | 11 | 9 | 63-49 |
8. | Łada 1945 Biłgoraj | 34 | 46 | 14 | 4 | 16 | 48-56 |
9. | Powiślak Końskowola | 34 | 45 | 13 | 6 | 15 | 47-55 |
10. | Kłos Chełm | 34 | 42 | 12 | 6 | 16 | 42-55 |
11. | Lublinianka Lublin | 34 | 42 | 10 | 12 | 12 | 50-48 |
12. | Włodawianka Włodawa | 34 | 42 | 13 | 3 | 18 | 55-69 |
13. | Victoria Żmudź | 34 | 39 | 11 | 6 | 17 | 50-65 |
14. | Polesie Kock | 34 | 38 | 10 | 8 | 16 | 62-75 |
15. | POM Iskra Piotrowice | 34 | 35 | 10 | 5 | 19 | 55-75 |
16. | Unia Hrubieszów | 34 | 35 | 10 | 5 | 19 | 41-53 |
17. | Lutnia Piszczac | 34 | 22 | 5 | 7 | 22 | 27-77 |
18. | LKS Milanów | 34 | 3 | 0 | 3 | 31 | 18-170 |
Kolejka 1 - 6-7 sierpnia
Chełmianka Chełm 2-1 Polesie Kock
Victoria Żmudź 0-2 Hetman Zamość
Unia Hrubieszów 2-2 Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Kłos Chełm
Stal Kraśnik 6-1 Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola 2-2 Lublinianka Lublin
POM Iskra Piotrowice 0-1 Lewart Lubartów
Włodawianka Włodawa 5-1 LKS Milanów
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Lutnia Piszczac
Kolejka 2 - 10 sierpnia
Polesie Kock 3-3 Lutnia Piszczac
LKS Milanów 0-0 Łada 1945 Biłgoraj
Lewart Lubartów 2-0 Włodawianka Włodawa
Lublinianka Lublin 1-1 POM Iskra Piotrowice
Kryształ Werbkowice 0-1 Powiślak Końskowola
Kłos Chełm 0-2 Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna 0-6 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hetman Zamość 3-1 Unia Hrubieszów
Chełmianka Chełm 2-2 Victoria Żmudź
Kolejka 3 - 13-14 sierpnia
Victoria Żmudź 4-1 Polesie Kock
Unia Hrubieszów 0-3 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-3 Hetman Zamość
Stal Kraśnik 2-1 Górnik II Łęczna
Powiślak Końskowola 1-0 Kłos Chełm
POM Iskra Piotrowice 0-0 Kryształ Werbkowice
Włodawianka Włodawa 3-0 Lublinianka Lublin
Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Lewart Lubartów
Lutnia Piszczac 2-1 LKS Milanów
Kolejka 4 - 20-21 sierpnia
Polesie Kock 6-2 LKS Milanów
Lewart Lubartów 1-1 Lutnia Piszczac
Lublinianka Lublin 2-1 Łada 1945 Biłgoraj
Kryształ Werbkowice 1-2 Włodawianka Włodawa
Kłos Chełm 1-0 POM Iskra Piotrowice
Górnik II Łęczna 3-2 Powiślak Końskowola
Hetman Zamość 1-1 Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm 5-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Victoria Żmudź 0-0 Unia Hrubieszów
Kolejka 5 - 27-28 sierpnia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Victoria Żmudź
Stal Kraśnik 1-2 Chełmianka Chełm
Powiślak Końskowola 0-2 Hetman Zamość
POM Iskra Piotrowice 1-6 Górnik II Łęczna
Włodawianka Włodawa 1-2 Kłos Chełm
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Kryształ Werbkowice
Lutnia Piszczac 0-0 Lublinianka Lublin
LKS Milanów 1-2 Lewart Lubartów
Polesie Kock 3-1 Unia Hrubieszów
Kolejka 6 - 31 sierpnia
Polesie Kock 1-3 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 4-0 LKS Milanów
Kryształ Werbkowice 6-0 Lutnia Piszczac
Kłos Chełm 0-2 Łada 1945 Biłgoraj
Górnik II Łęczna 3-1 Włodawianka Włodawa
Hetman Zamość 3-0 POM Iskra Piotrowice
Chełmianka Chełm 5-1 Powiślak Końskowola
Victoria Żmudź 0-2 Stal Kraśnik
Unia Hrubieszów 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 7 - 3-4 września
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Polesie Kock
Stal Kraśnik 1-0 Unia Hrubieszów
Powiślak Końskowola 1-0 Victoria Żmudź
POM Iskra Piotrowice 0-1 Chełmianka Chełm
Włodawianka Włodawa 1-5 Hetman Zamość
Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Górnik II Łęczna
Lutnia Piszczac 1-1 Kłos Chełm
LKS Milanów 1-4 Kryształ Werbkowice
Lewart Lubartów 1-3 Lublinianka Lublin
Kolejka 8 - 10-11 września
Polesie Kock 2-1 Lublinianka Lublin
