Informacja Miejskiej Komisji Wyborczej w Tomaszowie Lubelskim
27.10.2014
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2, ul. Żołnierzy Września 1
w Tomaszowie Lubelskim
1. |
Renata Ewa Malinowska, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
2. |
Kazimierz Erazm Lemieszczuk, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
3. |
Barbara Wawrzusiszyn, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
4. |
Michał Śrutwa, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
5. |
Piotr Stępień, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Przewodniczący |
6. |
Karolina Mazur, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
7. |
Michał Jankowski, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
8. |
Grażyna Małgorzata Błotniak, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Z-ca Przewodniczącego |
9. |
Joanna Bronisława Wawryca |
Członek |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
z siedzibą w Przedszkolu Nr 1, ul. Chocimska 17
w Tomaszowie Lubelskim
1. |
Anna Puźniak, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
2. |
Alina Omelczuk, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Przewodniczący |
3. |
Anna Ewelina Stelmaszczuk, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
|
4. |
Dorota Dubiel, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
5. |
Kazimierz Maścibroda, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
6. |
Edyta Gmyz, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
7. |
Małgorzata Ewa Rogowska, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
8. |
Piotr Tkaczyk, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
9. |
Mariola Mazurek |
Członrk |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
z siedzibą w Przedszkolu Nr 1, ul. Chocimska 19
w Tomaszowie Lubelskim
1. |
Małgorzata Ewa Kostrubiec, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
2. |
Maria Leokadia Kurylak, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
3. |
Ewa Wiesława Cioch, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Przewodniczący |
4. |
Andrzej Mateja, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
5. |
Marta Wacława Semczuk, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Z-ca Przewodniczącego |
6. |
Janusz Marian Kurantowicz, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
7. |
Małgorzata Marta Kuźniarz, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
8. |
Sylwia Podhajna, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
9. |
Jadwiga Barbara Światowiec |
Członek |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
z siedzibą w Państwowej Szkole Muzycznej, ul. Rynek 5
w Tomaszowie Lubelskim
1. |
Małgorzata Kordas, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Przewodniczący |
2. |
Paulina Czaban, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
3. |
Anita Magdalena Patro, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
4. |
Dawid Wojciechowski, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
5. |
Krzysztof Ryszard Malec, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
6. |
Krystyna Zofia Stalska, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Z-ca Przewodniczącego |
7. |
Klaudia Wawrzusiszyn, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
8. |
Daniel Michał Adamczyk, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
9. |
Wiesława Maria Jakubiak |
Członek |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 3, ul. Matejki 5
w Tomaszowie Lubelskim
1. |
Czesława Jagieła, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Przewodniczący |
2. |
Katarzyna Anna Szczepankiewicz, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
3. |
Elżbieta Kizowska, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
4. |
Ewelina Agnieszka Jędruszko, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
5. |
Teresa Albina Gawęda, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
6. |
Piotr Pawłowski, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
7. |
Łukasz Sokoleńko, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Z-ca Przewodniczącego |
8. |
Joanna Barcicka, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
9. |
Bożena Luiza Tucka |
Członek |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
z siedzibą w Przedszkolu Nr 2, ul. Tomasza Zamojskiego 14
w Tomaszowie Lubelskim
1. |
Józef Witold Organista, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
2. |
Anna Wiktoria Jakubus-Ratyna, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
3. |
Lilla Walczak, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
4. |
Grażyna Maria Kijko, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
5. |
Marcin Borek, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
6. |
Krzysztof Grzegorz Sak, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Z-ca Przewodniczącego |
7. |
Elżbieta Maria Matyjanka, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Przewodniczący |
8. |
Anna Jankowska, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
9. |
Teresa Urszula Koszel |
Przewodniczący |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7
z siedzibą w Gimnazjum Nr 1, ul. Kopernika 4
w Tomaszowie Lubelskim
1. |
Bożena Iwona Wenc, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Przewodniczący |
2. |
Alina Zofia Maścibroda, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
3. |
Elżbieta Janina Woś, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
4. |
Mariusz Patryk Wąsacz, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
5. |
Joanna Małgorzata Czerniak, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
6. |
Barbara Lucyna Ozdoba, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
7. |
Marcin Miszczyszyn, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Z-ca Przewodniczącego |
8. |
Marta Katarzyna Przednowek, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
9. |
Stanisław Andrzej Sikora |
Członek |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8
z siedzibą w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej Sp. z o.o., ul. Lwowska 37A
w Tomaszowie Lubelskim
1. |
Natalia Kordas, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
2. |
Danuta Powroźniak, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Przewodniczący |
3. |
Maria Krystyna Żyła, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Z-ca Przewodniczącego |
4. |
Bogusława Anna Patro, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
5. |
Renata Elżbieta Sitarczyk, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
6. |
Piotr Kijko, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
7. |
Danuta Bernarda Dyniec, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
8. |
Katarzyna Karolina Pyrek, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
9. |
Monika Agnieszka Teterycz |
Członek |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9
z siedzibą w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej, ul. Petera 7
w Tomaszowie Lubelskim
1. |
Stanisław Błażej Kowal, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
2. |
Jacek Jerzy Gajos, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Przewodniczący |
3. |
Dariusz Jan Omelczuk, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Z-ca Przewodniczącego |
4. |
Stanisław Parol, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
5. |
Tomasz Jan Grzeszczuk, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
6. |
Wiesław Wiśniewski, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
7. |
Agata Krowicka, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
8. |
Mateusz Woś, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
9. |
Bożena Elżbieta Służewska |
Członek |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10
z siedzibą w Zespole Szkół Nr 3, ul. Hallera 5
w Tomaszowie Lubelskim
1. |
Władysław Grundas, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
2. |
Wioletta Maria Werigo, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
3. |
Sylwia Umińska, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
4. |
Paweł Maciej Maścibroda, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
5. |
Krystyna Maria Wolter, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Z-ca Przewodniczącego |
6. |
Krzysztof Lewandowski, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Przewodniczący |
7. |
Teresa Miszczyszyn, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
8. |
Paula Kamila Sikora, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
9. |
Małgorzata Elżbieta Pióro |
Członek |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11
z siedzibą w Przedszkolu Nr 5, ul. Moniuszki 51
w Tomaszowie Lubelskim
1. |
Barbara Pokrywka-Dewódzka, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Przewodniczący |
2. |
Teresa Helena Leśko, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Z-ca Przewodniczącego |
3. |
Marek Sylwester Kielar, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
4. |
Marianna Typek, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
5. |
Grzegorz Cik, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
6. |
Mirosława Teresa Kajtel, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
7. |
Tomasz Jaszak, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
8. |
Żaneta Elżbieta Tarczyńska, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
9. |
Anna Kędra |
Członek |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12
z siedzibą w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej, ul. Al. Grunwaldzkie 1 w Tomaszowie Lubelskim
1. |
Paweł Jan Chromiec, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
2. |
Artur Depka, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
3. |
Daniel Łukasz Jędrzejewski, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
4. |
Mirosława Danuta Piękna, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Z-ca Przewodniczącego |
5. |
Barbara Suchowierzch, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Przewodniczący |
6. |
Michał Nieścior, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |
7. |
Jan Piotr Śrótwa, zam. w Tomaszowie Lubelskim |
Członek |