Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
Piątek, 24 maja 2019 r.
Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Maria, Milena, Zdenka

Koło Gospodyń 2018

15.11.2018

Koło Gospodyń 2018. Zagłosuj w plebiscycie na "Lejdis"

"Koło Gospodyń 2018" to konkurs, w którym prezentują się aktywne mieszkanki i mieszkańcy małych i większych miejscowości w województwie lubelskim.

W czwartej edycji plebiscytu biorą udział nie tylko koła gospodyń (wiejskich i miejskich), ale też stowarzyszenia i zespoły śpiewacze. W tym roku w plebiscycie bierze udział 22 Koła. Członkowie kół biorą czynny udział w życiu kulturalnym i religijnym. Kultywują regionalne tradycje, które często przechodzą z pokolenia na pokolenie

 

Zachęcamy do poparcia "Lejdis" Koło Gospodyń Miejskich z Tomaszowa Lubelskiego

Głos można oddać wysyłając sms o treści :
KG.23
pod numer 71051

Głosowanie trwa od 9 listopada do 21 listopada 2018, do godziny 12. Szczegółowy regulamin dostępny jest na www.dziennikwschodni.pl oraz w siedzibie redakcji

"Lejdis" Koło Gospodyń Miejskich z Tomaszowa Lubelskiego to grupa istniejąca od listopada 2017 roku. To 12 kobiet spotykających się w celu rozwijania swoich pasji i zainteresowań oraz działających na rzecz środowiska lokalnego. „Lejdis” to połączenie tradycji z nowoczesnością. Założycielem i Prezesem koła jest Agata Zakrzewska.

Do tej pory uczestniczkom udało się zrealizować m.in.: piknik integracyjny połączony z potańcówką pod gołym niebem i kinem letnim w ramach projektu „Spotkajmy się” dofinansowanym w ramach grantu z Działaj Lokalnie 2018; partnerstwo w projekcie "Za tradycją" realizowanym przez Tomaszowski Dom Kultury w ramach programu "Młodzi LUBią kulturę. Lubelska sieć edukacji kulturalnej”; warsztaty kulinarne; warsztaty wizażu.

Galeria: Koła Gospodyń. Plebiscyt Dziennika Wschodniego

Wersja do druku Generuj PDF
---