Kryształ Werbkowice 2-1 Lewart Lubartów
Kłos Chełm 1-0 LKS Milanów
Górnik II Łęczna 3-0 Lutnia Piszczac
Hetman Zamość 3-0 Łada 1945 Biłgoraj
Chełmianka Chełm 2-1 Włodawianka Włodawa
Victoria Żmudź 2-0 POM Iskra Piotrowice
Unia Hrubieszów 1-2 Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Stal Kraśnik
Kolejka 9 - 17-18 września
Stal Kraśnik 7-2 Polesie Kock
Powiślak Końskowola 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
POM Iskra Piotrowice 2-1 Unia Hrubieszów
Włodawianka Włodawa 1-3 Victoria Żmudź
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Chełmianka Chełm
Lutnia Piszczac 0-2 Hetman Zamość
LKS Milanów 1-2 Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów 3-0 Kłos Chełm
Lublinianka Lublin 0-1 Kryształ Werbkowice
Kolejka 10 - 24-25 września
Polesie Kock 0-1 Kryształ Werbkowice
Kłos Chełm 1-3 Lublinianka Lublin
Górnik II Łęczna 1-0 Lewart Lubartów
Hetman Zamość 5-0 LKS Milanów
Chełmianka Chełm 7-1 Lutnia Piszczac
Victoria Żmudź 2-3 Łada 1945 Biłgoraj
Unia Hrubieszów 0-2 Włodawianka Włodawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 POM Iskra Piotrowice
Stal Kraśnik 5-2 Powiślak Końskowola
Kolejka 11 - 1-2 października
Powiślak Końskowola 4-0 Polesie Kock
POM Iskra Piotrowice 0-2 Stal Kraśnik
Włodawianka Włodawa 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Unia Hrubieszów
Lutnia Piszczac 1-3 Victoria Żmudź
LKS Milanów 0-8 Chełmianka Chełm
Lewart Lubartów 2-2 Hetman Zamość
Lublinianka Lublin 0-2 Górnik II Łęczna
Kryształ Werbkowice 3-0 Kłos Chełm
Kolejka 12 - 8-9 października
Polesie Kock 3-3 Kłos Chełm
Górnik II Łęczna 1-1 Kryształ Werbkowice
Hetman Zamość 3-1 Lublinianka Lublin
Chełmianka Chełm 3-0 Lewart Lubartów
Victoria Żmudź 2-2 LKS Milanów
Unia Hrubieszów 0-1 Lutnia Piszczac
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-0 Łada 1945 Biłgoraj
Stal Kraśnik 3-1 Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola 2-0 POM Iskra Piotrowice
Kolejka 13 - 15-16 października
POM Iskra Piotrowice 3-4 Polesie Kock
Włodawianka Włodawa 3-2 Powiślak Końskowola
Łada 1945 Biłgoraj 2-5 Stal Kraśnik
Lutnia Piszczac 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
LKS Milanów 1-3 Unia Hrubieszów
Lewart Lubartów 1-0 Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin 0-3 Chełmianka Chełm
Kryształ Werbkowice 2-1 Hetman Zamość
Kłos Chełm 1-2 Górnik II Łęczna
Kolejka 14 - 22-23 października
Polesie Kock 2-3 Górnik II Łęczna
Hetman Zamość 5-0 Kłos Chełm
Chełmianka Chełm 3-0 Kryształ Werbkowice
Victoria Żmudź 1-4 Lublinianka Lublin
Unia Hrubieszów 2-1 Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8-1 LKS Milanów
Stal Kraśnik 3-1 Lutnia Piszczac
Powiślak Końskowola 3-2 Łada 1945 Biłgoraj
POM Iskra Piotrowice 2-1 Włodawianka Włodawa
Kolejka 15 - 29-30 października
Włodawianka Włodawa 3-2 Polesie Kock
Łada 1945 Biłgoraj 3-1 POM Iskra Piotrowice
Lutnia Piszczac 0-0 Powiślak Końskowola
LKS Milanów 0-3 Stal Kraśnik
Lewart Lubartów 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin 1-2 Unia Hrubieszów
Kryształ Werbkowice 2-1 Victoria Żmudź
Kłos Chełm 0-2 Chełmianka Chełm
Górnik II Łęczna 0-1 Hetman Zamość
Kolejka 16 - 5-6 listopada
Polesie Kock 0-5 Hetman Zamość
Chełmianka Chełm 1-2 Górnik II Łęczna
Victoria Żmudź 2-2 Kłos Chełm
Unia Hrubieszów 0-1 Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik 3-4 Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola 4-4 LKS Milanów
POM Iskra Piotrowice 3-0 Lutnia Piszczac
Włodawianka Włodawa 5-1 Łada 1945 Biłgoraj
Kolejka 17 - 12-13 listopada
Łada 1945 Biłgoraj 3-2 Polesie Kock
Lutnia Piszczac 0-2 Włodawianka Włodawa
