II PÓŁMARATON TOMASZOWSKI PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA 1939 I SESJA NAUKOWO-HISTORYCZNA
12.08.2013
II PÓŁMARATON TOMASZOWSKI
I. CEL IMPREZY.
1. Popularyzacja biegów ulicznych jako najbardziej dostępnej i zdrowej formy ruchu.
2. Uczczenie Pamięci Żołnierzy Września 1939 roku.
3. Promocja Miasta Tomaszów Lubelski.
II. MIEJSCE, TRASA I DATA ZAWODÓW:
– Ośrodek Sportu i Rekreacji „TOMASOVIA”
ul. Aleja Sportowa 8
22-600 Tomaszów Lubelski
– Trasa:
– Start stadion „TOMASOVIA” - ul. Aleja Sportowa 8, ul. Ordynacka, kierunek Łosiniec, nawrót obok cmentarza wojskowego w Łosińcu, powrót tą sama trasą.
– Meta stadion „TOMASOVIA” - ul. Aleja Sportowa 8
– 14 września 2013 r., początek zawodów godzina 11:00
III. PATRONAT.
Poseł na Sejm RP: Mariusz Grad
IV.ORGANIZATOR.
– Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski
– Ośrodek Sportu i Rekreacji „TOMASOVIA” - ul. Aleja Sportowa 8,
V. PROGRAM MINUTOWY
– 1100 Uroczyste otwarcie zawodów
– 1115 Start wspólny (kobiet i mężczyzn - wszystkie kategorie wiekowe)
– 1300 Uroczyste zakończenie zawodów
VI KATEGORIE WIEKOWE
– Klasyfikacja generalna kobiet
* bieg kobiet rozgrywany jest z podziałem na kategorie:
K 18-35; K 36-49; K 50 i starsze
– klasyfikacja generalna mężczyzn
*. bieg mężczyzn rozgrywany jest z podziałem na kategorie:
M 18-29; M 30-39; M 40-49; M 50-59; M 60 i starsi
– klasyfikacja kategorii wiekowych prowadzona będzie przy minimum trzech osobach startujących w danej kategorii wiekowej.
– kategoria służb mundurowych
VII UCZESTNICTWO:
– W zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy w dniu 14.09.2013 r. mają ukończone 18 lat, posiadający aktualne badania lekarskie, lub złożenie podpisu pod oświadczeniem o zdolności udziału w zawodach oraz przyjęcia pełnego ryzyka i konsekwencji udziału na własną odpowiedzialność.
– Zgłoszenia na formularzu będą przyjmowane poczta elektroniczną na adres: tomasovia.tomaszow@vp.pl, poprzez wypełnienie formularza elektronicznego znajdującego się pod linkiem www.tomaszow-lubelski.pl/index.php?id=230 (nie działa od dnia 12-09-2013 r., godz. 15:00) lub w biurze zawodów na stadionie OSiR „TOMASOVIA” ul. Aleja Sportowa 8 do 11.09.2013 r. (ŚRODA) godziny 1500
VIII FINANSOWANIE:
– koszty organizacyjne pokrywa organizator oraz sponsorzy
– opłata startowa wynosi 30,00 zł, płatność przelewem na konto OSiR Tomasovia:
19 2030 0045 1110 0000 0063 8120
– jest możliwość rezerwacji noclegów i wyżywienia pod nr. telefonu: (84) 6659350
IX NAGRODY:
Klasyfikacja generalna:
– kobiety: 1-6 miejsce puchary, dyplomy i nagrody finansowe
– mężczyźni: 1-6 miejsce puchary, dyplomy i nagrody finansowe
– I miejsce - 500 zł, II - 400 zł, III - 300 zł, IV - 200 zł, V, VI - 100 zł
– za poprawienie rekordu trasy nagroda 200 zł
– w każdej kategorii za miejsce I nagroda rzeczowa, I-III dyplomy
– w kategorii służb mundurowych I miejsce - 300 zł, II - 200 zł, III - 100 zł oraz puchary i dyplomy
– każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal + pakiet startowy
X POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
– trasa biegu przebiega ulicami, nawierzchnią asfaltową.
