Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Sobota, 21 kwietnia 2018 r.
Imieniny obchodzą: Bartosz, Feliks, Konrad, Anzelm, Jarosław, Selma

Program „Rodzina trzy plus”

14.03.2014

Program „Rodzina trzy plus”

      W dniu 13 marca 2014 r. w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski odbyło się spotkanie którego celem było wypracowanie zasad funkcjonowania Programu „Rodzina trzy plus”.

      W zebraniu brali udział: Wojciech Żukowski - Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski, Henryk Nowosad - Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych, Renata Miziuk - Prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Marek Parkot - Dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury, Adam Skorniewski - Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Jacek Sikora - Prezes Tomaszowskiego Forum Gospodarczego.

      Obecnie trwają prace nad przygotowaniem do wejścia w życie programu „Rodzina trzy plus”. Jego celem jest promocja modelu rodzin wielodzietnych, kształtowanie ich pozytywnego wizerunku. Program ten skierowany jest do rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie Miasta Tomaszów Lubelski, mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do ukończenia 18 roku życia lub do ukończenia 25 roku życia w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje. Zakwalifikowane do programu rodziny otrzymają specjalne karty uprawniające do korzystania na preferencyjnych warunkach z ulg i zwolnień w zakresie dostępu do dóbr kultury, imprez sportowych oraz towarów i usług.

Wersja do druku Generuj PDF
---