Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych
07.06.2018
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych
W dniu 7 czerwca 2018 r. w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Wojciecha Żukowskiego z laureatami i finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej urzędu, wzięli w nim udział, oprócz wyróżnionych uczniów i ich rodziców, nauczyciele opiekunowie oraz dyrektorzy szkół. Uczniowie otrzymali z rąk Burmistrza Miasta okolicznościowe listy gratulacyjne oraz drobne upominki w postaci książek. Podziękowania otrzymali również pozostali uczestnicy spotkania. Spotkanie uświetnił znakomity występ uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim.
Wyróżnieni uczniowie i nauczyciele:
Szkoła Podstawowa Nr 1:
Klasy gimnazjalne:
- Lewandowski Damian, finalista konkursu z historii, nauczyciel prowadzący Anna Bartnicka,
- Kiszczuk Damian, laureat konkursu z historii, nauczyciel prowadzący Krzysztof Wronka,
- Madej Adrian, finalista konkursu z historii, nauczyciel prowadzący Krzysztof Wronka
Klasy szkoły podstawowej:
- Maryńczak Mateusz, finalista konkursu z matematyki, nauczyciel prowadzący Jolanta Piwko,
- Suski Michał, finalista konkursu z historii, nauczyciel prowadzący Krzysztof Wronka, finalista konkursu z matematyki, nauczyciel prowadzący Marek Michalski,
- Sagan Julia, finalista konkursu z historii, nauczyciel prowadzący Andrzej Gromek,
- Kłos Paweł, finalista konkursu z historii, nauczyciel prowadzący Andrzej Gromek
Szkoła Podstawowa Nr 2:
Klasy szkoły podstawowej:
- Martyna Neć, finalistka Konkursu Polonistycznego i finalistka Konkursu Ortograficznego, nauczyciel prowadzący Urszula Kędra
- Laura Goch, finalistka Konkursu z języka angielskiego, nauczyciel prowadzący Katarzyna Fedczyszyn
- Jakub Pilchoń: finalista Konkursu Historycznego, nauczyciel prowadzący Renata Śrutwa-Krupa, laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera”, nauczyciel prowadzący Dionizy Mróz,
- Natalia Kucharska, finalistka Konkursu Historycznego, nauczyciel prowadzący Marta Kuśmierczyk,
- Miłosz Hek, finalista Konkursu Historycznego, nauczyciel prowadzący Marta Prus,
- Kobielarz Karolina, finalistka Konkursu Ortograficznego, nauczyciel prowadzący Urszula Kędra,
- Palak Wiktoria, finalistka Konkursu Ortograficznego, nauczyciel prowadzący Dorota Wysocka,
- Jakubus Zuzanna, finalistka Konkursu Ortograficznego, nauczyciel prowadzący Dorota Wysocka,
- Mikołaj Markowski, finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera”, nauczyciel prowadzący Dionizy Mróz
Klasy gimnazjalne:
- Luty Patryk, finalista Konkursu Polonistycznego, nauczyciel prowadzący Anna Wolczyk
- Przyczyna Filip, finalista Konkursu Matematycznego, nauczyciel prowadzący Anna Kijko
Szkoła Podstawowa Nr 3:
- Maja Rusin, finalistka konkursu historycznego, nauczyciel prowadzący Aneta Kita,
- Piotr Leńczuk, finalista konkursu historycznego, nauczyciel prowadzący Aneta Kita,
- Mateusz Czykierda, finalista konkursu historycznego, nauczyciel prowadzący Aneta Kita,
- Jakub Jakubiak, finalista Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele nauczyciel prowadzący Stanisława Bartoszyk,
- Michał Remizowski, finalista Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele nauczyciel prowadzący Stanisława Bartoszyk,
- Łucja Więcławek, finalistka Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele nauczyciel prowadzący Stanisława Bartoszyk