LKS Milanów 2-3 POM Iskra Piotrowice
Lewart Lubartów 1-0 Powiślak Końskowola
Lublinianka Lublin 0-0 Stal Kraśnik
Kryształ Werbkowice 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Chełm 2-0 Unia Hrubieszów
Górnik II Łęczna 7-0 Victoria Żmudź
Hetman Zamość 0-4 Chełmianka Chełm
Kolejka 18 - 11-12 marca
Polesie Kock 1-3 Chełmianka Chełm
Hetman Zamość 2-1 Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna 2-0 Unia Hrubieszów
Kłos Chełm 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice 3-0 Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin 1-2 Powiślak Końskowola
Lewart Lubartów 3-0 POM Iskra Piotrowice
LKS Milanów 1-6 Włodawianka Włodawa
Lutnia Piszczac 1-2 Łada 1945 Biłgoraj
Kolejka 19 - 18-19 marca
Lutnia Piszczac 0-2 Polesie Kock
Łada 1945 Biłgoraj 5-0 LKS Milanów
Włodawianka Włodawa 4-4 Lewart Lubartów
POM Iskra Piotrowice 2-2 Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola 1-0 Kryształ Werbkowice
Stal Kraśnik 3-2 Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Górnik II Łęczna
Unia Hrubieszów 0-0 Hetman Zamość
Victoria Żmudź 0-1 Chełmianka Chełm
Kolejka 20 - 25-26 marca
Polesie Kock 1-1 Victoria Żmudź
Chełmianka Chełm 5-0 Unia Hrubieszów
Hetman Zamość 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik II Łęczna 5-2 Stal Kraśnik
Kłos Chełm 0-0 Powiślak Końskowola
Kryształ Werbkowice 2-0 POM Iskra Piotrowice
Lublinianka Lublin 0-0 Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów 0-2 Łada 1945 Biłgoraj
LKS Milanów 0-2 Lutnia Piszczac
Kolejka 21 - 1-2 kwietnia
LKS Milanów 0-4 Polesie Kock
Lutnia Piszczac 0-1 Lewart Lubartów
Łada 1945 Biłgoraj 3-1 Lublinianka Lublin
Włodawianka Włodawa 2-0 Kryształ Werbkowice
POM Iskra Piotrowice 3-1 Kłos Chełm
Powiślak Końskowola 1-2 Górnik II Łęczna
Stal Kraśnik 2-1 Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Chełmianka Chełm
Unia Hrubieszów 3-0 Victoria Żmudź
Kolejka 22 - 8-9 kwietnia
Unia Hrubieszów 2-1 Polesie Kock
Victoria Żmudź 1-5 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm 0-0 Stal Kraśnik
Hetman Zamość 2-0 Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna 6-1 POM Iskra Piotrowice
Kłos Chełm 1-0 Włodawianka Włodawa
Kryształ Werbkowice 2-0 Łada 1945 Biłgoraj
Lublinianka Lublin 1-1 Lutnia Piszczac
Lewart Lubartów 5-0 LKS Milanów
Kolejka 23 - 15 kwietnia
Lewart Lubartów 2-2 Polesie Kock
LKS Milanów 0-7 Lublinianka Lublin
Lutnia Piszczac 0-2 Kryształ Werbkowice
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Kłos Chełm
Włodawianka Włodawa 1-3 Górnik II Łęczna
POM Iskra Piotrowice 1-1 Hetman Zamość
Powiślak Końskowola 0-1 Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik 4-1 Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-0 Unia Hrubieszów
Kolejka 24 - 22-23 kwietnia
Polesie Kock 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Hrubieszów 0-0 Stal Kraśnik
Victoria Żmudź 2-0 Powiślak Końskowola
Chełmianka Chełm 4-2 POM Iskra Piotrowice
Hetman Zamość 5-1 Włodawianka Włodawa
Górnik II Łęczna 1-0 Łada 1945 Biłgoraj
Kłos Chełm 1-0 Lutnia Piszczac
Kryształ Werbkowice 6-0 LKS Milanów
Lublinianka Lublin 1-1 Lewart Lubartów
Kolejka 25 - 29-30 kwietnia
Lublinianka Lublin 2-2 Polesie Kock
Lewart Lubartów 1-2 Kryształ Werbkowice
LKS Milanów 0-8 Kłos Chełm
Lutnia Piszczac 1-3 Górnik II Łęczna
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Hetman Zamość
Włodawianka Włodawa 0-5 Chełmianka Chełm
POM Iskra Piotrowice 1-3 Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola 1-3 Unia Hrubieszów
Stal Kraśnik 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 26 - 3 maja