– rozstrzygnięcia spraw spornych nie objętych niniejszym regulaminem należy do organizatora
– zawodników obowiązuje strój sportowy i obuwie do biegania
– wystartowanie w biegu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu
– bezpośrednio po biegu można składać protesty do sędziego głównego
– zawodnicy winni być ubezpieczeni, z tego tytułu organizator nie będzie ponosił odpowiedzialności
W przypadku małej liczby uczestników w kategorii mężczyzn i kobiet organizator ma prawo do zmniejszenia wysokości nagród finansowych.
Życząc wielu sportowych wrażeń.
KOMITET ORGANIZACYJNY
II PÓŁMARATONU TOMASZOWSKIEGO PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA 1939
|
|
|
|
|
|
1. | Basista Dariusz |
|
|
|
Rzeszów |
2. | Flis Dominik |
|
|
|
Zamość |
3. | Drozd Włodzimierz |
|
|
|
Rzeszów |
4. | Sak Krzysztof |
|
|
|
Tomaszów Lub. |
5. | Mączka Anna |
|
|
|
Rzeszów |
6. | Cegiełko Paweł |
|
|
|
Lublin |
7. | Koprowski Tomasz |
|
|
|
Tomaszów Lub. |
8. | Koprowski Ryszard |
|
|
|
Tomaszów Lub. |
9. | Telega Maciej |
|
|
|
Zarzecze |
10. | Kiełbowicz Aneta |
|
|
|
Brzóza Królewska |
11. | Dejer Dominik |
|
|
|
Włodawa |
12. | Rózga Tomasz |
|
|
|
Wapowce |
13. | Pasieczny Jerzy | 11-01-1957 |
|
|
Tomaszów Lubelski |
14. | Ostrykiewicz Henryk | 01-01-1949 |
|
|
Tomaszów Lubelski |
15. | Markowski Marcin | 05-06-1977 |
|
|
Tomaszów Lubelski |
16. | Lentowicz Paweł | 04-08-1991 |
|
|
Łaszczówka |
17. | Skórka Michał | 04-09-1987 |
|
|
Mircze |
18. | Kołakowski Michał | 20-07-1978 |
|
|
Warszawa |
19. | Chmielewski Piotr | 21-03-1969 |
|
|
Lublin |
20. | Jonik Marcin | 04-09-1974 |
|
|
Lublin |
21. | Sawicki Paweł | 10-12-1977 |
|
|
Zamość |
22. | Kutryn Łukasz | 08-09-1985 |
|
|
Biszcza |
23. | Mrzygłocki Andrzej | 03-12-1962 |
|
|
Lublin |
24. | Gromysz Jacek | 09-06-1974 |
|
|
Lublin |
25. | Gromysz Magdalena | 07-01-1980 | Kobieta |
|
Lublin |
26. | Prószyński Romuald | 05-07-1969 |
|
|
Puławy |
27. | Jarzynka Krzysztof | 23-03-1968 |
|
|
Lublin |
28. | Żółkiewska Małgorzata | 14-04-1972 | Kobieta |
|
Tyszowce |
29. | Starodubtsev Viktor | 26-09-1970 |
|
Ukraina | Lwów |
30. | Heine Paweł | 12-08-1984 |
|
|
Piaski |
31. | Mężyk Arkadiusz | 13-06-1985 |
|
|
Piaski |
32. | Ostrykiewicz Krzysztof | 06-09-1985 |
|
|
Piaski |
33. | Wachowicz Krzysztof | 26-11-1977 |
|
|
Piaski |
34. | Petryk Grzegorz | 18-06-1991 |
|
|
Piaski |
35. | Szczęsny Paweł | 18-01-1986 |
|
|
Piaski |
36. | Rakowicz Grzegorz | 12-10-1981 |