Polesie Kock 1-1 Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Powiślak Końskowola
Unia Hrubieszów 1-2 POM Iskra Piotrowice
Victoria Żmudź 0-1 Włodawianka Włodawa
Chełmianka Chełm 4-1 Łada 1945 Biłgoraj
Hetman Zamość 4-1 Lutnia Piszczac
Górnik II Łęczna 3-0 LKS Milanów
Kłos Chełm 1-2 Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice 1-2 Lublinianka Lublin
Kolejka 27 - 6-7 maja
Kryształ Werbkowice 3-0 Polesie Kock
Lublinianka Lublin 2-2 Kłos Chełm
Lewart Lubartów 5-3 Górnik II Łęczna
LKS Milanów 0-10 Hetman Zamość
Lutnia Piszczac 0-3 Chełmianka Chełm
Łada 1945 Biłgoraj 4-1 Victoria Żmudź
Włodawianka Włodawa 0-5 Unia Hrubieszów
POM Iskra Piotrowice 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola 1-1 Stal Kraśnik
Kolejka 28 - 13-14 maja
Polesie Kock 0-1 Powiślak Końskowola
Stal Kraśnik 7-2 POM Iskra Piotrowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-0 Włodawianka Włodawa
Unia Hrubieszów 0-1 Łada 1945 Biłgoraj
Victoria Żmudź 1-0 Lutnia Piszczac
Chełmianka Chełm 6-0 LKS Milanów
Hetman Zamość 5-3 Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna 2-0 Lublinianka Lublin
Kłos Chełm 0-0 Kryształ Werbkowice
Kolejka 29 - 20-21 maja
Kłos Chełm 3-2 Polesie Kock
Kryształ Werbkowice 1-0 Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin 0-0 Hetman Zamość
Lewart Lubartów 0-0 Chełmianka Chełm
LKS Milanów 0-5 Victoria Żmudź
Lutnia Piszczac 3-2 Unia Hrubieszów
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Włodawianka Włodawa 0-0 Stal Kraśnik
POM Iskra Piotrowice 4-2 Powiślak Końskowola
Kolejka 30 - 27-28 maja
Polesie Kock 2-0 POM Iskra Piotrowice
Powiślak Końskowola 0-2 Włodawianka Włodawa
Stal Kraśnik 0-4 Łada 1945 Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-0 Lutnia Piszczac
Unia Hrubieszów 6-0 LKS Milanów
Victoria Żmudź - Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm 4-2 Lublinianka Lublin
Hetman Zamość 5-3 Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna 3-1 Kłos Chełm
Kolejka 31 - 31 maja
Górnik II Łęczna 2-2 Polesie Kock
Kłos Chełm 1-0 Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice 0-2 Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin 2-1 Victoria Żmudź
Lewart Lubartów 5-1 Unia Hrubieszów
LKS Milanów 0-9 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lutnia Piszczac 0-0 Stal Kraśnik
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Powiślak Końskowola
Włodawianka Włodawa 0-4 POM Iskra Piotrowice
Kolejka 32 - 3-4 czerwca
Polesie Kock 3-1 Włodawianka Włodawa
POM Iskra Piotrowice 1-1 Łada 1945 Biłgoraj
Powiślak Końskowola 3-0 Lutnia Piszczac
Stal Kraśnik 14-0 LKS Milanów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Lewart Lubartów
Unia Hrubieszów 1-2 Lublinianka Lublin
Victoria Żmudź 2-4 Kryształ Werbkowice
Chełmianka Chełm 6-1 Kłos Chełm
Hetman Zamość 1-1 Górnik II Łęczna
Kolejka 33 - 10 czerwca
Hetman Zamość 1-2 Polesie Kock
Górnik II Łęczna 0-5 Chełmianka Chełm
Kłos Chełm 1-2 Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice 0-1 Unia Hrubieszów
Lublinianka Lublin 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów 4-4 Stal Kraśnik
LKS Milanów 0-3 Powiślak Końskowola
Lutnia Piszczac 6-4 POM Iskra Piotrowice
Łada 1945 Biłgoraj 3-1 Włodawianka Włodawa
Kolejka 34 - 17 czerwca
Polesie Kock 2-1 Łada 1945 Biłgoraj
Włodawianka Włodawa 3-0 Lutnia Piszczac
POM Iskra Piotrowice 9-0 LKS Milanów
Powiślak Końskowola 1-1 Lewart Lubartów
Stal Kraśnik 1-2 Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Kryształ Werbkowice
Unia Hrubieszów 0-2 Kłos Chełm
Victoria Żmudź 4-3 Górnik II Łęczna
Chełmianka Chełm 1-2 Hetman Zamość
Wyniki za: www.90minut.pl