|
|
Piaski |
37. | Zatoński Zbigniew | 29-05-1977 |
|
|
Lublin |
38. | Wołoszyn Czesław | 20-04-1962 |
|
|
Pizuny |
39. | Zbiciak Adam | 13-08-1966 |
|
|
Lubartów |
40. | Kuffel Piotr | 20-11-1985 |
|
|
Wiktorów |
41. | Dworzycki Piotr | 15-03-1980 |
|
|
Tomaszów Lubelski |
42. | Balichev Aleksandr | 15-06-1966 |
|
Ukraina | Chervonograd |
43. | Grad Mariusz | 18-05-1973 |
|
|
Tomaszów Lubelski |
44. | Piech Łukasz | 02-03-1985 |
|
|
Zamość |
45. | Kostowski Stanisław | 18-02-1977 |
|
|
Chełm |
46. | Drelich Kamil | 23-03-1990 |
|
|
Tomaszów Lubelski |
47. | Cichosz Krzysztof | 27-05-1976 |
|
|
Krasnystaw |
48. | Kawula Sławomir | 01-04-1983 |
|
|
Lublin |
49. | Matwij Tomasz | 30-01-1985 |
|
|
Zamość |
50. | Szewc Marian | 15-10-1954 |
|
|
Polska |
51. | Marzec Stanisław | 01-02-1962 |
|
|
Nałęczów |
52. | Budzyński Bogdan | 19-03-1976 |
|
|
Lublin |
53. | Skrynicki Sławomir | 04-01-1976 |
|
|
Lublin |
54. | Banach Piotr | 27-01-1970 |
|
|
Lublin |
55. | Pikor Jacek | 11-07-1973 |
|
|
Zamość |
56. | Szady Tomasz | 17.10.1985 |
|
|
Horodło |
57. | Olszewski Zbigniew | 25-01-1974 |
|
|
Krasnobród |
58. | Krzyszycha Marcin | 11-03-1989 |
|
|
Szalenik |
59. | Dziuruń Kazimierz | 24-02-1946 |
|
|
Szczepiatyn |
60. | Bender Marcin | 12-04-1980 |
|
|
Tomaszów Lubelski |
61. | Stefaniec Mateusz | 08-12-1991 |
|
|
Rogóźno |
62. | Buczak Rafał | 12-03-1992 |
|
|
Zamość |
63. | Parkot Izabela | 18-02-1969 | Kobieta |
|
Tomaszów Lubelski |
64. | Parkot Anita | 14-12-1990 | Kobieta |
|
Tomaszów Lubelski |
65. | Szubka Paweł | 02-03-1988 |
|
|
Szczecinek |
66. | Bisek Marek | 11-04-1962 |
|
|
Lublin |
67. | Krawiec Marian | 17-03-1957 |
|
|
Wólka Łosiniecka |
68. | Salo Taras | 09-02-1981 |
|
Ukraina | Lwów |
69. | Szpinda Sebastian | 01-05-1979 |
|
|
Biłgoraj |
70. | Paprota Jacek | 26-08-1970 |
|
|
Lublin |
71. | Skwarzyński Erwin | 12-03-1984 |
|
|
Lublin |
72. | Pękala Łukasz | 15-04-1981 |
|
|
Tarnawatka |
73. | Oleszczuk Zbigniew | 08-08-1973 |
|
|
Krasnystaw |
74. | Wybranowska Monika | 06-09-1977 | Kobieta |
|
Tomaszów Lubelski |
75. | Popek Lechosław | 11-08-1960 |
|
|
Rejowiec |
76. | Horoch Tomasz | 06-05-1986 |
|
|
Lublin |
77. | Suski Radosław | 18-04-1967 |
|
|
Lublin |
78. | Leshchyshyn Oleh | 07-11-1984 |
|
Ukraina | Lwiw |
79. | Ćwik Hubert | 16-01-1977 |
|
|
Zamość |
80. | Putkowski Andrzej | 13-11-1976 |
|
|
Tomaszów Lubelski |
81. | Łysko Krzysztof | 04-01-1976 |
|
|
Tomaszów Lubelski |